Şimdi Ara

SINIRLI KOTA Fiyatları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
24.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Yaklasık 1yıldır Kullandıgım ADSL 4gb Sınırlı İnternetim 1 yıldır 29ytl Geliyordu
    Son Üç ay geride kalan yıla oranla İnternete daha az bağlanıyorum fakat fatura 3 aydır 61.25ytl geliyor Bu sorun sizlerde de Varmı..
    Kotayı Geçmediğime İnanıyorum Ama TTnet'e Basvurdugumda Kotayı aşmıszınızdır Diolar...
    Çok Madur Durumdayım Şimdiden Çok tşkerler..

• quote:

Orjinalden alıntı: bysametxxx

şöyle bir kural var faturanın 61.25 ytl gelmesi mümkün değildir kuralda şudur ADSL SINIRLI KOTA AŞILSA BİLE EN YÜKSEK MEBLAG OLARAK O HIZA SAHİP SINIRSIZ ÜCRET KADAR GELEBİLİR sen mesala su anda 4 gb sınırlı adsl kullanıyosun 1048 liklerden bu durumda en fazla ücret 1048 limitsiz kadar gelebilir o da 49 ytldir

yanlışın var !
    **Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.

http://www.ttnet.net.tr/83.aspx

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.