Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (832. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Carry on wayward son'sız sezon başlangıcı mı olurmuş abi?

Eskiden herkese tek aran Cass'in kadından dayak yemesi nedir, niyedir? Annesinin arka koltuğa bakıp,''burada ne anlar yaşamıştım'' bakışına, Dean'in tepkisi falan iyiydi. O değil şaka maka Dean ve Cass'i sevgili gibi gösteriyorlar. Burada çok konuşulmuyor ama yabancılar da bu konuda baya bir şeyler yazıp çiziyor. Son olarak da bölüm ne çok iyiydi ne de kötü. Fena değildi sadece.

hayda ben o bakışmayı anlayamamıştım biraz ince olmuş tekrar izledim o sahneyi iyi yapmışlar
  • Bu dizi bu kadar iyi mi ya. 12 Sezon nedir be Negan o dizide başroldeki elemanın babasımı o zaman adam ölmüş The Walking Dead e geçmiş D:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bu dizi bu kadar iyi mi ya. 12 Sezon nedir be Negan o dizide başroldeki elemanın babasımı o zaman adam ölmüş The Walking Dead e geçmiş D:

Walking Dead yokken bu dizide döktürüyordu reyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nedense bu bölüm ilk sezon tadı aldım ben, bir garip geliyor bana bu sezon hayırlısı bakalım.
  • kötüydü 12x3

bu sezonun malzemesi çok iyi değil.

ama lucifer'ın yeni bedenini beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • '' Muhtemelen bir şey yoktur sadece bir gidip kontrol etmenin bize zararı olmaz'' cümlesini şu dizi de onlarca kez duymuşumdur. Daha bu cümle söylendikten sonra kontrol edilen yerde bir şey olmadığını görmedim. Ama hala 12X3 bölümünde bu cümleye yer veriyorlar. Dalga mı geçiyorlar insanla aksaya durağını yazanlar mı yazıyor bu dizinin senaryosunu ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

10X23

Allah'ın izniyle 11. sezondayız.

Şuana kadar sırf güldürü unsurundan dolayı olumsuz eleştirmeye kıyamadığım dizinin son 4 sezonunda yüzümdeki gülme kaslarında çok nadiren oynama olması nedeniyle bugüne kadar gördüğüm eksiklikleri yazacağım. Ama gördüğüm eksiklerin tamamını yazmaya bir insan ömrünün yeteceğini sanmıyorum ...

+ Her şeyi öldürebilen bir silah. Bir daha ki sezonlar : O tam her şey değil. 5 istisna hariç her şeyi öldürebilir.
    + Melekleri sadece melekler öldürebilir. Bir dahaki sezonlar: Tam öyle değil. Elinde melek kılıcı olan herkes (İnsan, şeytan vs) melek öldürebilir.
    + Melek kılıcı olmayan kimse melek öldüremez. Bir daha ki sezonlar: Tam öyle değil. Leviatanlar öldürebilir.
    + Tüm şeytanları öldürebilen bir bıçak. Bir daha ki sezonlar: Aslında o tam tüm şeytanlar değil. Cehennemin kralını öldüremez.
    + Ölüm, her şeyi öldürebilir hatta Tanrıyı bile. Bir daha ki sezonlar: O aslında tam olarak her şeyi değil. Damgayı taşıyanı öldüremez.
    + Ölüm'ü, hiçbir şey öldüremez. Bir daha ki sezonlar: Aslında o tam her şey değil. Elinde Komünizm orağı olan damgalı Dean Winchester öldürebilir.
    + Meleklerin iradesi yoktur. Sadece itaat edebilirler.Bir daha ki sezonlar: O aslında tam olarak öyle değil. Karşı çıkabilenleri de vardır.
    + Cehennem savaşçısını hiçbir şey öldüremez. Sezon içi: O aslında kimse öldüremez değil. Kabilin bıçağı öldürebilir.
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Bi de dizi de çok ünlü bi diyalog var(her sezon içi en az 1 kez bu diyalog dizi de geçmektedir.);

