Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (829. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Peter Parker-

Arkadaşlar diziye yeni başladım yani dizinin uzun oluşunu varsayarak yeni başladım diyorum yoksa 14.bölümdeyim pek yeni sayılmam. Ama dizi şu ana kadar bana çok sıkıcı geldi hadi demek istediğim şu her bölüm farklı bir olay var ve her bölümün sonunda olayları bi şekilde çözeceklerini bildiğimiz için çok sıkıcı geliyor. Hani Teen Wolf gibi TWD gibi bir olayın üzerinden yürümüyor dizi her bölüm farklı bir doğaüstü olay oluyor ama olayları bi şekilde çözeceklerimi bildiğimizden pek heyecanlı olmuyor. Birde olayları çözüş şekilleri çok basit geldi bana ya. İlerleyen bölümlerde dizi daha heyecanlı bir hal alıyormu yoksa bu tarzmı devam ediyor eğer öyleyse boşa izlemeye gerek yok.

çoğu kişi için diziyi guzel yapan av bölumleri şahsen bende av bölumlerini sevmem ama ilk sezonda ki av bölumleri çok iyiydi sıkılmaman lazım aslında tek diyeceğim 5 sezonluk harika hikayesi var devam et
  • 12. sezonu izlemem 10 sezon birden izleyince guzel geliyor kötu bölumleride umursamıyorsun ama haftada 1 bu leşi bekleyemem
    tanrı kankaları adamların nolcak ki daha yeni lucifer çöp ötesi mark pellegrinodan sonra zaten kim gelse sevilmiyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 23 Eylül 2016; 15:42:16 >
  • 11 sezon 12 bölümde kaldım devam etmiyor dizi bir türlü diziyi liseye giderken izliyorduk koca adam olduk artık sardıramıyorum galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç sene olmuş kafayı yiyeceğim. Daha 5. sezon finali aklımda. Bir efsane bitti biye sevinir iken 12. sezonu bekliyoruz

Başlayacak arkadaşlar uzak dursun, ders bıraktırır, işten kovdurur

7, 8, 9, 10, 11 sezonlar leştir uzak durun :D
  • heil hitler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Ekim 2016; 23:22:19 >
  • Diziyi en son 4 5 sene önce izliyordum. Konuyu biliyorum ama olayları tam hatırlamadığım için 1.sezondan tekrar başlıyorum. Umarım sıkmaz.

• Artık bitmesinin vakti geldi umarim son sezon olur

• Yıllardır izliyorum

8x6dayım, sanırım bitireceğim. bu kadar geldik bitsin artık
  • Konularda gezinirken gördüm hala devam mı bu dizi diye.
    5.sezondan sonra devam etmemekle en iyisini yapmışım.

İlk baştan itibaren nereye kadar devam ediyor bağlantısız bölümlük konular? tekrar izleyebilirim baştan
  • yeni sezonu dört gözle bekliyoruz, çocukluğumuzun dizisi yahu
  • Yeni bölüm yarınmı ?
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    evet
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
  • Perşembe çıkmıyor muydu bu? Cuma'ya mı kaydı?
  • Şöyle bi 8-10 sezon daha sürsün izlerim ben hala
  • Özlemişim bölüm iyiydi.
  • Açıkcası kötü bir sezon bekliyorum, genelde çok iyi bir iş çıkardıktan sonra 2 3 sene topallıyorlar ki 11. sezon epey iyiydi. Ama bölüm şaşırttı çünkü iyiydi.
  • 12x01

Kötü başladı diyeceğim ama geçen sezon, nirvanalık bir konuya değindikleri için bundan sonra ne yapsalar zaten yaranamayacaklardı. O yüzden fazla takılmayacağım bu konuya.

Cass güldürerek başladı yine. Bizimkilerin annesi ile güzel bir tanışma yaptılar.

İngiliz aksanını zaten sevmem şimdi de getirdiler iki tane başımıza Adamlar dünyayı iki defa kurtarmış, melek ve şeytanlarla vs atıyorlar. Çerez gibi yaratık öldürüyorlar. Gelmiş iki tane ingiliz kadın Sam'e işkence yapıyorlar la
    Hadi buna neyse dedim de Cass ile Dean'in kadından dayak yemeleri neydi öyle ya? Umarım şu ingiliz mevzusunu çok uzatmazlar. En azından şu kendini bir şey sanan kadınla.
  • Carry on wayward son'sız sezon başlangıcı mı olurmuş abi?

Eskiden herkese tek aran Cass'in kadından dayak yemesi nedir, niyedir? Annesinin arka koltuğa bakıp,''burada ne anlar yaşamıştım'' bakışına, Dean'in tepkisi falan iyiydi. O değil şaka maka Dean ve Cass'i sevgili gibi gösteriyorlar. Burada çok konuşulmuyor ama yabancılar da bu konuda baya bir şeyler yazıp çiziyor. Son olarak da bölüm ne çok iyiydi ne de kötü. Fena değildi sadece.
  • Güzel bölümdü beee işte bu

Sam niye öldürmedi kadını ben anlamadım klasik dizilerin genel mantıksızlığı Güzel hareketin sonunda işini bitirmeliydi. Sanırım bu sezon bu yaşlı adam denen elemanla uğraşacaklar olay bu gibi.
  • 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.