DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
honda ankara özel servis tavsiyesi
64
Cevap
6
Favori
23.107
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Honda >> honda ankara özel servis tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      26 Mesaj
      05 Haziran 2008 11:37:23
      honda için ankarada özel servis tavsiye edebilecek olan var mı. nereler iyidir, fiyat da önemli tabi:)

passat 1.8 t highline I
    • Onbaşı
      21 Mesaj
      14 Haziran 2008 23:32:13
      Selam dostum. Bende önceleri araç garantide olduğu için senin gibi servise gitmek zorunda kalıyordum. Daha sonra aracın garantisi dolunca lpg taktırdığım için beni servise almadılar. Benimde işime geldi çünkü benimde soyulmak işime gelmiyordu ve bende araştırmalar sonunda Ankara şaşmazda bulunan BAR HONDA servisini keşfettim. Burası özel servis olmasına rağmen ustaları benim daha önceki garantideyken gittiğim servisteki ustalarım. Oradan ayrılıp burada çalışmaya başlamışlar ve benimde işime geldi doğrusu. Servisin sahibi olan Hüseyin ÖZDEMİR işinin ehli birisidir ve üzerinden tulum hiç eksik olmaz. Gerektiği zaman aracın altına yatıp tamir bile eder. Sana orayı gözü kapalı tavsiye ederim. Adresini siteden bulabilirsin. Adresi http://www.barhonda.net

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      15 Haziran 2008 01:19:35
      Efe otomotiv var ankarada yetkili bide bora var zaten,eğer efe ye gitmek isterseniz pm den bana yazın usta tavsiyesi veryim iyi ilgilenirler

• Yarbay
      4206 Mesaj
      08 Temmuz 2008 04:48:03
      bora otomotiv i öneririm konya yolunda

sLAUGHTER IS THE BEST MEDICINE
    • Yarbay
      3446 Mesaj
      08 Temmuz 2008 11:01:36
      altan honda var, tunalı otomotiv var.

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3
    • Er
      1 Mesaj
      10 Haziran 2010 16:57:21
      MERHABALAR....Şaşmaz da yeni bir honda servisi var ARTEM HONDA diye bir yer özel servis ve çok büyük iki katlı bir yer honda mekanik,elektrik,rot,balans vs.Ustaları efe den ayrılma ustalar.paspas ve boya koruma hediye ediyorlar.

• Yarbay
      12879 Mesaj
      10 Haziran 2010 20:17:02
      Hondacı Kadir Ustayı deneyebilirsin arkadaşım. Bak ilgili link de aşağıda. Detaylı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İlle birşey yaptırmana gerek yok, git tanış bir önce, bir çayını iç, konuş biraz, başka araçlarla ilgilenişini gör, zaten kararını verirsin. Unutmadan, gidersen selamımı da ilet sana zahmet.

http://forum.donanimhaber.com/m_31176365/tm.htm

Kolay gelsin.

Haluk

Paran varsa Japon, yoksa alman.
    • Yüzbaşı
      958 Mesaj
      10 Haziran 2010 21:45:01
      bende hondacı kadir ustaya gidenlerdenim tavsiye ederim

• Er
      1 Mesaj
      13 Ocak 2011 13:29:50
      erciyes sanayi sitesinde Honda Tech var, sahibi honda borada 10 yılın üstnde deneyimi olan bir arkadaştı çok dürüst ve samimiler ve bu konuda oldukça deneyimli, banada bir arkadaşım tavsiye etmişti arabamın garantisinin bitmesi üzerine servis arıyordum, çokda memnun kaldım,,denemekten zarar gelmez,,

