Şimdi Ara

Umreden ne getirteyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar annem umreye gidecek hayırlısıyla, ona ne getirteyim?
    Bi helikoptrim var zati ama uçak istiyorum.
    F22 Raptoru sölicem alsın die ama pervanelisi flan varsa almayacak ondan bana bi tavsiye yaparmısınız ark.lar?

• İzlediğim videolarda pervane falan görmedim ben. Ümreden de R/C model getiren görmemiştim zaten Zemzem suyu falan getirilir genelde Birde F22 Raptor'u gümrükten sittin sene sokamazsın kanımca. Birde orada ucuz olduğundan emin misin?
  • F22 raptorlar zaten fan motorlu yani pervaneli ama tabiyki bunlar dışarıdan gözükmüyo. Tribün motorlusuda vardır ama senin alacağın modelin fan motorlu olduğunu tahmin ettiğimden böyle söyledim. Ayrıca gümrükten rahat birşekilde geçer. Laptop falan getiren var bitane uçakmı geçmiycek
  • gümrükten araba ve cep telefonu haricinde herşey geciyor

cep telefonu pasaport kayıtlı olursa gecet ( yanı sureklı yurtdısına gırıp cıkıyosan gırer) yada gırınce pasaport kayıdı yaptıracaksın arabada mısafır olarak bellı bır surelık gırer kımde miş ucak gecmez dıye
    hedıye alıyorum dedimi iş biter için rahat olsun
  • Bırak anneciğin ibadetini yapsın.Sana sipariş oyuncak bulacağım diye çarşı çarşı dolaşmasın.Dünya artık global orda olan herşey burada var.Yorma anneciğini.
  • şef en iyiyi sayıdeğer hacı anneme söyle sana bi araba getirsin yakıtı şöle savage falan xl olanından ucagı napacan heryerde suremessın genıs yer ıster ayrıca pahalıdırda o alsın bi hpi savage kullan yaw

ama senın hobın ucaksa onada saygım sonsuz yüce rabbim hacı anneme hacca güle güle gidip gelmek nassip etsin ibadetini kabul etsin hayırlı umreler

sevgi ve saygılarımla
  • Zemzem suyu getirt bence.Nede olsa geri kalan hersey burada da satılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

İzlediğim videolarda pervane falan görmedim ben. Ümreden de R/C model getiren görmemiştim zaten Zemzem suyu falan getirilir genelde Birde F22 Raptor'u gümrükten sittin sene sokamazsın kanımca. Birde orada ucuz olduğundan emin misin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.