Şimdi Ara

İstanbul otogar nerede?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
30.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar soru gayet açık, hangi semtte acaba?

• Esenler ile bayrampaşanın arasında kalıyor
  • Anadolu yakasi Harem-Ataşehir
    Avrupa esenler
  • Bayrampaşa
  • esenler de bir sürü yerden ulaşım var...
  • Esenlerde 4 yoldan asagıya
  • saolun arkadaşlar... biş daha sormak istiyorum. ben ankar'dan gelcem de acaba hangi otobus şirketiyle geliyim, beyoğlu yakınlarında bırakabilcek?
  • büyük firmaların çoğunda servis var senin avrupa yakasında inmen gerek boşu boşuna otogara gitme nilüferle gelirsen kavacıkta ki dağıtım merkezinde inicen muavin zaten otobüse bindiğinde nerede ineceğini sorar sen beyoğluna gideceğini söylersen nerde ineceğin konusunda uyarır seni ...
  • peki bütün büyük fiarmlar avrupa yakasına geçiyormu?
  • evet çoğu geçer ankaradan geldiğin zaman ilk olarak karşıda yolcu bırakır sonra avrupa yakasındaki dağıtım yerine gelir en son otogarda bitirir yolculuğu...
  • peki çok teşekkürler dostum, saoll
  • Arkadaşlar 1 hafta sonra beylikdüzüne gidecem bende ankaradan hangi otobus veya nerede inmem gerekir. Eğer Havayolları yakınsa oda olur.
  • yanınızda sigara bozuk para bulundurun tinerci kapkaçcılara dikkat edin ara sokaklara girmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbilisim

Arkadaşlar 1 hafta sonra beylikdüzüne gidecem bende ankaradan hangi otobus veya nerede inmem gerekir. Eğer Havayolları yakınsa oda olur.

esenler otogarında inersin firmanın servisiyle beylikdüzü'ne geçersin. büyük firmaların çoğunda servis var. (gerçi artık bütün firmaların servisleri var)

edit: direkt havaalanınada servis vardır otogarda sorarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oki91 -- 30 Kasım 2010; 3:28:55 >
  • Tşk ederim. Peki Havaalanı mı daha yakın otogar mı?
  • karşıyı pek bilmiyorum ben anadolu yakasında oturuyorum. o konuda yardımcı olamayacağım malesef. ama esenlerden heryere servis var diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbilisim

Arkadaşlar 1 hafta sonra beylikdüzüne gidecem bende ankaradan hangi otobus veya nerede inmem gerekir. Eğer Havayolları yakınsa oda olur.

otogarın altındaki metro ile yenibosnaya git orada metrodan inince beylikdüzünden geçen halk otobüslerine binersin

uçakla gelsen de metro ile yenibosnadan gidersin

es'e bin gel işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.