Şimdi Ara

ADSL cilere müjde agustos eylul bekleyin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
12.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Norman Cook

Nemecek ?

Nemecek bizi unuttu..

En son 22 gün önce mesaj yaz mış.

Oradaysan ses ver üstad nemecek !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Çok duyduk bunları çok.

Çok duyman iyi olmuş, biraz daha fazla söyleyen olsa belki kulaklarını açıp dinlerler, duyduk demekle olmuyor.

Her yaza yaklaştığımız da, birisinin TT yetkilileri ile görüşüp yeni tarifelerini açıkladığı, o kişinin de gelip burada açıklaması konularını ilk kez görüyorsunuz heralde?

'Duyduk' demekle oluyor. Bu konulardan her gün bir tane açılıyor çünkü.
    Siz her denilene inanıyorsanız bu sizin sorununuz.

Konuya da genel anlamda bakarsanız insanların ne kadar inandığı orta da.

• Görürmüyüz ki biz o yılları...

Türkiye'de 50 mbit internet...Ömrümüz yetmez gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baron11

Görürmüyüz ki biz o yılları...

tellcom gelio da kurtuluyoruz ttnet ten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lamb Of God

quote:

tellcom nereye geliyo??? kaç kişi kullanıyor tellcomu.. bir web sitesi bile yok adamların.. bir ara bakıyım gelecekle ilgili planları neler gibisinden ama maalesef hiçbirşey bulamadım... varsa buraya yazın...

• Tellcom'un sitesihttp://www.tellcom.com.tr/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

quote:

Orjinalden alıntı: Lamb Of God

quote:

tellcom nereye geliyo??? kaç kişi kullanıyor tellcomu.. bir web sitesi bile yok adamların.. bir ara bakıyım gelecekle ilgili planları neler gibisinden ama maalesef hiçbirşey bulamadım... varsa buraya yazın...

İnternetten hiç anlamayan biri bile Google'da Tellcom diye aratıp bulabilir sizin bulamamanız çok ilginç..

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=Tellcom&btnG=Google%27da+Ara&meta=

Buyrun arama kodu.

Hatta size direk link verim ben ;http://www.tellcom.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 26 Mayıs 2008; 17:43:51 >

• Tellcom şu anda sadece 3 büyük şehirde sitelere veriliyor. Ama çok hızlı yayıldığını ve de durmadan kablo döşediklerini biliyoruz.

Zaten halka bi açılsa(site değil de apartmanlara da verilirse) telekomun göçüşünü hep beraber izleyecez.

Ama önümüzdeki 2 sene boyunca tellcomun orta direk vatandaşa hizmet vereceğini sanmıyorum, ama o günler de çok çok uzak değil

Ki tellcom zaten tam manası ile yayıldığında telekoma alternatif bir kaç kurumla daha karşılaşabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ®@©e®

Tellcom şu anda sadece 3 büyük şehirde sitelere veriliyor. Ama çok hızlı yayıldığını ve de durmadan kablo döşediklerini biliyoruz.

Zaten halka bi açılsa(site değil de apartmanlara da verilirse) telekomun göçüşünü hep beraber izleyecez.

Ama önümüzdeki 2 sene boyunca tellcomun orta direk vatandaşa hizmet vereceğini sanmıyorum, ama o günler de çok çok uzak değil

Ki tellcom zaten tam manası ile yayıldığında telekoma alternatif bir kaç kurumla daha karşılaşabiliriz.

TTNet ADSL'de 2-3 Sene içinde bir hız artırımına vs gider heralde.

2-3 Sene sonra Tellcomun yanına birkaç ek kurumda eklenir telekoma alternatif olarak.

İşte o zaman Türkiyede Hızlı İnternet devri tam olarak başlar..

2012'de felan adam gibi bir bağlantı ile bağlanabiliriz heralde..

• Tellcom fiyatları;

ADSL cilere müjde agustos eylul bekleyin

Bana göre tellcom fiyatları yine çok uygun değil ama telekomunkilerin yanında çok cazip duruyor.

Yani 49 ytl yi tellcoma verdiğinizde adamlar size 5 kat hızlı internet verebiliyor.

2012 çok umutlu bir rakam ama neden olmasın. Niyet önemli niyet.

