Şimdi Ara

78li ip acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar 1 haftadan fazladir surekli 78li ip gelio bana
    benim online oyunlar fln oynadigim icin bazi oyunlarda 78li ipler banli
    ne denediysem 78den baska gelmedi bunun bir cozumu varmidir
    neden surekli 78li ip gelio
    tesekkurler

• Telekomla görüşe bilirsin seni farklı bir porta alabilirler. tabi ikna edebilirsen yoksa pek birşey yapamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcDestek -- 14 Haziran 2008; 22:43:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Violonsel

Telekomla görüşe bilirsin seni farklı bir porta alabilirler. tabi ikna edebilirsen yoksa pek birşey yapamazsın.

1 ara 88 geldi
    ama nediycem arayip
    ii gunler 78li ip istemiom oyun oynayamiyorum beni baska porta alinmi dicem
  • sanmiyorum destekteki kişilerin böle bişeyi yapicanı ama dene bakalım yapabilirsen bizlerede örnek olur....
    tt müşteri hizmetlerini aradıında sana vericekleri yanıtlarda belli aslında;
    ya statik ip alın ya da modeminize reset atın
  • quote:

Orjinalden alıntı: a1ps

sanmiyorum destekteki kişilerin böle bişeyi yapicanı ama dene bakalım yapabilirsen bizlerede örnek olur....
    tt müşteri hizmetlerini aradıında sana vericekleri yanıtlarda belli aslında;
    ya statik ip alın ya da modeminize reset atın

ya 1 haftadir reset ata ata modemim artik calismaz duruma geldi
    bide statikip alsam iyi olurmu
    onda bole problemlerle karsilasirmiyim
  • muhtemelen 80 li ip verirler statik ipde ama rapidde filan modemi aç kapa download yap olayın kalkar :)
  • ttnet daha doğru dürüst adsl veremiyor ip nerden verecek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Næccm

quote:

Orjinalden alıntı: Violonsel

Telekomla görüşe bilirsin seni farklı bir porta alabilirler. tabi ikna edebilirsen yoksa pek birşey yapamazsın.

1 ara 88 geldi
    ama nediycem arayip
    ii gunler 78li ip istemiom oyun oynayamiyorum beni baska porta alinmi dicem

Imkansız birşey degilki istedigin hizmette memnuniyetlik istiyorlarsa. Bu işlemleride yapmaları gerekir.
  • Nerde görülmüş müşteriye istediği ipyi atayabilen bir ISS.Dinamik ip haliyle değişip durcak.Anlıyorum wow'da giriş yapılmıyor 78li ip ile hangi zaman reset atacaksınız.Şöyle bir çözüm önersem Türkiye'de bu oyunu oynayan çok kişi vardır.Birleşip bir toplu mail atılsa bu oyun sitesine inanıyorumki illaki izin verirler 78 li ip aralığına.Sizden para kazanıyor sonuçta :)
  • selam bahsettiğin oyun wow galiba. aynı sorun bendede wardı fakat defalarca modeme reset atıp 85 li ip almayı başarıyıorum. 78li ip bağlanmıo gerçi son bi kaç gündür 78lede girebiliyorum. 88li ipler çok sorun çok fazla paket kaybı oluyor. 85liler mükemmel modeme reset atmaktan başka çaren yok galiba yada başka bi çözüm yourfreedom adlı programı kullanmayı öğren. çok farkettiriyor ve kesin çözüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.