Şimdi Ara

BİLGİSAYARIM MP3Ü GÖRMÜYOR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İriver T60 siparişi vermiştim cuma günü geldi.O gün işim olduğu için pek ilgilenememiştim mp 3'le,geldiği gibi duruyordu evde.Dün pcye bağladım.Pc T60ı gördü hemen.Sonra kurulum cdsinin içinde kurmam gerekn bi program vardı pcye iriver plus 3 diye onu kurdum.Buraya kadar herşey çok güzel.Daha sonra Firmware updater ile cross Updater başlıkları vardı.Ben onlar da kurulacak sandım tıkladım onları da kurdum pcye.Son kurduğum bu Updater programlarına neymiş acaba diye incelerken bitanesi mp3ü pcye bağlamamı istedi.Ben de bağladım.Sonra next falan dedim.Sonra finish.T60ı pcden cıkartınca,T60ın ekranında ''Do not touch during the...''bişeyler,''format''gibi bişeyler falan yazdı sonra müsic-rceordings-fm radyo simgeleri çıktı.Müsic'i tıkladım.
    Sonra Tekrar bir bağlayayım dedim mp 3 ü bilgisayara ,bilgisayarım mp3ü görmedi ve o andan beri de görmüyor. mp 3'ün üzerinde pcye bağlandığını gösteren simge cıkıyor fakat pc görmüyor.
    Bu son yüklediğim o 2 updater programlarına hiç dokunmamalı mıydım?Mp 3 ü Cuma günü aldım ve inanın daha hiç kullanamadım ya şuan öylece duruyor.İçinde hiç bişey yok.Hiçbişey yapamıyorum.Çok morelim bozuldu. Mp 3 çalışıyor onda hiçbi sorun yok...
    Bu gidişle sinirlenip kıracağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeSPeRAdO kuVA-İ -- 26 Mayıs 2008; 10:19:30 >

• gecmıs olsun bence konuyu ırever bolmunde de yaz orda kullanan arakdasların yardımı dokunacaktır
  • Teşekkür ederim.Zaten önce oraya açtım konuyu ama bi işe yaramadı henüz oyüzden bakalım siz ne diyeceksiniz yazdım
  • baska bır pc de denemelısın ılk olarak aynı problemı orda yapacakmı bır bakmak lazım
  • evet başka biyerde de bi arkadaş böyle söyledi.Aldığım abiye sordum o da muhtemelen başka bir pc görecektir dedi.
  • dıger bılgısayarda gormesı muhım degıl aslında onemlı olan senın bılgısayarında calısmıs olması
    denıyecegın bılgısayarda ınternetten ındırdıgın son fırmware ı dene belkı sonuca ulasırsın senın bılgısayarında calısma olanagı saglar
  • Diğer bölümde bi arkadaş bana bi firmware önermişti.Baktım linke orda 1.02 download yokki.Ordaki updateyi tıkladım install 1.06 yazıyordu.Onu kurdum,benim cdden kurduğumun aynısı gibi geldi bana.Hem bir işe yaramıyor ki pc mp3ü gene görmüyor.Program mp3ü pcye bağlayın diyor.Görmedikten sonra bağlasam ne olacakki next diyemiyorum.
  • derdine çare değil ama dipnot olarak belirteyim: pil zayıfsa bağlantıda sıkıntı çekebilirsin, müzik dinleyecek kadar dolu olması yetmiyor, en az yarıya kadar dolu olması gerekiyor malesef
  • Boşuna uğraşma bilgisayar görmüyorsa mp3'ü yapabileceğin hiçbirşey yok , garantiye yolla tabi garantisi varsa
  • amerika garantili..trde distibütörü yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSPeRAdO kuVA-İ

amerika garantili..trde distibütörü yok..

O zaman geçmiş olsun yaktın aleti çalışmaz artık
  • Alet çalışıyor ama..Muhtemelen başka bir pc de görür..Bugün deneyeceğim
  • Roll back yöntemi varmış..Pcde istediğimiz zamana gidebiliyormuşuz bu yöntem, bilen var mı?Format ya da onu yapınca olur herhalde.
    http://www.dosyalistesi.com/program-indir/full-programlar/rollback-rx-81-full.htm
  • Başlat > Yardım ve destek

Gir buraya .Sağda "Görev Seç" diye bi başlık var

"Bilgisayarınızdaki değişiklikleri Sistem Geri Yükleme ile geri alabilirsiniz "

yazısına tıkla.Tarih-Saat seç Bilgisayar roll back yapıyo
  • Bunun rollback ile alakası yok ki asış sen mp3 playerı rollback yapabiliyorsan yapmaya çalış bilgisayar bozulmadı mp3 playerın bozuldu , bilgisayarının usb girişleri sağlamsa başka şeyler çalışıpta iriver çalışmıyorsa mp3 ün bozuktur demektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

Bunun rollback ile alakası yok ki asış sen mp3 playerı rollback yapabiliyorsan yapmaya çalış bilgisayar bozulmadı mp3 playerın bozuldu , bilgisayarının usb girişleri sağlamsa başka şeyler çalışıpta iriver çalışmıyorsa mp3 ün bozuktur demektir

Şuan internet kafedeyim.Allah'a hadsiz hamd olsun burdaki pc gördü.Ve sonra sanırım içindeki yazılım kendisini düzeltti çünkü veri transferi gibi bişeyler yaptı kendi kendine.MTP falan yazdı.Bakalım birazdan eve gideceğim belki artık evdeki pcde görür..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.