Şimdi Ara

Fear Itself

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

NBC’nin, Yaz sezonu dizilerinden olacak olan “Fear Itself“in konusu hepimizin başlığından da anlayacağı üzere korku ve gerilim üzerine olacak. Dizinin altyapısı, Showtime kanalında “Masters of Horror”u yaratıcısı olan Mick Garris ve ekibi tarafından hazırlanıyor. “Masters of Horrors”un devamı niteliğinde gözüken “Fear Itself“, 13 bölümlük bir sezona sahip olacak ve her bölüm bir konu işlenecek. Dizinin oyuncu kadrosu ise alanın başarılı ve ödül almış aktör ve aktristlerden oluşacak. Aynı zamanda, dizinin yönetmen(ler) koltuğunda ise John Landis(An American Werewolf in London), Darren Bousman(Saw II, III ve IV), Ronny Yu(Freddy vs. Jason, Bride of Chucky), ve Mary Harron(American Psycho) gibi yine alanında başarılı ve ödüllü yönetmenler olacak. “Fear Itself“, 5 Haziran Salı günü saat 22.00‘de yayınlancak ilk bölümüyle prömiyerini yapacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Resmi pek de korku ve gerilime benzemiyor.
  • Çeviriyi bekliyoruz.
  • Son rötüşları yaptıysa ehri koyar şimdi.
  • Masters Of Horror'un devamı olmasa büyük ihtimal ilgilenmezdim diziyle ama ben ve Ehri hayranıyız.
    Hele ki o giriş müziği yok mu, bitiriyor adamı vallahi.

Yapımcısının Mick Garris olması gene her bölümün şahaser olacağının garantisini verdi.
    Neden bunu söylüyorum; Çünkü Masters Of Horror'un her bölümü mükemmeldi.
  • KORKU DEMIYELIMDE , gerilim Dİyelİm
  • Ilk bölümü izleyenlerden yorumlari bekliyoruz. Ona göre indirecegim de
  • Ne kesinlikle izlemelisin nede izlemene değmez birşey. Ortanın üstünde yani izlemelisin diyelim sadece.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Ne kesinlikle izlemelisin nede izlemene değmez birşey. Ortanın üstünde yani izlemelisin diyelim sadece.

Senaryo iyiydi ama, bunda ortağız.
    Zaten hatun seçimleri iki dizide de felaketti. Gene manken gibi varlıklar var.
    Önemli bir ayrıntı gözden kaçmasın.
  • Çevirisinde emeğim geçti diye söylemiyorum izleyin tavsiye ederim

D.N : Altyazı sitemize ulaşmak içinhttp://altyazi.alemblog.com/
  • Ilk bolumu bugun izledim ama pek kaliteli bir gerilim - korku dizisi gibi degil. Tabi gelecek bolumleri de izlemek gerek.

5.5/10 (Bence)
  • Yarın, yeni bölüm geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.