DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Renault Broadway yan marşpiyel fiyatı (Acil yardım)
4
Cevap
0
Favori
6.377
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> Renault Broadway yan marşpiyel fiyatı (Acil yardım)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1350 Mesaj
      03 Haziran 2008 00:13:45
      Arkadaşlar bugün arabanın lastiği patladı.Lastiği değiştirmek için krikoyla yan marşpiyerden arabayı kaldırdık ve değiştirdik lastiği.Sonra baktık marşpiyelin arka kısmı içine doğru çöktü.Şimdi bu marşpiyeli nasıl tamir ettireibliriz.Tamir ettirmek için parçanın yani marşpiyelin değişmesimi gerekir.Ayrıca fiyatı nedir çok acil yardım bekliyorum.

Araç:1997 Renault Broadway

• Yarbay
      3567 Mesaj
      03 Haziran 2008 00:18:23
      Marşbiyelde çürük falan yoksa kaportacıya düzelttirin bence. Sonuçta kaynaklı parça. Orjinali daha iyidir.

R9 marşbiyel yan sanayi 20 ytl civarıydı. kesin rakam aklımda değil ama bu civardaydı...

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      03 Haziran 2008 00:20:58

quote:

Orjinalden alıntı: O.B.K

Marşbiyelde çürük falan yoksa kaportacıya düzelttirin bence. Sonuçta kaynaklı parça. Orjinali daha iyidir.

R9 marşbiyel yan sanayi 20 ytl civarıydı. kesin rakam aklımda değil ama bu civardaydı...

Komple marşpiyel fiyatımı 20 ytl?Yandaki marşpiyel boydan boya?

• Yarbay
      3567 Mesaj
      03 Haziran 2008 00:27:32
      Evet hocam. Çamurluk ağızları 15'er YTL falan.

R9 hocam bu. parçası ucuz olacak tabiki. millet onun için biniyor bu arabaya...

Ama söylediğim fiyatlar yan sanayi fiiyatları. Ve ben değiştirmeyin derim. Kaportacıya düzelttirin.

Kolay gelsin...

• Yüzbaşı
      844 Mesaj
      25 Aralık 2013 08:33:12
      şu an kaç tl ki çifti renault 9 marşpiyelin?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> Renault Broadway yan marşpiyel fiyatı (Acil yardım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.