Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim gerçi biz daha 2016.7 güncellemesinide almadık. İgo nextgen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Teşekkür ederim gerçi biz daha 2016.7 güncellemesinide almadık. İgo nextgen

2016.7 güncellemesi bugün yapılmış.tabelalar gelmiş.harita no. 160916
    kazasız belasız yolculuklar
  • bulentdilbaz B kullanıcısına yanıt
    Bana gelmedi android değilmi

• bulentdilbaz B kullanıcısına yanıt
    android hala güncelleme almadı; en azından benim telefon... sizin android mi normal navigasyon mu?
  • mortarxl kullanıcısına yanıt
    Normal navi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

Normal navi

Alim bey,

NLİFE güncellemesi olacakmı bilginiz varmı (Androıd) 2014/10 harita var.

Saygılar
  • yine bir Ekim ayının sonuna geldik
    normal navigasyonlar için güncellemeyi bekliyoruz
  • hasanmustafa06 kullanıcısına yanıt
    23/10/2016 güncelleme yapıldı 160916
  • Basarsoft Nexgen androidde kullanıyorum fakat iosta bulamadım ismimi farklı acaba?
  • Piranha evoque navigasyon cihazım var. Bunların bildiğim kadarıyla sadece harita güncellemesi yapılabiliyor. Bunun haricinde bu lisanslı cihazlara nextgen e geçiş gibi bir durum oluyor mu ? Gerçi içindeki sürümü ancak kaldırabiliyor ama.

• Merhabalar,

Adıyaman Nemrut dağına giden güzergahı kısaltmak için, aynı güzergaha farklı bir yol eklenmiştir. Bu yol henüz haritalar üzerinden görüntülenmemektedir. Ben yolun çizimini gidiş dönüş olarak kml formatında aldım. Bunu googleye bildirim lakin bir yanıt gelmedi şansımı birde burada denemek istiyorum. Kml çizimlerini google haritalarıma ekledim, oradan ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir yazılı evrak gerekiyorsa, benimle iletişime geçebilirseniz valilikten yahut belediyeden temin edebilirim. Oranın kent rehberi uygulamasını yazıyoruz ve o yolun olmaması bize ciddi bir sorun yaratıyor. Haritayı hem kendi cihazlarınıza, hemde google haritalara ekleme şansınız varsa gerçekten çok mutlu oluruz.

İyi çalışmalar.

Harita linki;
    https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1D7g14LBxAz4gDWiSA7AHNV--rmg

İletişim e_posta;
    ulash.klc@gmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasklc

Merhabalar,

Adıyaman Nemrut dağına giden güzergahı kısaltmak için, aynı güzergaha farklı bir yol eklenmiştir. Bu yol henüz haritalar üzerinden görüntülenmemektedir. Ben yolun çizimini gidiş dönüş olarak kml formatında aldım. Bunu googleye bildirim lakin bir yanıt gelmedi şansımı birde burada denemek istiyorum. Kml çizimlerini google haritalarıma ekledim, oradan ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir yazılı evrak gerekiyorsa, benimle iletişime geçebilirseniz valilikten yahut belediyeden temin edebilirim. Oranın kent rehberi uygulamasını yazıyoruz ve o yolun olmaması bize ciddi bir sorun yaratıyor. Haritayı hem kendi cihazlarınıza, hemde google haritalara ekleme şansınız varsa gerçekten çok mutlu oluruz.

İyi çalışmalar.

Harita linki;
    https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1D7g14LBxAz4gDWiSA7AHNV--rmg

İletişim e_posta;
    ulash.klc@gmail.com

Selamlar.