İlerde iş hayatına girdiğimde iyi de sermaye biriktirebilirsem, şu memlekette ya otomobil fabrikası kurmaya hayatımı adayacağım ya da internet hizmeti veren bir şirket açacağım.

Bu memleketin en önemli 2 eksiği.
  • O kampanya fiyatı.Tarife fiyatı gerçek fiyatlar
  • yeni hız 150 mbit olacak ama 1 şartla. kota 1.5 gb

vallahi bu telekom işi biliyor. 256 k varken baktı milletten ses çıkmaya başladı, hemen 1 mbite çıkarıp susturdu. şimdi yine sesler çıkmaya başladı ve taktik aynı. jet hızında internet, 2 mbit süper hız hatta bir hacı murat ile ferrari reklamı bile yaparlar, avrupa standartlarına geldik falan filan diye üste çıkacaklar. sonuçta bizim millet 2-3 yıl daha kazıklanmaya devam eder. sonra aynı şeyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 26 Mayıs 2008; 19:06:55 >
  • TT bırak hız arttırımı yapmayı şu kotayı kaldır önce.Ben hızımdan memnunum yeterki kotasız olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amet

O kampanya fiyatı.Tarife fiyatı gerçek fiyatlar

Kampanya 12 ay gecerli ama. Diger ISS'lerin 3 aylik kampanyalari gibi degil.
  • tellcom çok hızlı hizmet alanını geliştirdi.. Adamlar son derece iyi çalsıyorlar, ttnetin buna duyarsız kalıcagını zannetmiyorum bir şeyler yapar müşterilerini kaybetmemek için diye düşnüyorum..
  • tabiki fiyatlar pahalı, tabiki hızlar düşük. fakat yaklaşık 5milyon aboneye hizmet vermek kolay değil. bu rakam birçok ülkenin nüfusundan fazla. ülkenin her yanına kısa sürede fiber kablo döşemek hiç kolay değil. verilen hizmet yeterli mi? o da değil. malesef çoğu şeyde olduğu gibi dünyayı geriden takip ediyoruz.
    ama artık hep aynı şeyleri buralarda konuşmak sıkıcı olmaya başladı. bu konulara bilgi edinmek için ne zaman girsem hep aynı espiriler, aynı ban.gif ler. şurada okuduğum cvpların çoğu gereksiz malesef.
  • Bu hızlar her sene 2'ye katlanırsa , Vay halimize!
    2 - 4 - 8 - 16 - 32 - 64 .... diye giderse ki , 32'den sonra kopacak bant
    4 sene bekleriz sırf 32 Mbit için.

Bakalım bu gelişmeler ışığında canım Kablo internet neler yapacak ?Bu da ayrı bir merak konusu benim için.
  • Ben razıyım 4 sene sonra gelsin ama gelsin
  • TÜRKİYE IPTV’YE HAZIRLANIYOR
    Özellikle internet servis sağlayıcıları ve içerik üretenler tarafından beklenen IPTVnin Türkiye’de de içerik ve dağıtım açısından 2008 yılının son çeyreğinde hayata geçirilmesi planlanıyor. Teknolojik alt yapı hazır olduğu anda AirTies’ın M-140 ile IPTV’ye geçişi sağlayacağını ifade eden Çelebi, “M-140’lar fiberoptik kablo ile internet bağlantısı olan yerlerde en verimli şekilde kullanılabilecek. Ancak normal bakır tellerle sağlanan hızlı ADSL bağlantısında da sorunsuz bir şekilde internet üzerinden TV yayınları izlenebiliyor” dedi. Çelebi, IPTV’nin görüntü kalitesinin geleneksel televizyonlardan çok daha iyi olacağını belirtirken, “İnternet üzerinden yüksek çözünürlüklü (HD) yayınlar yapmak için VDSL gerekiyor. VDSL2 altyapısı ile Türkiye de HD yayınlara geçebilecek” diye konuştu. Akademik çıktıların toplumsal ve ekonomik değere dönüştürülmesine Sabancı Üniversitesi’nin çok önem verdiğini belirten öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Özgür Gürbüz ve Yrd. Doç. Dr. Özgür Erçetin, bilimsel araştırmalarının gerçek bir üniversite-sanayi işbirliğinde hayat bulmasından mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

http://www2.airties.com/index.asp?page=pressr_&abaslik=pressrd_&id=33&dil=tr

ne zaman olur bilinmez ama soylenenler dogru gibi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.