Şimdi Ara

MERCEDES W124 SUNROOF TAMIRI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
23.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM FORUMDAN ANKARADA MERCEDES W124 SUNROOF TAMIRI YAPABILECEK DURUST BIRINI ARIYORUM

SANIYEDE COK UCUK FIYATLAR DONUYO 300 LE 700 ARASI MASRAF CIKABILIR DIYENLER ACMADAN BISEY SOYLEYEMEYIZ DIYORLAR

BI SUNROOF ICIN OKADAR MASRAF OLURMU AKLIM ALMIYOR

BU ISI UYGUN FIYATLI COZEBILECEK IYI BIR TAMIRCIYE IHTIYACIM WAR

• SunRoof malesef bırakın tamiri işin acemisi için sökmesi/takması bile dert bir özelliktir.. Ki bir de Mercedes'in SunRoof'u tavan içine kayar, dışa ve arkaya doğru kaymaz.. Bu nedenle biraz daha zordur..
    Arıza tam olarak nedir? SunRoof motoru dönüyor mu? Eğer dönmüyorsa motor arızasıdır.. Dönüyorsa ama sac parça açılmıyorsa halattandır.. Eğer dönüyor ama sonuna kadar açılmıyorsa kızak problemidir.. Yeterince yukarı kalkamıyorsa paletleri kırık ve ucları eriyerek kısalmıştır..
  • selam
    bu işin ankaradaki ustası başkent sanayi sitesinde mesaj atarsanız yardımcı olurum
    bende çok çektim ama sağolsun bir elden geçirdi 3 yıldır tık yok
  • Çalıkır Mercedesi Bul
  • sorun tam olarak ustaların soyledığıne gore bu sunroof un sol ayağı mıdır nedır bu nalet kırılmıs sunroof yukarı doğru acılıyor ama kapatırken sorun oluyor , tavanın ıcıne doğru ıse hıc gıtmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

Çalıkır Mercedesi Bul

adres warmı ?
  • Çalıkır Mercedes Şaşmaz 1.cadde 10.sokakta
  • quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

Çalıkır Mercedes Şaşmaz 1.cadde 10.sokakta

ergun ustamıydı ordakı ustanın ısmı zannedersem ben oraya gecen hafta gıttım tam kosede bı dukkan deyılmmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 4 Haziran 2008; 0:42:40 >
  • ergün tamirci ayrı o
  • tamirdede yılmer murat ustanın üzerine tanımam parayı sevmeyen tek mercedes ci ayrıca çözüm merkezi
    çok yer gezdikten sonra onda karar kıldım memnunum bilginize
  • Ben de yıl-mer murat derim. Daha önce kullandığım japon malı aracımın kol yatak vuruntusu vardı serviste açmadan bilemeyiz ama en iyi ihtimal 1500-2000 tl gibi bir fiyat olabilir dediler. Murat usta sağolsun parçaları servisinden aldırdı. 100 tl parçalar tuttu. Sonrasında öyle bir fiyat istedi ki şaka yapıyor heralde dedim. istetiği fiyat neredeyle 10'da 1 fiyattı. Yağ da dahil. Allah binlerce kez razı olsun diyorum. Son derece lüks ve pahalı araçları orada görünce hakkaten ustalığına güveniyorum. Yerini biliyorum ama adres olarak değil gimatın karşısı kiler'in deposu var hemen orada telefon numarası 387 40 72

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lancia76 -- 21 Aralık 2011; 11:15:08 >
  • UZMAN KADROMUZ İLE SUNROOF TAMİRİ , HER MARKA ARACIN SUNROOF ARIZALARI GİDERİLMEKTEDİR.

SUNROOF VE TENTELİ CABRIO ARAÇLARIN SU SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ ..

SUNROOF CAMLARI , SUNROOF AYAKLARI , SUNROOF MOTORLARI , SUNROOF DİŞLİLERİ ,
    SUNROOF SPİRALLARİ HER TÜRLÜ SUNROOF PARÇASI MEVCUTTUR .

SUNROOF DA PROBLEM VARSA ÇÖZÜM ÜÇGEN AUTO ..

ADRES: MASLAK ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİ 2. KISIM 30. SOKAK NO:1187 MASLAK/ŞİŞLİ/İSTANBUL

TEL:0212 276 94 94
    CEP: 0537 939 42 92
    CEP: 0532 478 04 58
  • biz kırsoy oto olarak mercedes araçların sunruf tamırını ve bakımını yapıyoruz , ancak atolyemız kılıste ,bu tarafa yolunuz duserse buyrun tamıratını garantılı sekıldr yapalım ,kırsoy oto kılıs internet sıtemızı zıyaret edebılkırsınız,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.