• Er
      8 Mesaj
      16 Mart 2011 01:27:52
      artem honda yazmışlar ama ben başımdan geçen olayı anlatayım kararı siz verin. kışlık tekerleri muhafaza etmek için onlardaydı. kışlık tekerlerin takılma vakti gelince bir gün önceden aradık yarın saat 16:00 da gelin takalım dediler. ertesi gün 15:30 da dükkana gittik. tamam dediler biz tekerlerinizi getirecez saat 20:00 ye kadar bekledik bu arada getirecez diyen adam bizle ilgilenmek yerine orada başka işlerle uğraşıyor gidip soruncada bir saniye fener bulayım depoya bakacam diyor. böyle böyle saatlerce oyaladılar. artık sabrımız taşınca adam yolladım getiriyor diye oyaladı.ama gene gidip gelen kimse yok bu sırada babam gelip bir iki bağırınca biz tekerleri bulamadık elimizde çıkma michelin var onları takalım dediler. bizim eski tekerlerde o kadar iyi bilindik değildi ama (starmax) genede benim kötüm elin iyisinden daha iyidir en azından nasıl kullandığımı bilirim. neyse bunlar belli bir süre sonra eski tekerin yenilerini getirip taktılar. o kadar kötüledikleri tekeri kendi ustalarına sorduk onlar bizde kullanıyoruz gayet iyi dediler. bakacak olursak sorunumu hallettiler ama benim hatam herhalde güler yüzle halletmeye çalışmam oldu. veyahut benim şanssızlığım.

• Yüzbaşı
      487 Mesaj
      18 Mart 2011 00:06:36

quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Hondacı Kadir Ustayı deneyebilirsin arkadaşım. Bak ilgili link de aşağıda. Detaylı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İlle birşey yaptırmana gerek yok, git tanış bir önce, bir çayını iç, konuş biraz, başka araçlarla ilgilenişini gör, zaten kararını verirsin. Unutmadan, gidersen selamımı da ilet sana zahmet.

http://forum.donanimhaber.com/m_31176365/tm.htm

Kolay gelsin.

Haluk

Kadir usta

Civic 1.6 vti 160 hp ... >>> 2001 civic 1.6 ies ...>>> 2003 Accord 2.4 190 hp .... ((5.500 rpm de HAYAT BİTER VTEC BAŞLAR..))
    • Er
      7 Mesaj
      30 Kasım 2011 20:16:37
      şaşmazda halkbankın arkasında BAR honda ibrahim arapoğlu tavsiyemdir değişmeyecek şeyi değiştirmez, ama bir de diğer bar honda var hüseyin ustanın taktığı dandik disklerin sorumluluğunu bile almadı hata bendeymiş.

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      01 Aralık 2011 03:49:51

• Yarbay
      2010 Mesaj
      12 Aralık 2011 18:15:13
      bende bhr yi tavsiye edecektim yani öbür bah honda Hüseyin ustayı

ikisinede gittim. BAR'danda BHR'den de bir şikayetim olmadı, halihazırda BHR'ye gidiyorum.

BU arada Kadir ustayı denedim memnun kalmadım (4-5 sefer gittim hemde, ayrıntılar forumda var) ayrıca Altan Hondayı da denedim 2-3 sefer gittim aynı şekilde memnun kalmadım.

bir şeyin zarar görme olasılığı onun değeri ile doğru orantılıdır_mURpHy
    • Yarbay
      4203 Mesaj
      16 Ocak 2014 21:27:42
      Konu halen güncelliğini koruyormu arkadaşımda CRV var ve yana döne kaliteli güvenli özel servis arıyor bar Honda yı önerebilirmiyim halen faaliyet gösteriyormu gidenlerden yorum rica edebilirmiyim
      Edit: birde konuda proser diye bir yer geçiyor orası nasıldır bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 16 Ocak 2014; 21:29:56 >

Alet vtec değil savaş açıyor sanki... Bir honda kullanıcısı
    • Yüzbaşı
      298 Mesaj
      09 Nisan 2014 14:10:25
      Evet İbrahim abi halen faaliyette www.barotomotiv.com iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mecnun bilseydi Beşiktaş sevgisini, sever miydi hiç Leyla zillisini:D

Efe... Kerem...
    • Yüzbaşı
      399 Mesaj
      19 Temmuz 2014 17:07:44
      Selamlar.