Cass: Artık bitti Sam/Dean onu artık hiçbir şey kurtaramaz/öldüremez/geri getiremez.
    Sam/Dean : Böyle söyleme Cass. Bir yolu olmalı ...
    Cass: Bir yolu var ama .. Emin değilim Sam/Dean
    Sam/Dean: Cass burada Sam/Dean söz konusu söyler misin lütfen.
    Cass: Ama çok tehlikeli Sam/Dean.
    Sam/Dean: Söyle!
    Cass: Tamam ama bu yol çok tehlikeli bundan kurtulma şansı neredeyse yok Sam/Dean. Yapacağına emin misin ?
    Sam/Dean: Başka yol var mı ? Eminim.

Sonuç: Kurtuldu.

Bir de dizinin içindeki mantık hatalarını yazmaya başlardım ama ne zamanım var ne takatim var. Ayrıca hatırlayamıyorum tekrar izlemem lazım.

Şu yazdığımı tekrar okuyayım dedim az önce, 12 sezonluk diziyi bir a4 kağıdı kadar yere yazmışım yemin ederim.
  • dean şeytan olup düzeltikten sonra 2-3 bölüm izleyip sıkılıp bırakmıştım, 10.sezondu galiba. devam edeyim mi sarıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

dean şeytan olup düzeltikten sonra 2-3 bölüm izleyip sıkılıp bırakmıştım, 10.sezondu galiba. devam edeyim mi sarıyor mu ?

10 sezon izlemişsin zaten. Nasıl gidebileceğini biliyorsundur herhalde aşağı yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

dean şeytan olup düzeltikten sonra 2-3 bölüm izleyip sıkılıp bırakmıştım, 10.sezondu galiba. devam edeyim mi sarıyor mu ?

10 sezon izlemişsin zaten. Nasıl gidebileceğini biliyorsundur herhalde aşağı yukarı.

asıl merak ettiğim şey şu, yine kıyamet - leviathan vs. gibi bir ana olay var mı yoksa izlediğim 2-3 bölümde ki gibi sadece ava gidip geliyorlar mı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

asıl merak ettiğim şey şu, yine kıyamet - leviathan vs. gibi bir ana olay var mı yoksa izlediğim 2-3 bölümde ki gibi sadece ava gidip geliyorlar mı.

11. sezondaki ana konu tüm konuların anasıydı sanırım. Ama tabi tüm sezon ana konu peşinde koşmuyorlar. Arada sırada av bölümleri de oluyor. Sormak istediğin buysa eğer.
  • 3 yorumdan 2 si bozdu zorla izliyorum yeterrrrrrr bayılazaaaammmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r0x kullanıcısına yanıt
    Şuan kimse dizide ne olduğunu bilmiyor inan et neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyoruz ben izlediğim dizinin supernatural olduğundan şüpheliyim.
  • Koskoca diziyi ajan dizisine çevirecekler ya ben ona yanıyorum. Umarım ana konuyu daha mistik hale getirirler. 12. Sezonun biran önce toparlanması dileğiyle.
  • 12x4

Baya sağlam bölümdü bence yine mok atanlar olacaktır ama Anladık ki bu london şubeyle kapışacak bizimkiler ciddi bir tehlike bekliyor gördük Ketch'i. Bu eleman bunlardan haber bekliyordu o olay ne oldu hiç anlamadım bu arada. Bir de Luciferın amacı ne onu da çözemedim ona dair henüz hiçbir şey olmadı. Bir de adamlar tanrıyı arkasına almıştı şimdi çakma ajanlarla uğraşmaları biraz saçma olacak tanrıyı geçtim crowley castiel falan var backup olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cass ve Crowley'nin gözükmemesi üzdü yoklukları belli oluyor harbi
  • 12x4

İçim acıdı be kızcağıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 4 Kasım 2016; 22:32:18 >
  • O dullo masum kızdan ne istedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

O dullo masum kızdan ne istedi.

Aslında düşünürsek
    2 kişinin katili.
  • 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.