Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yeni 2006 1.2 panda clinbing 4x4 sahibiyim. esim çok beğendi aldık, küçük ama güçlü bir arac 1 haftalık deneyim.

yakıtı nasıldır ? önerileriniz var ise memnun olurum .

direksiyon city moduna bayıldık ;)

ayrıca ancak donanım olarak eksikleri var . merkezi kilit elektrikli ön cap yok. taktırabilir miyim , taktıran tecrübe eden var mı? teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım 2005 model 1.2 Dynamic bir Pandam var artık :)

Aracımın tek eksiği stepne kriko seti (lastik hariç) aradım ama bir türlü bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim :)

Fotoğrafını ekliyorum

Bu mesaja eklenen görseller:

• Merhaba aramıza hoşgeldin kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim araban gayet şık duruyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de 2011 dynamic panda sahibiym 3 aydır kllanıyorum . Eski ya da yeni panda alacaklara fikir olması açısından düşünce ve deneyimlerimi özetlemek isterim. İlk aracım uno ikincisi ford ka üçüncüsü 107 dördüncüsü sıfır km aldığım clio 4 ve sonuncusu da panda . Anlaşıldığı üzre küçük araba sevıyorum .2.5 yaşında bir oğlumuz var ve aile aracı olarak kullanıyoruz. Bütün arabalarıma clio hariç keyifle bındım. Clio hayatımın pişmanlığı oldu. Yakıtını saymazsak bunca arabam içinde bu kadar kalitesiz bir arabam olmadı. Üçbin lira zararına satarak bu pandayı buldum. Segmentinin ve kasasının en full olanına biniyorum. Bir çok arabada olmayan özellıkler mevcut . Skydome dediğimiz açılır cam tavan ,yokuş iniş ve kalkış desteği gb guzel özellıkler mevcut. Pandaların işçiliği inanın clioya on basar. Yakıt olarak 5.5 lt benzn yakıyor. Yol tutuşu mükemmel. 150 km hızla çok rahat yolculuk yapabılırsınız. Bızım pandaların tek handıkapı sürücü mahali bıraz küçük kalıyor. Bunun telafı edecek özellık ise koltuk kaldırma kolu fakat Türkiyeye gelen pandalarda bu kol yok. Koltugu yukarı aşağı alabılsek bu sıkıntıyı da gıderebılırdık. Bunun dışnda teyplerımızde bıraz sıkıntı var o da banttan çıkan 5 arabanın ikisinde blaupunkt diğer üçünde bosch tape olması. Bosch typlerde aux modülü yok o yüzden aux çıkışı alabilmenın bır yolu yok. 200 tl cıvarına satılan aıx ve usb çıkışı yaplan kutular aıx modul olmayan teyplerde çalışmıyor . Son bır değişiklik olduysa bılemıyorum. Orjınal navıgasyonlu çok guzel teypler var fakat alıexpress sıtesınde 350 dolar cıvarına satılıyor. Aracın yedek parçası çok uygun. Gecen ay fıltreler ,yag ve bujılerı degıstrıdım. Yag olarak orj selenıa ,bujı olarak bosch un 4 tırnaklı bujısını taktım bır de motosılk katkısı koydum 5.5 litre yakıyorum. Bujı ve motosılkın faydası çok .tavsıye ederım. Kimse tereddüt etmesın bu aracı alırken . Motoru çok sağlam ve kolay kolay arıza yapmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Forum Yöneticisi; beni FIAT PANDA forumundan çıkarabilirsiniz. Aracımı sattım. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitarcigokhan

Forum Yöneticisi; beni FIAT PANDA forumundan çıkarabilirsiniz. Aracımı sattım. Teşekkürler...

Hayırlı olsun, bizde sattık ama bir anı olarak duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Forum Yöneticisi; beni FIAT PANDA forumundan çıkarabilirsiniz. Aracımı sattım. Teşekkürler...