Bende hondaya geçince usta servis aramaya başladım tavsiye üzerine honda tech e gittim....

Genel anlamda memnunum subap ayarına bırakmayıda düşünüyorum ilerde daha bırakmadım...

Araç 54000 de civic elegans otom.

- yağ 85
      - yağ hava polen filt 60
      - arka balatalar 90
      - camsuyu depo tamiri(kırıktı su akıyodu) 25
      - işçilik 80
      TOPLAM nakit 335
      Kartla ödemek istedim KDV eklendi
      Kartla 395

SON PAZARLIK KARTLA 370 ....

Hondaya yabancıuım ama şanzıman yağıdır trigerdir baskı balatafır bu tip şeyler olmadan bana fiyat çok geldi...

Yani camsuyu depo işçilik çıksak kartla 330 falan tutar sadece filtreler ve yağ ve arka balatalar... merak ediyorum fazla mı yetkili servis de veya diğer ustalarda ne tutardı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

...then we will fight in the shade...
    • Yarbay
      2189 Mesaj
      19 Temmuz 2014 18:15:25
      Özel servis tavsiye edemeyeceğim, ancak bazı değişimlerde kesinlikle yetkili servise gitmenizi tavsiye ederim.

Özellikle
      - Buji
      ve
      - otomatik araçlar için şanzuman yağı değişiminde

özel ile yetkili servisin çok fazla fiyat farkı yok. Yetkili servise giderek orjinal ürün takıldığından emin olursunuz.

(yetkili serviste gördüğüm kadarıyla balatalar, filtreler çok pahalı bu gibi şeylerde özel servisleri tercih etmenizi tavsiye ederim)

• Yarbay
      2627 Mesaj
      20 Temmuz 2014 01:49:09

Servise ben de gitmek istemiyorum.Honda civic 2010 model orijinal filtreleri hangi siteden alabilirim.ayrıca hangi marka ve viskotize yağ almaliyim?

HITM@Nkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      44 Mesaj
      01 Ağustos 2014 09:19:26
      "ALTAN HONDA"dan uzak durun!!!!

• Yarbay
      12392 Mesaj
      04 Ağustos 2014 00:52:02
      quote:

Orijinalden alıntı: hikmetbal

honda için ankarada özel servis tavsiye edebilecek olan var mı. nereler iyidir, fiyat da önemli tabi:)

Kadir usta vardı ama onun için şöyle böyle diyorlar

凯末尔•阿克苏耶克
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:08:47
      ibrahim arapoğlu yorumlar üzerine gittim ama hiç memnun kalmadım.
      verdikleri süreye göre işi teslim etmiyorlar.sallamasyon işler.
      benim başımdan geçen tampon tamiri yapılcak,tamiri bi bölgeye yapmışlar diğer bölgeye yapmamışlar bunuda ben farkettim.
      söyledik bayram öncesi yoğunuz dedi iyi dedik bayramdan sonra yaptırırırz diye anlayışla karşıladık.
      bayramdan sonra gittik.adamın cevabı bi ara gel yaparız yine bu iş çocuk oyuncağı değil senin işin varsa bizimde işimiz gücümüz var
      anca laf kalabalığı yapıyor.birdahamı asla gitmemmmm.kimseyede önermem

Eğer bi gün bişey arıyorsan o her zaman gözünün önündedir.
    • Yarbay
      12392 Mesaj
      12 Ağustos 2014 17:13:52
      kadir ustayıda pas geç, o da aynı

凯末尔•阿克苏耶克
    • Er
      6 Mesaj
      28 Ağustos 2014 16:47:01
      quote:

