Şimdi Ara

Kablonet 512

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kablonette 512 baglatmak istiyorum biraz bilgi verirseniz ii olur
    hızı nasıl, kopmlalar yasanıyormu ,genelde kacla dosya cekiyor ......gb

• Bölge bölge değişiyor bölgenizde kullananlardan bilgilenin ortalama 58-62kbps ile download yapılıyor kopmalardan ise kimi bölgeler sorunsuz kimi bölgeler problemli kablo internet topiğinden yararlanabilirsiniz.
  • Valla Gaziantepde isen mükemmel ve sorunsuz modem için ise metmaster cxc-150
  • ben bursa da baglatacam eger bilginiz varsa vok ii olur ayrıca 58-62 arası yazmıssnız adsl de 4096 intsi olanlar 30la cekiyoruz diyorlar aynı sey mi bu dedikleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi softk -- 18 Haziran 2008; 13:35:04 >
  • 7/24 açık tutarsan ayda 125-130 gb arası dl yaparsın ort 55-60K arası hız ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem -- 18 Haziran 2008; 17:56:34 >
  • sorman hata hemen bağlat, sorun yaşayan istisnadır kablo internette..
  • 512k izmir, 100 mb 30 dk felam geliyo işte hesabını yap bu hıza göre.
  • Uzun süredir kullanıyorum.Arıza 40 yılda 1 çıkıyor.Arıza halinde de yetkilileri arıyorum.15-30 dk arasında gelip sorunu halledip gidiyorlar.58-60k arası stabil download yapıyorum.(İstanbul-Maltepe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 18 Haziran 2008; 20:58:54 >
  • netmaster dunyanin en dandik modemi turkiyede sadece o marka satildigindan kullanmaya mecburuz ben 2 tane netmaster kullanmis adamim ufak bir voltaj dalgalanmasinda modem kaput oluyor kablonet hatlari aparmaninizdaki kutuda zaman zaman voltaj yukselmeleri oluyor turksat binaniza gelip hallediyor sorunu ama modem kaput olduktan sonra sorunu halletseler nolcak. kisaca netmaster kullanmayin derim dunyanin en iyi kablonet modemi motoroladir amerikada motorola de akan sular durur kablonette sifiri satilmiyor ama 2.elini bulursaniz kacirmayin derim. ben 80ytlye almistim zamaninda birkac ay oncede arkadasa aldik motorola onunkinide 40ytlye bulduk ayni modeli, surekli dalgalanma yasadim binada ama hala calisiyo modemi hic fisten cikarma diger dandik modemler gibi isinma sorunuda yok.

uzun lafin kisasi netmasterden uzak durun

(bazilari dicek ben senelerdir kullaniyorum anlattigin sorunlari yasamadim ben herkez yasiyacak demiyorum zaten modem dandik amerikadan birisine netmasteri sor bakalim neler dicek )

• Cok yardımcı oldunuz saolun
    ayrıca ben Bahcelievlerde bir yerde buldum motorola surfboard 5100 buldum
    int sitesi buhttp://www.kablo-tv.net/
    sirkette EKER Ltd Sti.
    Bilgisi olan varsa söylerse cok yardımcı olur fiyatı 75 ytl olur
  • .................
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.