Şimdi Ara

kota ile iligili bi sorun??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim aylık kota indirme limitim 4 gb. şimdi ben 10 gb indirsem ne kadar ödicem. gb başı 10 ytl fakat en fazla 60 ytl öderim die biliyorum. 90-100 ytl falan ödemem di mi?

• en fazla 61 ytl ben önceki ay 14 gb yaptım 61 ytl ödedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydro 51 -- 15 Haziran 2008; 21:14:02 >
  • saol bende bu ay öyle yapçam galiba. 5.5 GB olmuş şimdiden .10 gb falan basçam gaza.
  • ya şimdi ben 4 gb a 29 ödüyorum. 6 gb a niye 60 ödim ki? 1 gb 10 ytl değil mi? 49 ödemeliyim?
    öyle mi olcak yoksa 59 mu ödicem ya bi de kesin di mi ya 10 gb falan çıkarsam 90 falan ödemem di mi yoksa biterim de
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihan*

ya şimdi ben 4 gb a 29 ödüyorum. 6 gb a niye 60 ödim ki? 1 gb 10 ytl değil mi? 49 ödemeliyim?
    öyle mi olcak yoksa 59 mu ödicem ya bi de kesin di mi ya 10 gb falan çıkarsam 90 falan ödemem di mi yoksa biterim de

6 gb indirirsen 60 lira değil kotayı ne kadar geçiyorsan mb başı 10 kuruş veriyosun yani 4 gbyi geçtiğin her gb için 10 lira ekleyeceksin yani 49 lira vereceksin

• hııı tamam ama ne kadar indirirsem indirim en fazla 60 ytl ödüyoruz di mi şahin 05 in dediği gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihan*

hııı tamam ama ne kadar indirirsem indirim en fazla 60 ytl ödüyoruz di mi şahin 05 in dediği gibi

evet
  • teşekkürler işime yaricak bu bilgiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.