Orijinalden alıntı: rıfat0000

erciyes sanayi sitesinde Honda Tech var, sahibi honda borada 10 yılın üstnde deneyimi olan bir arkadaştı çok dürüst ve samimiler ve bu konuda oldukça deneyimli, banada bir arkadaşım tavsiye etmişti arabamın garantisinin bitmesi üzerine servis arıyordum, çokda memnun kaldım,,denemekten zarar gelmez,,

Honda Tech Ankara var.
      Tavisiye ederim. Yasin usta var.
      http://www.hondatechankara.com/

ARTIK BURDAYIM...!
    • Yarbay
      12392 Mesaj
      28 Ağustos 2014 23:35:33
      bu daha ciddi gibi görünüyor

molla mulla takıından değil

凯末尔•阿克苏耶克
    • Teğmen
      108 Mesaj
      08 Ekim 2014 11:44:30
      Merhabalar,
      Yıllık bakım için özel servislere gitmeden önce kendi yağımızı götürmeli miyiz?
      Honda C-RV 2009 model için tavsiye edeceğiniz yağ var mıdır?

• Yarbay
      5960 Mesaj
      10 Ekim 2014 14:50:25

Çoğunlukla Castrol 10/40 kullanırlar.Piyasada 60 tl dir.Serviste insafa kalmıştır.

atillahankullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feqiye Teyran
    • Yarbay
      12392 Mesaj
      15 Ekim 2014 10:51:52
      Ankaralılar şanssız bu konuda
      başlarında kadir usta gibi bir püsküllü bela var

凯末尔•阿克苏耶克
    • Er
      9 Mesaj
      31 Ekim 2014 14:09:15
      Hondacı Kadir' e dün ilk ve son kez gittim, İşe başlamadan önce 175 TL periyodik bakım+ 80 TL sibob ayarı için fiyat verdi. Toplamı 255 TL eder fakat iş bitince 315 TL istedi. Nedenini sordum farklı bir yağ kullandığını 30 TL bu yağın daha pahalı olduğunu (kullanırken bana hiçbir şekilde bu bilgiyi vermedi) 55 TL de işçilik ücreti olduğunu söyledi sabah bakım için 175 TL dediğini söylediğimde ise o sadece malzeme fiyatıydı işçilik yoktu dedi. Böyle bir şey olabilir mi? Hondacı kadir malzememi satıyor ki malzeme fiyatı veriyor. veya işe başlamadan işçilik fiyatını ayrı olduğunu bedelinin ne olacağını niye söylemiyor Ayrıca yaptığı işe ait hiç bir döküm vermiyor parça fiyatı nedir işçilik nedir anlamıyorsunuz. Kesinlikle dürüst değil.

• Yarbay
      12392 Mesaj
      04 Kasım 2014 17:16:20
      3 kaatçının tillahı
      asla güvenmeyeceksin böylelerine
      işinin ehli olduğu konusuda tartışılır ayrıca

凯末尔•阿克苏耶克
    • Çavuş
      69 Mesaj
      27 Ocak 2015 22:44:10
      Bar Honda İbrahim Arapoğlu,
      Lafta çok dürüst esnaf ama 30 liralık rot başına 90 tl aldı (+ işçilik). Bir daha asla gitmem... Siz siz olun bu tür "küçük" esnaflardan yedek parça almayın. Size liste versinler gidin yedek parçacıdan kendiniz alın ve sadece işçilik ödeyin emin olun %50 ucuza mal olur.

• Yarbay
      12392 Mesaj
      28 Ocak 2015 10:24:12
      allahtan izmirde performans honda var
      gayet dürüst insanlar
      bu yazılanları okudukça halimize şükrediyorum

凯末尔•阿克苏耶克
    • Teğmen
      134 Mesaj
      01 Şubat 2015 21:14:31
      yıllarca sanayide yedek parçalık yaptım naçizane tavsiyem yedek parça satan ustadan uzak durun...bırakın herkes işini yapsın...

