DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TELSİMDEN TELSİME ÖDEMELİ YAPMAK
9
Cevap
0
Favori
45.301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> TELSİMDEN TELSİME ÖDEMELİ YAPMAK
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3 Mesaj
      14 Haziran 2008 14:19:41
      Vodafone Beni Ara Servisi
      Ön ödemeli abonelerimizin, kontörsüz kaldıklarında içinde bulundukları durumdan istediklerini haberdar etmelerini sağlayan bir servistir.

Bu servis, kontörü biten ön ödemeli abonemizin kendisini geri arayabileceğini düşündüğü bir Vodafone abonesine USSD üzerinden standart "Vodafone Beni Ara" içerikli mesaj göndermesine izin verir.

Servis Kullanımı

Cep telefonunuzun ekranında *149*054XXXXXXXX# tuşlamasını yaparak servisi kullanabilirsiniz. Servis kullanımı ücretsizdir.

Vodafone Beni Ara mesajlarını almak istemiyorsanız cep telefonunuzun ekranında *149*0# tuşlayıp arama tuşuna basarak Vodafone Beni Ara mesajını bloklayabilirsiniz.
      Tekrar açmak için cep telefonunuzun ekranında *149*1# tuşlayıp arama tuşuna basarak bloklamış olduğunuz Vodafone Beni Ara mesaj alımını yeniden aktif duruma getirebilirsiniz.

Servis kullanımı ücretsizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanporta -- 6 Temmuz 2008; 15:07:11 >

porta
    • Yarbay
      2030 Mesaj
      14 Haziran 2008 15:55:11
      Ahahaha nihayet Vodafone da başlamış. Biraz geç oldu ama oldu Dostum başlık eskiden kalma alışkanlıkla Telsim olmuş haberin olsun

• Yarbay
      13965 Mesaj
      14 Haziran 2008 17:03:34
      Epey oldu bu servis ama malesef Vodafone'nun reklam stratejisindeki yetersizlik nedeni ile kimse bilmiyor :)

Ancak bu serviste "0" kontör yoksa kullanamıyorsunuz ve ödemeli yaptıktan sonra karşıdaki kişiye sms gidiyor. Bu numara sizle görüşmek istiyor diye :)

Ayrıca ayda 20 den fazla ödemeli arama konuşamıyorsunuz

• Yarbay
      2030 Mesaj
      14 Haziran 2008 23:04:42

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Epey oldu bu servis ama malesef Vodafone'nun reklam stratejisindeki yetersizlik nedeni ile kimse bilmiyor :)

Ancak bu serviste "0" kontör yoksa kullanamıyorsunuz ve ödemeli yaptıktan sonra karşıdaki kişiye sms gidiyor. Bu numara sizle görüşmek istiyor diye :)

Ayrıca ayda 20 den fazla ödemeli arama konuşamıyorsunuz

volkan sen söyleyince hatırladım şimdi hatta geyiği dönmüştü formda.
      Koşullar ne kadar ağırsa ciddiye almadan unutmuş gitmişim

• Yarbay
      4296 Mesaj
      15 Haziran 2008 10:49:23
      evet çok kötü yapmış ama genede hiç yoktan iyidir diyoruz

| AMD Phenom II X4 B60 4,0GHz 1,36v | Asus M4A89GTD Pro/USB3 890GX-SB850 | Sunbeam Core-Contact Freezer | G.Skill RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 CL8 | Gigabyte AMD Radeon HD7850@1,05GHz-5,5GHz|
      | Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms | Aerocool Vx-9 600W | Philips MMS460 5+1 | Ocz vertex 3 60GB SSD (560-505)-Crucial M500 120GB|
    • Çavuş
      53 Mesaj
      17 Haziran 2008 10:50:51
      YA BÖYLE BİR SERVİS VARDA NEDEN KİMSENİN HABERİ YOK.BU VODAFONE ADAM OLMAZ.AYLARCA GEYİK REKLAMI YAPTILAR BUNDAN ALLAH BİLİR KENDİLERİNİN BİLE HABERİ YOKTUR.

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      18 Haziran 2008 21:25:11
      haberim olduğu iyi oldu yaa

• Teğmen
      146 Mesaj
      19 Haziran 2008 12:05:06
      hele şükür ya

telsim hep sonda kalmaya başlamıştı.

bunuda yaptıysa helal olsun

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme!
      Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum
    • Binbaşı
      1485 Mesaj
      20 Haziran 2008 03:13:32
      Güzel servis :) Geç kaldı baya ama geldi sonunda :)

Arkadaşım bir şey diyeceğim. Konu Basliğında "Telsim'den Telsime Ödemeli" yazmışsın. Dedim telsim geri gelmiş sevindim bi an.
      Telsim değil ama bunların adı Telsimin tırnağı da olamazlar. Adları eksik olsun da Vodafone...

Vodafonedan Vodafone a Ödemeli Yapmak

Kusur benim imzamdır.Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> TELSİMDEN TELSİME ÖDEMELİ YAPMAK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.