Şimdi Ara

Bu Nasıl bir Hız???Mutlaka Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bundan yaklaşık 10 dk önce internetim kesilmişti yeniden bağlandım fakat birde ne göreyim,İnternet hızım 6.2 mbps yazıyordu,inanamadım resim de çektim.

Buna bir açıklık getirebilecek olan var mı acaba???

Resimlerden üsteki olan modemimin istatistiklerinden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 17 Haziran 2008; 23:10:37 >

• Normal ücrete tabi olan hızınız kaç Mbit ?
    Speedtest.ttnet.net.tr adresindeki hız testinizde modeminizde gözüken hızı yakalayabiliyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cod3nam3 -- 17 Haziran 2008; 23:14:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cod3nam3

Normal ücrete tabi olan hızınız kaç Mbit ?

1 mbit'lik sınırsız tarife(TTnet ten bağlıyım)
  • bas downloada bak hızına eğer 6 mbitse acıma
  • Turktelekom Hız yükseltme yapıcak belki bununla ilgili test yapıyor olabilir.Ama yinede hız testi yapınız.
  • Şok halindeyim şu andaHala 6.2 mbps yazıyor.Ttnet'deki bir hata mı yoksa:D]
  • 1- Oturduğunuz il/semt?
    2- speedtest.net`ten yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere test sonucu
    3- hızlı bir serverdan dosya indirirken alınmış screenshot

Bu üçünü istiyorum :D Çok mu oldu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 17 Haziran 2008; 23:17:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kov3nanT

1- Oturduğunuz il/semt?
    2- speedtest.net`ten yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere test sonucu
    3- hızlı bir serverdan dosya indirirken alınmış screenshot

Bu üçünü istiyorum :D Çok mu oldu ne

Ankara'da oturuyorum birazdan speedtest sonuçlarıda elime ulaşır
  • Alın speedtest sonucum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 17 Haziran 2008; 23:22:56 >
  • Ankara dedin içim kıpraştı. Hadi bakalım "büyük açtıracağız inşallah. 10`dan geriye sayalım"
  • Hızınız normal sanırım modeminiz ile DSLM arasındaki bir sorundan kaynaklanmış olabilir.Modeminizin Fişi cekin 10 sn sonra takıp tekrar modeminizi acın bağlantınızı yapın düzelir.Yakında zaten hız arttırımı yapılacak fakat 1Mbit'ten 6Mbit geçiş beklemeyin.
  • Ellerim titriyor vallaha arkadaşlar.Acaba hız artışı gören bir başka arkadaş yok mu?
  • o hız modem ile pc arasındaki hız yani ttnet ile alaksı yok gene 1mbit sin
  • Yok abi de o hiz testin normal 1mbit hizi.Bos yere umitlenme gerci umut fakirin ekmegi...
  • quote:

Hızınız normal sanırım modeminiz ile DSLM arasındaki bir sorundan kaynaklanmış olabilir.Modeminizin Fişi cekin 10 sn sonra takıp tekrar modeminizi acın bağlantınızı yapın düzelir.Yakında zaten hız arttırımı yapılacak fakat 1Mbit'ten 6Mbit geçiş beklemeyin.

Modemin fişini çektim bağlantı noktalarındaki kabloları söktüm.yeniden bağlandım hala 6.2 mbps diye yazıyor.Bu nasıl iş daha çözemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: aMaNté

Yok abi de o hiz testin normal 1mbit hizi.Bos yere umitlenme gerci umut fakirin ekmegi...

Neyse arkadaşlar hala 1 mbit'im hala heyecanlandırdığım ve umut getirdiğim için özür dilerimBu da hala 1 mbitlik olduğumun kanıtı olsun

En azından resimleri hatıra olarak saklayacağım

• modeminiz ile DSLM santraliniz ile sekronisazyon sorunu var anladığım kadarıyla.Bu arada PC ile modem arasındaki bağlantı hızı değil eyer öyle olsa modem arabirimindeki Rx Date Rate normal hızı göstermesi gerekiyor.Bu arada modeminiz sanırım USB kullanıyorsunuz değil mi ? Eyer öyle ise sürücülerini kaldırın tekrar kurmanızda fayda olabilir ve özellikle farklı bir usb girişine takın modeminizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cod3nam3 -- 17 Haziran 2008; 23:41:22 >
  • quote:

modeminiz ile DSLM santraliniz ile sekronisazyon sorunu var anladığım kadarıyla.Bu arada PC ile modem arasındaki bağlantı hızı değil eyer öyle olsa modem arabirimindeki Rx Date Rate normal hızı göstermesi gerekiyor.Bu arada modeminiz sanırım USB kullanıyorsunuz değil mi ? Eyer öyle ise sürücülerini kaldırın tekrar kurmanızda fayda olabilir ve özellikle farklı bir usb girişine takın modeminizi.

Tamam söylediklerinizi yaparım.teşekkürler

Ek bilgi : Şimdide 6.4 mbps diye yazıyor.Özelliklede durmadan netten düşüyorum
  • Yavaştan hız arttırımına hazırlanıyor telekom iyi bir gelişme
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.