İnadına seveceksin...
    • Er
      12 Mesaj
      17 Şubat 2015 13:37:19

Artık merdiven altı atölyelere tek başına çalışan, kir pas içindeki atölyelere arabamı tövbe götürmem. Adam ağzında sigara yarı beline kadar arabanın içinde, sigara külü motora dökülüyor bir yanda, adamlar böyle iş yapıyor. Tamam ucuz gerçektende ama can taşıyoruz kardeşim bi iş yaptırıyorsun sonra başka biyeri bozuluyor ya da sorun giderilmiyor işin yoksa tekrar git.
      O yüzden artık arabamı büyük özel servislere götürüyorum. Disiplinli, temiz, uzman olan bir sürü özel servis var.
      Meselahttp://www.otocase.com den teklif al ordaki servislerde işinin ehli yılların servisi, her konuda uzmanlaşmış firmalar neticede.

hikmetbalkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      136 Mesaj
      19 Şubat 2015 09:05:09
      quote:

Orijinalden alıntı: OPAN

Artık merdiven altı atölyelere tek başına çalışan, kir pas içindeki atölyelere arabamı tövbe götürmem. Adam ağzında sigara yarı beline kadar arabanın içinde, sigara külü motora dökülüyor bir yanda, adamlar böyle iş yapıyor. Tamam ucuz gerçektende ama can taşıyoruz kardeşim bi iş yaptırıyorsun sonra başka biyeri bozuluyor ya da sorun giderilmiyor işin yoksa tekrar git.
      O yüzden artık arabamı büyük özel servislere götürüyorum. Disiplinli, temiz, uzman olan bir sürü özel servis var.
      Meselahttp://www.otocase.com den teklif al ordaki servislerde işinin ehli yılların servisi, her konuda uzmanlaşmış firmalar neticede.

Evet bende Otocase.com aracılığı ile işlem yaptırdım ama başka bir servise adını vermek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama sitenin mantığı güzel.. Birçok servisten fiyat alıp ona göre karar veriyorsun. Ankara'da böyle bir siteye ihtiyaç vardı.

Anlatmak değil, Anlamaktır esas olan..
    • Teğmen
      107 Mesaj
      18 Mart 2015 11:05:01
      http://www.otocase.com i bende dün keşfettim, ilgilendiler hakikaten, aradılar hatta, anlattılar ettiler kendileri tavsiyede bulundular. Güzel sistem kurmuşlar.

• Yarbay
      12392 Mesaj
      18 Mart 2015 11:18:28

fiyat verdilermi

acaesarkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

凯末尔•阿克苏耶克
    • Teğmen
      107 Mesaj
      18 Mart 2015 13:16:02

fiyat vermediler, çünkü sorunum net değildi ama 3-4 firma talip oldu, ben bar honda ibrahim arapoğlunu tercih ettim, fiyatları biraz pahalı dışarıya göre ama çok güzel ilgilendiler.

caucasskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12392 Mesaj
      18 Mart 2015 14:17:43
      bende aradım, bakalım döneceklermi

凯末尔•阿克苏耶克
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      22 Nisan 2015 22:02:54
      quote:

Orijinalden alıntı: acaesar

http://www.otocase.com i bende dün keşfettim, ilgilendiler hakikaten, aradılar hatta, anlattılar ettiler kendileri tavsiyede bulundular. Güzel sistem kurmuşlar.

Ben de site aracılığı ile teklif aldım. Gayet güzel çalışıyorlar.

