DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
orbit ile youtubeden nasıl video iniyor?
18
Cevap
0
Favori
12.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> orbit ile youtubeden nasıl video iniyor?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1066 Mesaj
      21 Mayıs 2008 17:32:03
      ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2008 17:42:57
      youtube video penceresi üzerinde "aşağı ok" simgesi var.Ona basarak indirebilirsin.(video grab)

• Yüzbaşı
      256 Mesaj
      21 Mayıs 2008 17:46:45
      Youtube'da bir videonun üzerine geldiğinizde orbitin download resmi çıkar ona bastığınızda inecektir.

• Teğmen
      213 Mesaj
      21 Mayıs 2008 17:51:19
      Arkadaşım orbiti aç ayarlarda Grab++ yazan programı aç sonrada youtubeden açtığın video yu yenile grab++ ta get_video yazan dosyayı indir en sağlam yöntem bu

Asus N56VZ
    • Binbaşı
      1066 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:12:35

quote:

Orjinalden alıntı: hsnsln

Arkadaşım orbiti aç ayarlarda Grab++ yazan programı aç sonrada youtubeden açtığın video yu yenile grab++ ta get_video yazan dosyayı indir en sağlam yöntem bu

yaw hocam dediğiniz gibi yapıyorum.Evet öyle grab++ 'nın içine atıor get olarak ama bi kaç tane izlediğimde hepisini atıyor ama ben içinden bir tanesini yüklemek istiyorum grab++ nın içinde hangisi old. belli olmuyor.direk indirebileceğim yöntem yokmu videoya ters tıkla mers tıkla bişey:) bende resim mesimde çıkmıyo:)

• Yüzbaşı
      608 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:15:08
      orda boyutları çıkar. en büyük boyutlu olanı seç. ayrıca ie de (ff de de oluyor galiba) video üzerinde get it kutucuğu çıkıyor. ona tıklayarak ta direk indirebilirsin.

• Binbaşı
      1066 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:20:49

quote:

Orjinalden alıntı: Let Down

orda boyutları çıkar. en büyük boyutlu olanı seç. ayrıca ie de (ff de de oluyor galiba) video üzerinde get it kutucuğu çıkıyor. ona tıklayarak ta direk indirebilirsin.

evet boyutları çıkıyo ama bazen 5-6 tane izliyom hepsi aynı boyutta ama ben 1 taneisin i indirmek istiyom:) ayrıca videonun üstünde get it filan çıkmıyo ayarımı yapıcam acaba orbitten çıkmıyo bende :(

• Yüzbaşı
      608 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:29:58
      standart ayarlarda çıkması gerek. tarayıcını izleme bölümünden seçmen gerek. ie de kesin çıkıyor. ff de kullanmadığımdan bilmiyorum. ama ff ye desteği fazla olduğundan vardır. o kadar fazla video çıkmaması gerek. kolaylık olsun. videonun linkini orbit e yapıştırıp ta indirebilirsin. (tarayıcının adres çubuğunu olduğu gibi kopyala )

• Binbaşı
      1066 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:33:56

quote:

standart ayarlarda çıkması gerek. tarayıcını izleme bölümünden seçmen gerek. ie de kesin çıkıyor. ff de kullanmadığımdan bilmiyorum. ama ff ye desteği fazla olduğundan vardır. o kadar fazla video çıkmaması gerek. kolaylık olsun. videonun linkini orbit e yapıştırıp ta indirebilirsin. (tarayıcının adres çubuğunu olduğu gibi kopyala )

olduğu gibi kopyaladım html sayfası indi:)

• Yüzbaşı
      608 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:53:47
      pardon. karıştı free download manager da oluyordu o şekil. 3 tane dm programı kullanıyorum. karışıyor işte böyle .:)

MB lık olanı ve uzantısı flv olan aradığın video dur. swf ler flash lardır.reklam banner i türü şeyler.

