Şimdi Ara

Ataturk bahane, ttnetvideo.com sahane

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.ttnetvideo.com sitesini gordunuz mu? tam da youtube'u yasaklamisken boyle bir site aciyor ttnet. hala ataturke hakaret vs. zirvaliklarina inanan var mi? bahane isteyene bahane cok, youtube'da 1000lerce "sakincali" video var. ayrica amac bagci dovmek degil uzum yemek olsa o videolar kaldirtilirdi.
    ben bu ttnetvideo sitesini boykot ediyorum, herkese de aynisini oneriyorum, video falan yuklemeyin. saygilar.

• youtube gibi siteleri Ttnet kendi kendisine yasaklamıyor. Mahkemeler tarafından verilen erişim yasağını uyguluyor. Aynı yasağı Türksat'ta ve diğer servis sağlayacılar da uyguluyor. Sapla samanı karıştırmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirdenbirisi

youtube gibi siteleri Ttnet kendi kendisine yasaklamıyor. Mahkemeler tarafından verilen erişim yasağını uyguluyor. Aynı yasağı Türksat'ta ve diğer servis sağlayacılar da uyguluyor. Sapla samanı karıştırmayın.

katılıyorum..
  • Benim merak ettiğim bu yasak niye bu kadar uzun sürdü ilginç.
  • quote:

youtube gibi siteleri Ttnet kendi kendisine yasaklamıyor. Mahkemeler tarafından verilen erişim yasağını uyguluyor. Aynı yasağı Türksat'ta ve diğer servis sağlayacılar da uyguluyor. Sapla samanı karıştırmayın.

bence yanlis dusunuyosun cunku mahkemeden karari cikarttirmak o kadar kolay ki. bahane bol bir dilekceyle yasak cikartilabiliyor. oyle bir sistem ki neredeyse her istediini yok mustehcen (youp*rn) yok korsan (torrentturk) yok ataturk (youtube) yok uyusturucu (eksisozluk) diye kapattirabiliyosun. daha bunun bolucu bahanesi, irtica bahanesi, hakaret bahanesi var. sopcasti tvuplayer yasaklari var. var oglu var. olta bu kadar genis atilabiliyosa o zaman ben maksat ararim. dikkat edilirse cogu zaman arkadan ekonomik kaygilar veya siyasi kaygilar cikiyor, digiturku koruycam diye tutup sopcasti banlamanin baska izahi yok. youtube kapamasi da vergi kesmek icin mafya usulu haractan farksiz. simdi de kendi alternatiflerini pazara sokuyorlar once rakipleri yasaklayip. aptal olmayalim.

yetiskin icerik niye yasak? erotizm suc mu oldu? bittorrent ile yasal icerik de paylasiliyor, tvuplayerin normal kanallari yayinlamasi anlasmali ve yasal. bunlara artik ses cikmazsa internet bitecek 100% Sansurlu Turkiyenet gelicek yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHArcadia -- 15 Haziran 2008; 18:17:20 >

• Olaya Bak Olaya

quote:

TTNET VİDEO servisine giriş yapabilmeniz için TTNET ADSL bağlantısı kullanmanız gereklidir. Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısı TTNET ADSL olmadığından TTNET VİDEO'ya giriş yapamazsınız.

TTNET VİDEO'ya erişmek için kullandığınız IP numarası 19x.5x.xx.xx olup şu anda ADSL bağlantısı kullanıyor ve bu mesajın hatalı olduğunu düşünüyorsanız 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi'ni arayarak belirtilen IP numaranız ile destek alabilirsiniz.

Çokta Tın!
  • güzel yapmışlar
  • Bakalım güzel gözüküyor.
  • Şimdi biri buraya da Atatürk'e hakaret eden video upload ederse ne olacak?
  • Tamamen katılıyorum
  • Girin girin TT kota oyunu ceblerine biraz daha para girsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: PoWeRLoGY

Olaya Bak Olaya

quote:

TTNET VİDEO servisine giriş yapabilmeniz için TTNET ADSL bağlantısı kullanmanız gereklidir. Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısı TTNET ADSL olmadığından TTNET VİDEO'ya giriş yapamazsınız.