• Yarbay
      12392 Mesaj
      23 Nisan 2015 17:15:13
      Kadir ustadan söz eden yok, ipliği pazara mı çıktı acaba

凯末尔•阿克苏耶克
    • Teğmen
      109 Mesaj
      27 Mayıs 2015 16:08:32
      Bugün 2 tane honda civic aracımızı Honda Tech e götürdük.
      Birisi 1.8, diğer 1.6 motor.
      İlgi alaka yerinde. yağ filtre değişimi dışında 1.8. motor olan aracın direksiyonunda, çevirince gelen bir ses var, ona bakacaklar ve ayrıca subap ayarı yapacaklar.
      fren balatası, otomatik şanzıman yağı gibi şeylere de dikkat edip, değişmesine gerek yok ise değiştirmiyorlar, size boşa masraf çıkartmıyorlar.
      Sadece kullandıkları motor yağı markasını duymamıştım, iyi olduğunu ve ABD ürünü olduğunu söylediler. Ancak daha mı iyi daha mı kötü benim bilme şansım yok. Belki bilindik kaliteli bir marka daha uygun olurdu.

Subap ayarını da iyi yaparlar ve direksiyondan gelen sesi de güzelce çözerlerse tamamdır.

Ben kesinlikle öneriyorum Honda Tech Ankara servisini.

• Yarbay
      12392 Mesaj
      28 Mayıs 2015 20:46:12
      izmirdeki servisler honda marka bir yağ kullanmaya başlamışlar
      ticari anlaşma sanırım..., geçen sene total kullanıyorlardı

凯末尔•阿克苏耶克
    • Binbaşı
      1357 Mesaj
      22 Haziran 2015 11:41:11
      kıyıda köşede saçma sapan yerlere götürmedikten sonra nereye baktırdığının bir önemi yok hepsi aynı işi yapıyor bakım sırasında arabanın yanında dur yeter

[α]ωαу [ƒ]яσм [к]єувσαя∂...
    • Çavuş
      69 Mesaj
      28 Haziran 2015 15:44:15
      Arkadaşlar size tavsiyem periyodik bakım denilen işlemi özel veya yetkili serviste yaptırmayın. Özel servisler neredeyse yetkili servis ile aynı parayı alıyorlar ama yan sanayi kullanıyorlar, yetkili serviste zaten fiyatlar almış başını gitmiş...
      Ben yaklaşık 10 yıldır 3 farklı aracımın periyodik bakımını sanayideki Yağ Değişim servisinde yaptırıyorum, şimdiye kadar en ufak sıkıntım olmadı, son iki yıldır kullandığım araç 2007 civic hb, iki yılda 70 bin km yol yaptım ve 7 kere yağ değişimi yaptırdım hiç bir sıkıntım yok...
      Yağ: Castrol 10w40: 60 TL
      Yağ filtresi:10 TL
      Hava filtresi:15 TL
      İşçilik:YOK
      Toplam : 85 TL.

Daha önce yaşadığım tecrübelere istinaden Arza durumunda ise kesinlikle yetkili servisi öneririm...

Zira Bar İbrahim, Bar Hüseyin, Kadir Usta gibi servislerde kullanılan yan sanayi ürünler gerçek fiyatlarının çok daha üzerinde fiyatlarla müşteriye veriliyor. Örnek vermek gerekirse piyasada 100 TL civarında olan TRW arka fren diski ve 60 TL lik balata için işçilik dahil 400 küsür lira, 30 TL lik ETS marka z rot için 90 TL(+ işçilik) ödemiştim Bar İbrahim e. Oysa daha sonra ön fren disk ve balataları yetkili serviste ve orjinal parçalar ile 500 küsere değiştiridim (%30 indirim vardı) Diğerleri ile olan maceralarımı hiç yazmıyorum..

Siz siz olun arza için ya yetkili servise gidin, ya da size parça satmayan, değişmesi gereken parçayı size söyleyen sadece işçilik alan ustaya götürün arabanızı.

