Şimdi Ara

Firefox 3 Hakkındaki Düşünceleriniz!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nihayet Firefox3 çıktı. Programla ilgili düşünceleriniz, şikayet ve memnuyetleriniz nelerdir.

Mesela bilgisayarı biraz yoruyor gibi geldi bana..

• bence çok güzel olmuş sadece tek eksik yönü adres satırına bir adresi yazıp alta çekip girebiliyorduk ama simdi birkaç adres listeleniyor benzerlerini bulduğu için
  • bencede güzel olmuş
  • İnternet Explorer'e göre siteye giriş süresi bakımından 3 - 4 saniye daha hızlı biraz önce yükledim şu ana kadar hiçbi sorun yok
  • Internet Explorer 8 in betası sorunlu olmasa kesinlikle onu tercih edecem de çok fazla hatası var..
    FF3 arabirim olarak çok yavaş siteye girme konusunda hızlı olsa da benim pc yi çok kasıyor ..
    Bi optimizasyon sorunu kokusu alıyorum ben...
  • Hala ram kullanımı fazla hala uyumsuz hala Opera ya göre yavaş.Sanırım beklediğimi veremeyecek.Yine operaya devam
  • bune skandal ya firefox 3.0 ı kullandım çok takılma oluyor 80 mb ı geçiyor ara sıra ram kullanımında bence berbat özellik eklicez diye laçka etmişler programı firefox 2.0 a devam..
  • Opera 9.5'in yanında halt yemiş.

• 90mb ram kullanıyor yav.Bi de yeni adres satırını beğenmedim ya.Bu ne yav
  • bende 110 mb kullandığı yazıyor

birde yazıları büyütme yapdığında resimler de büyüyor biraz tuhaf 2 daha iyi gibydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 18 Haziran 2008; 22:10:44 >
  • RAM emiyor yine, beklediğim gibi değil. 100MB'de sabitlemiş şu an. Neyse, RAM bol emebilir.
    GMail hızlanmış, direkt olarak gözüme o çarptı. Demek ki JavaScript yorumlayıcısı gerçekten elden geçirilmiş.
    Adres satırına da alışmak lazım, hep yanlış sitelere girdim şimdiye kadarki el alışkanlığımla :)
  • Ne ara cıktı bu yaw =) bi askere gittik piyasadan uzak kaldık :S hemen bi deneyim bakalım.
  • Dün çıktı.. Çok fazla bişi kaçırmadın.. RAM den yiyor yemesine ama benim makinada kastığını hiç düşünmüyorum.. Onlarca sekme açık olsa bile bana yavaş gelmiyor.. Adres çubuğu şu ana kadarki tek eksisi oldu gözümde.. Ve de git tuşu çıkarılmış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter06

bende 110 mb kullandığı yazıyor

birde yazıları büyütme yapdığında resimler de büyüyor biraz tuhaf 2 daha iyi gibydi

bunu söylediğin iyi oldu.. ben de deminden beri küçücük laptopun yazılarını okuyacağım diye uğraşıp duruyordum

ayrıca ben çok beğendim

mesela eklentiler hanesi güzel olmuş. sonra, download'ları orbitte veya flasgetget'teki gibi sonra bilgisayarı veya ff'u açtığımızda devam ettirebiliyoruz

• sistemi kasıyo... ve ramden çok yiyo... firefox 2 den ole çok ciddi farklar gozukmuyor(adres cubugu hariç)...
  • ff2 ye devam ediyorum
  • Firefox 2 daha şıktı temalarla kişiselleştirileribiliyor fakat orjinal haliyle kullanmak isteyenler için kötü bir tema olmuş.
  • Indirdiğime pişman oldum, adres çubuğu felaket.
    FF 2 ye dönme şansım varmı ?
  • indirip kurmamla kaldırmam bir oldu. Opera'nin son sürümü FF'ye fark atar.
  • kesinlikle opera 9.5 fark atar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.