Gerekli işlemler yapıldı, 2017.03 güncellemesinde yer alacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

23/10/2016 güncelleme yapıldı 160916

normal navigasyon cihazları için güncelleme gelmiş ama 2016 Q3 olarak görülüyor ,zaten önceki güncelleme numarası da Q3 değil miydi
  • merhaba,

birkaç yıldır kaçak kullandığım programa para vereyim dedim ve programı satın aldım.

igo nextgen için benim gördüğüm sıkıntılar;

1. yeşil yol planını kullanıyorum genelde;
    çevre yolunda giderken durduk yere yan yola sokup tekrar ana yola döndürüyor.

bazen benzinlik içine sokmaya çalışıyor.

tünelden geçmem gerekirken yan yola sokuyor, ışıklardan sonra da düz devam ettiriyor.

üst yoldan (köprüden) gitmem gerekirken yan yola sokuyor, ışıklardan sonra da düz devam ettiriyor.

düz gitmem gerekirken ara sokağa yönlendirip 1-2 sokak sonra tekrar aynı yola sokuyor.

yazdıklarım gerçekleşirken herhnagi bir trafik olayı yok, sıkışıklık yok. (genelde bunu yapıyor.)

galiba başarsoftun akıllı rota profili dosyasında birçok düzenleme gerekiyor.

2. haritayı güncellemek için illa ki kaçak mı kullanmam lazım, hala güncelleme gelmedi.

3. speedcam uyarıları neden yasal sürümde gelmiyor? anlamadım.
    (Online trafik ten bahsetmiyorum, hız kamerası uyarısı yapmıyor.)
    bildiğim kadarıyla speedcam uyarıları Türkiye'de yasa dışı değil.

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamenzü -- 1 Kasım 2016; 14:19:1 >

• bir de nextgen için kullanma kılavuzu olsa iyi olurdu.

rota planlamasındaki hızlı, yeşil, kolay, kısa bizi nasıl yönlendiriyor,
    ana yol kullanım, manevra sayısını ıi baz alarak hesaplama yapıyor?

kısaca; rota seçeneklerinin detaylı açıklanması iyi olur diye düşünüyorum.

yol planında yeşil 1, yeşil 2 gibi güzergah seçenekleri mevcut,

bunların aralarındaki fark nedir gibi sorulara cevap verilebilse iyi olur.

ben yakıt tasarrufu istediğim, genelde ana yolu takip edip, hızlı gitmeye de gerek duymadığım için yeşili seçiyorum.

ancak rotada saçma yönlendirmeler yapıyor bazen.

bildiğim yollarda navigasyona uymuyorum o nedenle,

gereksiz ara sokaklara sokuyor vs...
    detayları bir önceki mesajda yazmıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamenzü -- 1 Kasım 2016; 14:19:39 >
  • Başarsoft u tebrik etmek istiyorum.

İsrail speedcam dosyalarını koymuşlar programa.

tabi biz İsrail de olmadığımız için program bizi hiç bir zaman uyarmıyor.

Bari bizi kandırmak için İsrail yerine türkiye yazsaydınız da ......

content/speedcam klasörünün altındaki dosyaları kontrol ediniz.
  • kamenzü kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Genellikle Ana yolları ve Çevre yolları kullanıyorsanız olabildiğince az sapma içeren rotalama seçeneği Kolay rotalamadır.

İki mesaj yukarıda yazdığınız maddelerden 1. Nolu maddeye satır satır katılıyorum. Yönlendirme hataları sıklıkla yaşanıyor. Sanırım harita verisiyle ilgili.

Speedcam dosyası genelde olmaz iGO içinde; nasıl gelmiş anlamadım. Bu Başarsof'tun değil NNG (iGO) nun alel acele israil yazılımından derlediği Türkiye seçeneğindendir. Umarım bu "bug" farkedilir ve düzeltilir.

Keyifli sürüşler.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    tavsiye için teşekkürler.

kolay rotayı kullanıp, denerim.

insanın canını sıkan şu; parasını verip ürün aldıktan sonra alınan hizmetin çok yetersiz olması.

kaçak kullanmaya devam etseydim sadece internetten dosyaları indirip ilgili klasöre kopyalamam yetecekti.

açıkçası sırf başarsoft, türk firması, kazansın diye aldım programı.

bari Google play deki sayfasından açıklama yapsalar,

tespit edilen hatalar üzerinde çalışıyoruz.