Ayrıca bu ustalardan birinin yanında çalışan bir eleman "abi, usta illa ne bulursan değiştir diyor bize, ben elimden geldiğince değiştirmemeye çalışıyorum gerek yoksa. Ama mecbur kalıp değiştiriyorum yine de ustaya kalsa 4 parça değişecekse ben 2 parça değiştiriyorum biraz olsun dengeliyorum durumu." demişti... Karar sizin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erev -- 28 Haziran 2015; 15:47:07 >

• Yarbay
      12392 Mesaj
      29 Haziran 2015 17:12:58
      quote:

Orijinalden alıntı: caucass

Ankaralılar şanssız bu konuda
      başlarında kadir usta gibi bir püsküllü bela var

2 kişi tarafından en beğenilmeyen yorum seçilmişim, kadir usta yandaşlarıdırlar kesin

凯末尔•阿克苏耶克
    • Er
      10 Mesaj
      30 Haziran 2015 16:35:17

Merak etme hocam, bilen biliyor kadir ustanın kim olduğunu.

Ben de kadir ustayı bu forumda öğrendim ve 2 sene kadar önce 2004 honda jazz aracımı periyodik bakım için götürmüştüm. Son derece ilgisiz davranmışlardı ve bana bobinlerin değişmesi gerektiğini söylemişlerdi o zaman. Bir sonraki gelişinde gel değiştirelim demişlerdi. Bir de lastik somununu kırmışlardı lastiği takarken sonra onu düzeltmeye çalışınca da ek ücret istediler sanki araçta bir hata varmış gibi. Daha sonra aracımı farklı bir ustaya (ismini verip reklam peşinde koştuğum sanılmasın diye vermiyorum isteyen pm atabilir) bobinleri değiştirmek gerekli mi diye sorduğumda, bobinler stok tutulmaz ve bozulması çok düşük bir ihtimaldir demişti. Neticede bujileri değiştirerek arabanın tekleme sorunu çözülmüştü. Allahtan hala dürüst insanlar az da olsa var.

caucasskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      108 Mesaj
      02 Temmuz 2015 11:23:02
      Ankara'da son durum nedir acaba? Güncel servis tavsiyesi alabilir miyiz? Nette göründüğü kadarıyla Hondtech ve BMS iyi duruyor, ne dersiniz?

Onlar ki verir laf ile dünyaya nizamat
      Bin türlü teseyyüb bulunur hanelerinde
      Ziya Paşa
    • Binbaşı
      1186 Mesaj
      04 Temmuz 2015 00:12:55
      Honda Tech e gittim ben memnun kalmadım

• Teğmen
      108 Mesaj
      06 Temmuz 2015 11:45:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

Honda Tech e gittim ben memnun kalmadım

Neden memnun kalmadınız acaba açıklayabilir misiniz?

Ziya Paşa
    • Yarbay
      12392 Mesaj
      08 Temmuz 2015 18:05:18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 28 Temmuz 2015; 2:40:03 >
      münzeviikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

凯末尔•阿克苏耶克
    • Teğmen
      108 Mesaj
      09 Temmuz 2015 11:57:48

Yahu İzmir'den nasıl bu kadar düşman olabildin adama. Bir de Ankaralı olup kazığını yemiş olsan herhalde filmini bile yapardın. :)

Bahsedilenler: caucass

Ziya Paşa
    • Yarbay
      12392 Mesaj
      09 Temmuz 2015 15:23:10

Dalga geçiyorum yaw, adamı ne gördüm ne tanırım, benimkisi pazar kızıştırmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 9 Temmuz 2015; 15:23:57 >

凯末尔•阿克苏耶克
    • Binbaşı
      1186 Mesaj
      11 Temmuz 2015 08:01:23

Bir kere gittim zaten. Ama tigrel bakımı yag değişimi falan yaptırdım. Parça fiyatları biraz kazık.Çok ilgisizler ağızlarında kerpetenle laf alıyorsun.Belki bana öyle geldi bilmiyorum.
      Ustalıklarına bir şey diyemem... Ama bir daha gitmem....

Kadir usta daha cana yakın bir usta yani o derece...

