Şimdi Ara

Saçlarımı Nasıl Düz Yaparım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
62.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar resim fln istemeyn utanıyorum.Saçlarım dalgalı çok kötü oluyor uzadı.Bi kere düz yaptırdım çok güzel oldu.Nsl düz yapabilirm sadece fön makinasıyla.Birde her gün sacımı yıkasam 28'ine kdr uzar mı ? (Not:Suan uzun )

• yıkadıktan ve kuruladıktan sonra sıkı bir bere tak.mümkünse 2-3 saat kalsın.dümdüz olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lamb Of God

yıkadıktan ve kuruladıktan sonra sıkı bir bere tak.mümkünse 2-3 saat kalsın.dümdüz olur

Öyle durunca ne kdr süre düz kalır? Bir de nsl tarıcam ?
  • Arkadaşım sen ss koy biz saçını düzeltiriz sadece fön makinesi ile olucak iş değil bu dalgalı saçlar için benim saçımda küçükken çok çok kıvırcıktı şimdi o kadar kıvırcık değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: LimonAğacı

quote:

yıkadıktan ve kuruladıktan sonra sıkı bir bere tak.mümkünse 2-3 saat kalsın.dümdüz olur

Yatmadan önce yıkarsın,kurularsın,tararsın,bereyi geçirirsin...sonraki duşa kadar idare eder
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LimonAğacı

quote:

Yatmadan önce yıkarsın,kurularsın,tararsın,bereyi geçirirsin...sonraki duşa kadar idare eder

Bnde öle dicektm arkadasa ama elektriklenmez mi ?
  • arkadaşm al bi düzleştirici bir sürü ismi var maşa falan :) rhat edersin bi 5-10 dakkada dümdüz yaparsın ben kullanıyorm gayet rahat sonuctanda memnun olrsun
  • deepfreze berbere git yaptır
  • Küçükkene arkadaşımın ablası saçlarının ütülüyordu ilk gördüüğümde çok şaşırmışdım

"Ütü masasına saçlarını yayıyor tabi masada havlu serili saçlarını serdikden sonra üstüne diğer havlu ile örtüyor saçlar iki havlu arasında tost vaziyette sonra ütüyü masada gezdiriyor"du
  • arkadaşım sen resmini koy biz düz hali nasıl olur aşağı yukarı sana gösterelim.
    utanma ya biz bizeyiz şurada...
    bu forumda fotoğraf koymaktan zarar gelmez merak etme...
  • Tabi ki bu sağlıklı birşey değildir deneme bere işi bayağı işe yarıyor yani benim için halada yarar.Saçlarını güzelce tara"ıslakken"..eğer saç lastiği ile toplarlanabiliyorsa bağla..Ardından bereyi geçir...Ama şuna emin ol yatarken bere kafandan çıkmamalı...Çıkmaması içinde sakın sıkma yoksa baş ağrısıyla uyanırsın.

Ama ne yaparsan yap sağlıksız olacak..Ne fön ne bere geçirme ne jöle tarzı bişey...Hepsi aslında zararlı saçların için...

Fön yakıyor saçları kurutuyor ve döküyor...
    jöle ve türevleri saçlarını muyalıyor ve boğup öldürüyor+saç derisinide kötü etkiliyor..
    bere ile yatmakda saçları kırıyor..
    quote:

Orjinalden alıntı: jimi1984

Küçükkene arkadaşımın ablası saçlarının ütülüyordu ilk gördüüğümde çok şaşırmışdım

"Ütü masasına saçlarını yayıyor tabi masada havlu serili saçlarını serdikden sonra üstüne diğer havlu ile örtüyor saçlar iki havlu arasında tost vaziyette sonra ütüyü masada gezdiriyor"du
  • quote:

Orjinalden alıntı: penkala

arkadaşım sen resmini koy biz düz hali nasıl olur aşağı yukarı sana gösterelim.

resim koyda gör bakalım saçın nasıl düz olcak(belkide sedat abi olur) ps'cilerin kralı geldi penkala
  • Saçını ütüle en iyi çözüm yollarından biri. Sakın saçını yakma ama.
  • Malesef benimde saçlarım dalgalı, fakat bu bere yöntemi tam olarak nasıl şimdi saçlarımızı yıkıyoruz, sonra tarıyoruz, sonra ıslakken kafamıza bereyi geçiriyoruz, o şekilde yatıyoruz, sabah kalktığımızda saçlarımızda ne kabarma? ne elektriklenme ne dalgalanma? bu mudur olay?
  • quote:

diyene bak
  • Orjinalden alıntı: Randall

quote:

Penkala hocam kusura bakma ama bunu soyleyen sen misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Randall -- 5 Haziran 2008; 21:58:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LsR

quote:

diyene bak

• quote:

• yok bere fayda etmez yahu tiger motor surenlerin kafasına taktıkları şeyler varya yada yazma bul onu bağla ben yapıyorum cokta ii oluyor
  • Dediklerini yaptım yıkadım, kuruladım, biraz taradım, geçirdim bereyi kafaya çok sıkı bir bere değil ama...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.