Şimdi Ara

KoŞuN Please try later HatAsI alAnLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu hata bende çıkıyordu sonunda uğraştım ve bi yol buldum bende çalışıyor sizde çalışırmı bilmem ama denemekte fayda var yol şöle:

1-Oyunu download etmemiz gerek bu linkten=
    http://download.cabalonline.com/pds/cabal_downloader.exe

Not:bu linkten indirmesseniz please try later hatası verir

2-Oyunu kurup pacthhlerin yüklenmesini beklein ve bitti oyundasınız

• Lütfen yorum yapın

HaDi Up GöRmEyen ArK.LeR iÇiN

• up up bu sorun enc hatası alanlar içinde geçerli olabilir
  • Arkadaşım o sorun geçici ve her oyuncuda zaman zaman olabilen bir sorun.Nereden indirildiğiyle bir alakası yoktur.Ben MMOSite'den,arkadaşım ise senin verdiğin linki kullanarak indirdi.Onda da aynı sorun oldu bir müddet bende de...
  • o yeni update zamanıydı arkadaşım ayrıca link değişikliği önemli ben bu iki sorunuda böyle çözdüm
  • Alakası yok.Resmi forumlarında hala bu problemi alan kullanıcılar var.
  • o zmn o kullanıcılara bu linkleri var de denesinler
  • Anlatamıyorum ki derdimi.

Diyorum ki ben de bu hatayı aldım zamanında,senin verdiğin linkten indiren arkadaşım da aldı.Hala linkten bahsediyorsun sen.Bu öyle "hiç olmaz","bana olmadıysa kimseye olmaz" olayı değil.Her zaman herkese olabilecek birşey bu.Belli bir sebebi de yok.

Patch gelmesi,oyu bozuldu diye yeniden kurulması vb nedenlerle oluşur bu problem.Bazen de aniden sebepsiz yere ortaya çıkar.2-3 kurcalamayla (Yeniden yükleme,Check Files yöntemi gibi) düzelir.
  • hala olmuyo galiba sıyırdım
  • http://img90.imageshack.us/img90/3152/30848212yg9.jpg bu hatayı alıyorum yardım edermısnz
  • arkadaşlar oyunu ilk yükleyenler hiç oyuna giremeyenler için bir açıklama yapmak istedim eğer ıd ve şifreyi girdikten sonra connect server fail please try later diyorsa oyunun amerika versiyonunu indirmişiniz demektir ve yukardaki arkadaşın verdiği linkte cabal eu avrupa versiyonu vardır o çalışacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.