şunu, şunu düzeltiyoruz vs...

netten güncel harita ve speedcam indireceksem parayı ödemenin ne anlamı kaldı.

KESİNLİKLE KAÇAK YAZILIM KULLANMA TARAFTARI DEĞİLİM...

ama insan parayı ödedikten sonra kendisini kötü hissetmemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamenzü

merhaba,

birkaç yıldır kaçak kullandığım programa para vereyim dedim ve programı satın aldım.

tünelden geçmem gerekirken yan yola sokuyor, ışıklardan sonra da düz devam ettiriyor.

üst yoldan (köprüden) gitmem gerekirken yan yola sokuyor, ışıklardan sonra da düz devam ettiriyor.

düz gitmem gerekirken ara sokağa yönlendirip 1-2 sokak sonra tekrar aynı yola sokuyor.

yazdıklarım gerçekleşirken herhnagi bir trafik olayı yok, sıkışıklık yok. (genelde bunu yapıyor.)

2. haritayı güncellemek için illa ki kaçak mı kullanmam lazım, hala güncelleme gelmedi.

saygılar...

Merhaba.

Aşağıdaki linkte ilettiğim kullanma kılavuzu işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

http://www.basarsoft.com.tr/wp-content/uploads/2014/06/Basarsoft_UserManual_TR.pdf

Rotalar için ise "Yeşil 1 Yeşil 2" şeklinde gelen sıralamalar ise kullanıcılara seçili rotalar için uygunluk sıralaması için sıralanıyor. Örneğin Kısa 1 için en kısa rota seçilirken Kısa 2'de Kısa 1'den biraz daha uzun bir başka rotayı tercihinize sunuyor cihazlar.

Yaşamış olduğunuz sıkıntılar ile ilgili isterseniz hatalı yerleri tarafımıza (necmettin.ertas@basarsoft.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz) e-posta atarak, isterseniz de buradan ekran görüntüsü vs. hatayı bulmaya yardımcı olabilecek bilgi iletebilirseniz hızlıca kontrol edip gerekli düzenlemeleri yapabiliriz.

Speedcam için Başarsoft'un IGO'ya sunmuş olduğu herhangi bir veri yok.

Rota tipi için ise kullanıcılarımıza Hızlı ya da Kolay rota tiplerini kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Selamlar,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

Orijinalden alıntı: kamenzü

merhaba,

saygılar...

Merhaba.

Aşağıdaki linkte ilettiğim kullanma kılavuzu işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

http://www.basarsoft.com.tr/wp-content/uploads/2014/06/Basarsoft_UserManual_TR.pdf

Rotalar için ise "Yeşil 1 Yeşil 2" şeklinde gelen sıralamalar ise kullanıcılara seçili rotalar için uygunluk sıralaması için sıralanıyor. Örneğin Kısa 1 için en kısa rota seçilirken Kısa 2'de Kısa 1'den biraz daha uzun bir başka rotayı tercihinize sunuyor cihazlar.

Yaşamış olduğunuz sıkıntılar ile ilgili isterseniz hatalı yerleri tarafımıza (necmettin.ertas@basarsoft.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz) e-posta atarak, isterseniz de buradan ekran görüntüsü vs. hatayı bulmaya yardımcı olabilecek bilgi iletebilirseniz hızlıca kontrol edip gerekli düzenlemeleri yapabiliriz.

Speedcam için Başarsoft'un IGO'ya sunmuş olduğu herhangi bir veri yok.

Rota tipi için ise kullanıcılarımıza Hızlı ya da Kolay rota tiplerini kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Selamlar,

Necmettin.

Necmettin bey

Androıd telefona NLIFE yüklemiştim hala 2004/10 haritası kullanıyor.
    güncelleme olacakmı

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.