Yoneticiii, benim de ismimi degistir bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: albemus

quote:

quote:

Yoneticiii, benim de ismimi degistir bari

O da bir anı

• Merhabalar arkadaşlar 2006 1.2 dynamic alarak katılmayı planlamaktayım güncel olarak lpg takılırsa ne kadara ve en uyumlu sistem hangisidir. Arka camları otomatik yaptıran varmıdır acaba.
  • quote:

quote:

Anı dedin beni bitirdin. Panda ile yaşadığım güzel anılara saygımdan, halen üye olarak durabilirim... gözümdekiii , yaş mı la o

• Herkese merhaba. 2014-15 1.2 panda almayı düşünüyorum. Bu motora lpg dönüşümü yapılıyor mu? Yaptıran varsa performans tüketim vs açısından görüşlerini paylaşabilir mi? Ve normalde şehir içi kaç litre yakıyor? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinnie Gognitti

Herkese merhaba. 2014-15 1.2 panda almayı düşünüyorum. Bu motora lpg dönüşümü yapılıyor mu? Yaptıran varsa performans tüketim vs açısından görüşlerini paylaşabilir mi? Ve normalde şehir içi kaç litre yakıyor? Teşekkürler

Merhaba 2014 1.2 Fiat Panda araca Atiker Marka lpg taktırdım. Performans olarak herhangi bir farklılık hissetmedim diyebilirim. 100km de şehir içi, şehir dışı karışık 6 ve 8 lt arası lpg tüketiyor. İlk başta stop etme problemi yaşadım montaj hatasıymış sorunu hemen çözdüler 28000 km dir lpg ile kullanıyorum herhangi bir problem yaşatmadı. Arıza lambası falanda yakmıyor.

• Benim de bir sorum var arkadaşlar 2014 1.2 pop aracın teybini değiştirmek istiyorum. Bluetooth,usb,aux olan bir teyp almayı düşünüyorum. Fakat orijinal teyp sökülüp yeni alacağım teybi taktıktan sonra kenarlarda boşluk kalacağı için teyp çerçevesi bakıyorum ama hiç bi yerde bulamadım. Hep bir önceki kasanın çerçeveleri var ve o çerçeveler 2014 modele uymuyor. Daha önce teyp değiştiren oldu mu? ya da çerçeve bulabileceğim bir yer var mı? Teşekkürler
  • mgokhang kullanıcısına yanıt
    Çok emin olmamakla birlikte ebay da kesin vardır. çok acayip bir yer. incik boncuk her şey çıkıyor. vidasına kadar. yeterki source kısmına ingilicce adını doğruı yaz :) aksi halde abuk sbuk ne varsa binlerce kayıt döküyor. isim doğru girilirse çıkacağını düşünüyorum. google translate yardımcı olur bu konuda...
  • Arkadaşlar merhaba;eşimin pandasını satıyorum.İlgilenen olursa özel mesaj ile ulaşabilir.

2005 otomatik gümüş gri 62.000 km,boya değişen yok.Araç Denizli'de
  • Arkadaslar Merhaba 2011 model 1.2. Active aldım ancak gösterge panelinde kırmızı direksiyon ışığı sürekli yanıyor ancak direksiyon da herhangi bir sertleşme söz konusu değil city düğmesine basınca kırmızı işaretin yanında yeşil city yazısı yanıyor ve ne hidrolikte nede city de sıkıntı yok. Kırmızı direksiyon işaretinin sürekli yanması normalmi?

• Normal değil cihaza bağlantın sildirin direksiyonda ses sertleşme vs... yoksa silinince tekrar yanmazsa sorun yoktur.. yanarsa yetkili servis dışında bu işlerle uğraşan bir yere götürmenizi tavsiye ederim

• Arkadaşlar;elimde Fiat Panda'nın orjinal siyah halı paspası bulunmaktadır. İlgilenenler için sahibinden ilan no: 312427986
  • zibidibidikcik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. ses veya sertleşme söz konusu değil aracı ilk çalıştırdığımda yanmiyor, direksiyonu hafif cevirdigimde yanıyor ve sönmüyor . İlk fırsatta göstereceğim saolun.

• Gruptan birisinin değildir umarım.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.