Şimdi Ara

YOUTUBE YÜZÜNDEN HİÇBİR SİTEYE GİREMEZ OLDUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Youtube a girebilmek için ULTRASURF diye bir program indirdim fakat o zaman o zamandır youtube dahil hiçbir siteye giremiyorum
    Ne yapmalıyım? Sorun neden kaynaklanmış olabilir? Yardım ederseniz sevinirim

• internet exploırerı aç > araçlar > internet seçenkeleri > oradan bağlantılar sekmesine gel > yerel ağ ayarlarına tıkla > proxy sunucu yazan yerin altındaki tik işaretini kaldır.
  • Eyvallah usta hallettim
  • Hocam bu sefer de bi giriyo bi girmiyo yani alengilli anlıyacağınız. Dediğinizi yaptım. Başka ne yapabilirim?
  • firefox yükle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottomans1453

internet exploırerı aç > araçlar > internet seçenkeleri > oradan bağlantılar sekmesine gel > yerel ağ ayarlarına tıkla > proxy sunucu yazan yerin altındaki tik işaretini kaldır.

+1
  • soruna çözüm buldunuza sevindim..
  • Proxy ya da tunelleme ile cozum bulabilirsiniz. Zaten gorusmeler suruyor su an muhtemelen onumuzdeki haftaya cozulebilir.
  • ultra surf 9.9 türkçe değil mi bu değilse bunu yükle
    sonra çalıştır. bir yerlere gir deneme amaçlı sonra programdan çık çıkarken "IE'ye hafızala"diyecek ona tıkla tabi önce tarayıcını kapat (internet explorer vb.)
    sonra normal girmeyi dene eğer sayfa açılmıyosa "yenile" de açılacaktır.açılsın açılmasın mutlaka
    quote:

internet exploırerı aç > araçlar > internet seçenkeleri > oradan bağlantılar sekmesine gel > yerel ağ ayarlarına tıkla > proxy sunucu yazan yerin altındaki tik işaretini kaldır.
    bunu yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.