Ankarada tavsiye edebileceğim bir honda ustası yok fakat başkent sanayide bilgi hastanesinin arkasında hondacı mehmet var arkadaşlarımdan giden var vede memnunlar bir de onu denicem bakalım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 11 Temmuz 2015; 8:04:53 >

• Teğmen
      103 Mesaj
      22 Temmuz 2015 17:13:18

Ben geçen sene 97 accordun yapılacak işleri için ankarada ki tüm hondacıları inceleyip fiyat alıp birine gitmiştim, contası yanık dedikleri arabanın termostatı arızalı ve radyatörü tıkalı çıktı, ben adamlara nasıl yapalım diye sorarken adamlar yağını suyunu değiştirdikleri arabayla ilgilenmeye devam ettiler, neyse aralarından Bar Hüseyinin işçilik fiyatı yetkili servise yakın ama araca olan ilgi alaka iyiydi, arıza çözme konularını bilemem en azından aracı lifte kaldırıp proforma fatura çıkarmışlardı ancak onlarda fahiş fiyat uygulaması yapıyormuş yukarda yazılanlara göre hondacıyım diye dükkan açıp yeterli müşteriyi toplayıp doyuma ulaşınca, tavırlar değişiyor o yüzden " Siz siz olun arza için ya yetkili servise gidin, ya da size parça satmayan, değişmesi gereken parçayı size söyleyen sadece işçilik alan ustaya götürün arabanızı." diyen arkadaşa sonuna kadar katılıyorum

Bahsedilenler: erev

• Çavuş
      44 Mesaj
      22 Temmuz 2015 18:24:04
      ALTAN Honda'dan UZAK DURUN!!! Benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt71 -- 22 Temmuz 2015; 20:27:27 >

• Teğmen
      134 Mesaj
      25 Temmuz 2015 17:25:49
      Ege Honda var Anakarada giden varmı aranızda arkadaşlar nasıl dır...

İnadına seveceksin...
    • Yarbay
      12392 Mesaj
      03 Ağustos 2015 20:40:57
      quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt71

ALTAN Honda'dan UZAK DURUN!!! Benden söylemesi.

aslında hepsinden uzak durmak lazım, al birini vur kadire

凯末尔•阿克苏耶克
    • Er
      1 Mesaj
      02 Kasım 2015 16:45:22
      Arkadaşlar sizlerle EGE HONDA SERVİSİ ile ilgili acı bir tecrübemi paylaşmak istiyorum. Bu adamlar resmen dolandırıcı, bir dayak yemediğim kaldı, sahibi terbiyesizin birisi... Ayna sinyalı ve ayna motorundaki arıza nedeniyle kendilerine ulaştım. Fiyat sorduğumda sinyalin 100 TL olduğunu, diğer arıza için açmadan fiyat veremeyeceğini söyledi. Bende yan sanayisi komple ne kadar dedim 180 TL dedi.. yani aynası, sinyali her şeyiyle 180 TL... neyse aç fiyat ver dedim.. fiyat vermeden elindeki hurdayı taktı, iş bitti dediler.. ne kadar borcum diye sorduğum da 260 TL dediler.. yapmayın dedim komplesi 180 dediniz filan diye çıkıştıysam da kabul ettiremedim. Sökelim o zaman dediler, sökün dedim 80 Lira sökme takma parası alırız dediler.. Lanet olsun sizin esnaflığınıza diyerek istemeye istemeye parayı verdim. resmen dolandırıldım.

• Yüzbaşı
      271 Mesaj
      14 Kasım 2015 15:41:24
      ben özel servise filan gitmem ankara ivedikte muane istasyonun karşısında opet var orda motor yağı+ hava filitresi yağ filitresi polen filitrsei 100 tl verdim şanzuman yağıda ankara hondada başkent sanayide değiştiririm oda 100 tl

insan ol insancıl ol yardımcı ol evlat :)
Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Honda >> honda ankara özel servis tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.