Şimdi Ara

King of Queens - Komedi (1998 - 2007) - Spoiler Icerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  King of Queens - Komedi (1998 - 2007) - Spoiler Icerir

Imdb puani: 8.4/10

14 Mayis 2007 tarihinde yayinlanan 9. sezon 12. bolum ile dizi bitmistir.

King of Queens'in konusu :

The King of Queens

ADRESE TESLİM KOMEDİ, ADRESİNİ ŞAŞIRMIŞ HUYSUZ BİR İHTİYAR VE YALNIZ KALAMAYAN GENÇ BİR ÇİFT

Dağıtım şirketinde şoförlük yapan Doug Heffernan (Kevin James) ile hukuk bürosunda sekreterlik yapan eşi Carrie Heffernan’ın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanık oluyoruz.
    The King of Queens, ilhamını gündelik yaşamdan alıyor. Genç evli çift Doug ve Carrie yaşadığımız çağı yansıtan ev içi gerçekler ile boğuşurken ‘kendi halimize gülmemizi’ sağlıyor.

Doug eşini, işini, büyük ekran televizyonunu ve dostları Deacon
    (Victor Williams), Spence (Patton Oswalt) ve Richie’yi
    (Larry Romano) çok seviyor. Doug’ın yemeğe olan aşırı düşkünlüğüne, Carrie’nin pahalı elbiselere karşı tutkusuna rağmen birbirlerine olan aşkları, karşılaştıkları her türlü çıkmazı aşmalarını sağlıyor.

ZOR(UN)LU MİSAFİR

Dizide onlara Carrie’nin babası Arthur (Jerry Stiller) eşlik ediyor.
    Arthur pek çok yer dolaşmış, hafif çılgın bir karakter.
    İkinci eşinin ölmesi ve evini ‘yanlışlıkla’ yakmasının ardından kızının evine taşınana kadar Doug ve Carrie için her şey yolunda giderken; evin düzeni bir anda tümüyle değişti.
    Şova katılan konuk oyuncular arasında Gavin MacLeod, Donny Osmond,
    Ben Stiller, Bill Cosby, Lou Ferrigno, William Hurt, Florence Henderson,
    Eddie Money gibi ünlü sanatçılar var.
    Enterainment Weekly adlı dergide çıkan habere göre dizi ABD’de
    15 milyon izleyiciye sahip.

Ana karakterlerimiz :

Douglas (Kisaca Doug)

Carrie

Deacon

Spence

Bunun disinda 2-3 tane daha karakter var ama ekleme geregi duymadim.

Resmi sitesi :http://www.thekingofqueens.com/

Arkadaslar cerez gibi bir dizi. Bende 6. sezon 15. bolumdeyim. Ne zaman moralim bozuk olsa ya bunu ya da Scrubs'i acip izliyorum. Insanin morali yerine geliyor. Gercekten cok komik. Izlemeyenlere tavsiye ediyorum.

Sezon 1-3-4-5-7'nin alt yazilarini asagidaki linkden indirebilirsiniz.

http://divxplanet.com/sub/m/11689/The-King-of-Queens.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 4 Haziran 2008; 7:04:17 >

• 9 sezonluk diziyi nasıl izleyip bitiricez yahu
  • 9 Sezon

Bir dizide eksin olsun canım
  • şimdi inatla o eksik 2 sezonu kimse çevirip yüklemez..3 sene geçer belki..

yoksaa kesinlikle değecek bir dizi indirmeye..beğenerek izliyordum ben cnbc-e de
  • Cerez gibi dedik :) Bolumlerinin cogunun birbiriyle alakasi yok. Her bolum yeni olaylar oluyor.
  • İzlenmeye, indirilmeye değer bence de. Zaten Kevin James komedi yapıyorsa ben mutlaka izlerim...
  • Mesajı aldık biz Ehrimen
  • 1. sezon'u izleyen biri 2. sezonu da indirecektir. Onu da izleyen biri 3. sezonu da indirecektir. Bu boyle 9a kadar gider cunku bana ve arkadaslarima aynen boyle oldu. Ben gene baska diziler de izledigim icin ancak 6. sezondayim. Bazi arkadaslarim 9.sezonu da bitirdiler. Gercekten kaliteli esprilerin oldugu guzel bir dizi :)
  • Aynen , arşivimde 1-2 sezonu var fakat cnbc-eden takip ediyorum çarşamba günleri , gerçekten çok kaliteli. Şuanda bile efsane olmaya aday yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 2 Haziran 2008; 21:14:38 >
  • severek takip ettiğim ve sevdiğim bir iki komedi arasındaki dizi.Komedi severler izlemelidir bence.
  • Güzel dizi. Yazın dizi boşluğuna birebir
  • o kadına tapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

o kadına tapıyorum

Carrie'e mi? Bence psikopat o.
  • Uzun zamandır pek bi şeyler yazan olmamış konuya

Kesinlikle mükemmel bir dizi 1 sezondan başladım bende izlemeye ama her sezon için türkçe veya ingilizce altyazıları bulmak çok zor oluyor. Bazı sezonların altyazılarını bulamadım bile.

Şu anda Cnbc-e de hangi sezon yayınlanıyor bilen var mı ?
  • cnbc-e bu eylül 9. sezona başlayacak sanırım, şu anda hafta içi her gün 18.50'de 8. sezon tekrarı yayınlanıyor
  • Flashgetteki liste temizlensin(45 gb)
    Söz indireceğim bunu.
  • Konuyu okuduktan sonra diziyi indireyim dedim ancak torrentte
    36 gb seed 23 leecher 362 . En iyisi ben daha evvelden bu diziyi indirmiş bir arkadaşımdan rica edeyim.
  • @DigitalArchitect:
    Ya öyle bakınca çok fazla duruyorlar En güzel yöntem sezon sezon gitmek o zaman fazla gözükmüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.