Şimdi Ara

2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü (475. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.282
Cevap
68
Favori
708.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a bende fiat punto 2006 eski kasa var jant alıcam sahibinden fakat bu aracın bijon aralığı nedir bilen varmıdır :) ??
  • uugguur kullanıcısına yanıt
    4/98

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    4/98

4/98

• 4/98

• 4/98 diye yanlış biliyorda olabilirim.gp ler 4/100 sen işi bilen bir yere danış en iyisi gerçi satanlar farketmez takılır deselerde zamanla bijon kesebilir.böyle önemli konularda vakıf olmadan yazdığım için pardon

4/98 diye yanlış biliyorda olabilirim.gp ler 4/100 sen işi bilen bir yere danış en iyisi gerçi satanlar farketmez takılır deselerde zamanla bijon kesebilir.böyle önemli konularda vakıf olmadan yazdığım için pardon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • freze1980 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim
  • Bendede oluyor fakat ani çalıştırmalarda oluyor istop ediyorum düzeliyor sende hem
  • Arkadaşlar fiat punto 2005 var bende arka davlumbaz nerden bulurum bakıyorum bulamıyorum ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: uugguur

Arkadaşlar fiat punto 2005 var bende arka davlumbaz nerden bulurum bakıyorum bulamıyorum ??

Arka davlumbaz aracin orijinalinde yok

• puntocular merhaba 5 yılı aşkındır bende olan puntoyu bu yıl artık değiştireyim diyordum çokta beğenendiğim bir aaraç çıkmadı ya yeni evo serisi ile değiştirecektim yada belki captur onada net karar veremedim doğrusu bir süre daha puntoyla yollara devam bu nedenle film çektirmeye karar verdim 1 numara tavsiye etti esnaf bugun yapılıyor ön camada önermişti özel bir film var diye pek içime yatmadı onu istemedim film çektiren arkadaşlar vardır burda eminim. ha birde bu aracın en büyük değiştirme sebebim herkes gibi bagaj hacmi
    bagaj için çözüm olarak portbagaj ile çözmek istiyorum.onun çözümü var .asıl çözüm bulamadığım malum koltuklar emanet gibi duruyor kaliteli koltuk kılıfı ile bu sorun çözülebilirmi ortopedik tarzı bir üzür kullanan faydasını gören oldumu.
    herkese iyi sürüşler havalar ısındı gezin artık
  • Kılıf çok emanet oluyor. Bence Koltukları yenilemek daha iyi olur kumaşları yırtık sökük değilse sungerleri tamir ettirip güzelce temizler kullanırsın. ...

• koltuklar zaten çok rahatsız daha iyi bir koltuk kılıfı olursa yada dikmeyle ortopedik olursa düşüncem bunun haricinde koltuklarda yıpranma yok ama malum rahat değil rahatlatacak birşeyler
  • tşk ederim.sizin punto duruyor sanıyorum. bu arada hernekadar puntoyu sevsemde 5 yıl oldu bıktım artık değişiklik yaparak bir süre daha binmek istiyorum.koltuklar çok önemli uzun yolda daha iyi yolculuk için birşeyler bulmam lazım
  • birde arkadaşlar far ışığını yükseltmek için ne önerirsiniz
  • Evet aracim duruyor bende koltuklardan yana şikayetçiyim rahatsız ediyor artık eskimiş.. bende açıkçası masraf yapmak istemiyorum.. kumaş hatasız ama döşeme bitmiş. ..

Farlar kirliyse temizletebilirsin ampullerini degistirebilirsin bariz fark edecektir benimde sağ far tamamen leş olmuş temizletmek 6 7 ay idare ediyor ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kauçuk paspas arıyorum ama hep grande punto paspası çıkıyor. Bizim arabalara uygun paspas satan yer var mı bildiğiniz? Çok zor bir ihtimal ama 3D paspas olsa daha iyi olur.
  • ortalama bir paspas almak isterseniz 40 50 liraya paspas satan heryerde var kesiyorsunuz kenarlarından isteğinize göre yerlestiriyorsunuz 5 parça hemen hemen bütün araçlara uygun..

• Aslında ben tam uyum sağlayan 3D paspas arıyorum ama muhtemelen bizim arabalara göre olanını bulamayacağım. Son çare mecbur sizin dediğiniz gibi bir set alıp keseceğim.
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.