Şimdi Ara

Two and a Half Men - Komedi (2003- ) - 11. Sezon Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
6
Favori
42.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Two and a Half Men - Komedi (2003- ) - 11. Sezon Başladı

Two and a Half Men

Imbd Puani : 8.7/10
    Tag : Komedi

Kısa Tanıtım

Charlie oldukça başarılı ve yetenekli, otuzlu yaşlarında reklam yazarlığı ile uğraşan biridir. Charlie, Malibu, Kaliforniya'da okyanus önünde bir evde yaşamaktadır ve kadınları tavlayan bir playboy'u oynar. Konu, oldukça resmi biri olan kardeşi Alan'in eşi Judith'den ayrılmasıyla başlar (Alan onun lezbiyen olduğunu düşünmektedir), evini boşanma davasında kaybeder ve kardeşinin evine taşınmak zorunda kalır. 10 yaşındaki oğlu da; genelde hafta sonları ve diğer zamanlarda babası ile kalır.

İlginç bir karakter de Rose'dur. Charlie'ye düzeli olarak asılır. Daha sonra öğreniriz ki, Rose daha önceden Charlie ile bir gecelik bir ilişki yaşamıştır. Charlie'nin evine balkonundan, en uygun olmayan anlarında girer ve Charlie'yi elde etmek için hevesini anlatmaktadır. Kimi zaman da, iyi ama deli bir arkadaşı olarak akıl vermektedir. Kendisinin sorunları olmasına rağmen; psikoloji dalında yüksek lisans yapmıştır.

Diğer bir karakater de evin temizlikçisi Berta'dır, dili oldukça sivridir ve aklına geçeni esirgemez.

Dizinin önemli konularından biri de anne ve oğul arasındaki ilişkisidir. Evelyn zengin, altmışlarında, bir çok kez boşanmış, çapkın, ve çocuklarını kontrol eden bir annedir. Charlie ve Alan hayat problemlerinin bir çoğunun karanlık yanlarını anneleriyle paylaşır, ve bir çok komik anda da annelerinin ilgilerinden kaçmak için fırsat aramaktadırlar.

Karakterler : ( Dizideki isim (Gercek isim) )

Charlie Harper (Charlie Sheen) :

Alan Harper ( Jon Cryer) :

Jake Harper ( Angus T. Jones) [Alan'in oglu.] :

Berta ( Conchata Ferrell) :

Evelyn Harper ( Holland Taylor) [Charlie ve Alan'in annesi.] :

Judith Harper ( Marin Hinkle) [Alan'in bosandiklari karisi , Jake'in annesi] :

Rose ( Melanie Lynskey) :

Two and a Half Men Emmy Ödülü'ne aday gösterilmiş televizyon dizisidir.Two and a Half Men 2005-2006 yılında Amerikan televizyonunda en fazla reyting alan durum komedisidir. Dizinin ismi iki erkeği (Charlie ve Alan), ve yarım erkek (ya da çocuk) Jake'i temsil eder.

Tanitim Videosu :

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=eLkZTJczirU&eurl=http://www.focagenc.net/tv/dizi/two-and-a-half-men]

< Bu konunun sahibi RevivaL iken RevivaL tarafına aktarılmıştır -- Ara 19 2014 9:20AM >
  • 5-6 Dizinin ilk bölümlerini indirdim biriyde buydu biraz önce izledim ilk bölümünü dehşet bişey

Cnbc-e'de veya E2'de izlemiştim bir bölümünü oda süperdi , diğer bölümlerinide indiricem.

5.Sezon bitmiş galiba en son.

Böle bir dizinin yorum almamasıda ilginç
  • Bu konu silinmemis miydi ya? Gecen aramistim bulamamistim. Bende silindi sanmistim.
  • güzel bi film
  • 1. sezonu bende var ama bitürlü izleyemedim
  • Takip edebildikçe ederim.CNBC-E'de sevdiğim bir dizi.
  • cbnc-e de görürsem izlerim güzel dizi
  • Son yıllarda en çok ilgimi çeken komedi. Mükemmel kadro, iyi senaryo, güzel kızlar...

Konuk oyuncuları da süperdir bu dizinin...
  • Güzel dizi

Charlie Harper başlı başına harika bir oyuncu tipine bak direkt gülüyosun zaten
  • tv de birkaç bölümü denk gelmişti izlemiştim ama pek hoşuma gitmemişti belki de kötü bölümleri denk gelmiştir
  • Sabah Cnbc-e'de denk geldim..Harika bir dizi..Kotalı olmasam indirirdim
  • Yorum yazmasam kimsenin yazacağı yokmuş
  • Ilk gününden itibaren diziyi takip ediyorum. Smallville - PB - Buffy - Angel ve Two and a HALF Man :))) Uzun soluklu dayanabildiğim diziler.

Charlie Sheen zaten gönüllerde taht kurdu Platoon'dan sonra. Herşeyiyle mukemmel bir oyuncu. Dizideki kardeşi gerçekten çok komik oynuyor. Half Men zatn o yaşına rağmen verilen searyoyu bu kadar düzgün oynayabiliyorsa (keza dizi 2003te başladı 5 sen oldu ve devam ediyor) ileride neler yapacak merakla bekliyorum.

Berta: Görüp görebileceğiniz en tatlı tombul :)
    Rose: Arıza
    Evelyn: Yaşlı Cadı :) Ama bir okadar da hiper Cadı :)
    Judith: Kıl tüy :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keops|Egypt -- 11 Haziran 2008; 14:18:36 >
  • bu dizi benim dizim ya konusu yoktu iyi olmus actıgınız cevreme de hep tavsiye ederim harika ama 5.sezon oldu jake afedersiniz dana gibi oldu o artık komik degil ama alan ve charlie icin izlemeye devam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stonegiant

bu dizi benim dizim ya konusu yoktu iyi olmus actıgınız cevreme de hep tavsiye ederim harika ama 5.sezon oldu jake afedersiniz dana gibi oldu o artık komik degil ama alan ve charlie icin izlemeye devam.

Jake danayi da gecti. Danadan da ote birsey oldu. Ilk 2-3 sezondaki sirinliklerinden eser kalmadi. Cok itici geliyor artik bana ama sirf Charlie icin bile izlenir bu dizi.
  • Charlie ve Charlie 'nin annesi ikisi götürüyor. Ama ben her izledğim bölümünde güldüm ki şu ana kadar 3 sezon rahat izlemişimdir. Çok başarılı bir sitcom.
  • bu diziyi ne zaman izlesem mutlu oluyorum
  • Süper bir dizi

Charlie Sheen'in takmaz tavırları Mükemmel Gerçekten
  • harika bir dizi
    rose'un tırmanarak charlie'nin yanına geldiğinde kırılıyorum ya
  • Çok güzel bi dizi, her izlediğimde çok gülüyorum..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.