• Binbaşı
      1066 Mesaj
      22 Mayıs 2008 00:57:10

quote:

pardon. karıştı free download manager da oluyordu o şekil. 3 tane dm programı kullanıyorum. karışıyor işte böyle .:)

MB lık olanı ve uzantısı flv olan aradığın video dur. swf ler flash lardır.reklam banner i türü şeyler.

hocam evet resimde anlattıklarınız oluyo ama ben bazen 3.4 tane vide izliyorum ve .34 tane flv olarak oraya kaydoluyo ama ben biini indirmek istiyom hangisini o olduğunu nasıl bilicem grabın içinden

• Teğmen
      213 Mesaj
      22 Mayıs 2008 21:24:39

quote:

Orjinalden alıntı: mmtilla

Alıntıları Göster

hocam evet resimde anlattıklarınız oluyo ama ben bazen 3.4 tane vide izliyorum ve .34 tane flv olarak oraya kaydoluyo ama ben biini indirmek istiyom hangisini o olduğunu nasıl bilicem grabın içinden

Aslında tek tek açsan hiç fena olmayacak ama internet explorerda youtubeden video izlerken boş bir yeri sağ tıkla ve <grap video by orbit> yazan yeri tıkla videoyu indirmeye başlar. Ama bazen sorun yapabiliyor sorun yaptığında üstte yazdığım yöntemi denersin

Asus N56VZ
    • Yüzbaşı
      430 Mesaj
      23 Mayıs 2008 02:38:25
      indirdiğini listeden silerek bu işim üstesinden gelebilirsin

indirdiğinin üstüne 1 kere tıkla ve grab penceresindeki işlemlerden seçilenleri temizle de

• Binbaşı
      1066 Mesaj
      23 Mayıs 2008 02:46:41

quote:

Orjinalden alıntı: mapuza

indirdiğini listeden silerek bu işim üstesinden gelebilirsin

indirdiğinin üstüne 1 kere tıkla ve grab penceresindeki işlemlerden seçilenleri temizle de

evet hocam dediğiniz gibi yapoarak indiriyom en güzeli o :)
      ama keşke şöyle bişey olsadı izstediğim videoya ters tıkla indirsin ne güzel olurdu :)

• Teğmen
      116 Mesaj
      25 Mayıs 2008 15:29:28
      Vdownloader bütün dertlerin biter.

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      29 Aralık 2010 12:47:12
      tüm tarayıcalarda , get it düğmesi çıkmıyor, grab++ çalışmıyor. sadece link iniyor. vide o değil.
      sorun ve çözüm nedir?

• Binbaşı
      1078 Mesaj
      08 Eylül 2013 02:43:25
      bi hooort yapsam :)
      orbit kullanacam ama olmuyor. grab yapıyorum ama tam o sırada grab kilitleniyor sonra bi bakmışım cavap vermiyor niye böyle oldu anlayamadım valla.

• Yüzbaşı
      736 Mesaj
      09 Eylül 2013 06:56:05

bence orbit'i biran önce kaldır bilgisayarından

http://www.trsec.net/threads/orbit-downloader-ddos-bile%C5%9Feni-%C4%B0%C3%A7eriyor.3691/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celibar -- 9 Eylül 2013; 6:57:50 >
      Bahsedilenler: maybe4you

• Binbaşı
      1078 Mesaj
      10 Eylül 2013 05:41:40

Kaldırdım tekrar kurdum sonra
      bilgisayarın biraz yavaşladığını
      anladım spy hunter ile tarattım
      bilgisayarı. Sonra bilgisayarı
      yeniden başlattım bi baktım orbit
      çalışmıyor dosyaların çoğu
      silinmiş :) bende tamamen
      kaldırdım bide norton 360'la
      tarattım virüs bulamadı içim
      rahat :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      Bahsedilenler: celibar

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> orbit ile youtubeden nasıl video iniyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.