TTNET VİDEO'ya erişmek için kullandığınız IP numarası 19x.5x.xx.xx olup şu anda ADSL bağlantısı kullanıyor ve bu mesajın hatalı olduğunu düşünüyorsanız 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi'ni arayarak belirtilen IP numaranız ile destek alabilirsiniz.

Çokta Tın!

Demekki buda vatandaşı söğüşlemenin başka bir yolu başka ülkelerde olsa tekel yaratmaktan dava açılır yalnız ben hiçbir şekilde girmem bu tt yi başka seçeneğim olmadığı işin zoraki kullanıyorum yanında alo demediğim sabit kazığada her ay 9 lira haraç veriyorum haram zıkkım olsun girmeyin siteleri kendilerinin olsun

• ADSL şifremi yazıp gireyim dedim kabul etmedi.Neden ? Ulaknet ten bağlanıyorum diye hattım ADSL değilmiş.E tamam da şifremi girecem.Bir düşün bakalım sence şifrem varsa ADSL hattım da yok mudur? Yok, olmaz ben anlamam ile ADSL hattından gireceksin.Şifre falan kabul etmem.
  • Youtube'un kapatılması ttnet'in işine gelebilir fakat, kapatma olayı mahkemelerin kararıyla yapılıyor diye biliyorum.
    TTnet kendi isteğiyle kapatmıyor, ama bundan faydalanıyor. Gerçi açıkken de kotalı kullanıcıların fazla kota kullanmasını sağladığı için yine işine yarıyordu.
    Bu durum bence en çok altyapıya yaradı, trafik oldukça rahatladı.
  • DNS İLE AÇIK YOUTUBE.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DHArcadia

quote:

bence yanlis dusunuyosun cunku mahkemeden karari cikarttirmak o kadar kolay ki. bahane bol bir dilekceyle yasak cikartilabiliyor. oyle bir sistem ki neredeyse her istediini yok mustehcen (youp*rn) yok korsan (torrentturk) yok ataturk (youtube) yok uyusturucu (eksisozluk) diye kapattirabiliyosun. daha bunun bolucu bahanesi, irtica bahanesi, hakaret bahanesi var. sopcasti tvuplayer yasaklari var. var oglu var. olta bu kadar genis atilabiliyosa o zaman ben maksat ararim. dikkat edilirse cogu zaman arkadan ekonomik kaygilar veya siyasi kaygilar cikiyor, digiturku koruycam diye tutup sopcasti banlamanin baska izahi yok. youtube kapamasi da vergi kesmek icin mafya usulu haractan farksiz. simdi de kendi alternatiflerini pazara sokuyorlar once rakipleri yasaklayip. aptal olmayalim.

yetiskin icerik niye yasak? erotizm suc mu oldu? bittorrent ile yasal icerik de paylasiliyor, tvuplayerin normal kanallari yayinlamasi anlasmali ve yasal. bunlara artik ses cikmazsa internet bitecek 100% Sansurlu Turkiyenet gelicek yerine.

Yanlış mı düşünüyorum. Düşüncemi paylaşmadım ki bu yazdıklarımda, hukuki uygulamayı yazdım.
    Özel ve tüzel kişiler, internet üzerindeki, kendilerince sakıncalı buldukları içerik hakkında dava açar, mahkeme davacıyı haklı bulursa çeşitli yaptırımlar getirir. Bunlardan bir tanesi de erişim yasağı konmasıdır. Erişim yasağı konduğu zaman da ülkedeki bütün servis sağlayıcılar buna uymak zorundadır.
    İnternet üzerindeki içerik kimisine göre sakıncalıdır, kimisine göre sakıncalı değildir, bu ayrı bir tartışma konusudur, ancak son sözü mahkemeler söylemektedir.

• ya şaka gibi kablonet kullanıcıları ve dier internet kullanıcları giremio çok üzüldüm
  • bu ne salaklıktır ya,sen site kuruyorsun ve video izlemek için şifre istiyorsun. kim girecek ki buraya? giderim proxy'den youtube'a girerim
  • Üye olayım diyorum altta sözleşmeyi okudum diye bir seçenek var işaretlemeniz gereken. sözleşme yazısını üzerine tıklıyorum bakayım ne yazmışlar diye ve bomba "404 NOT FOUND"

Yani neyi kabul ettiğiniz bilmiyorsunuz. Sonradan altını dolduracaklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.