Şimdi Ara

Kepek problemi nasıl çözülür ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
46.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hergün banyo yapıyorum denemediğim şampuan kalmadı hala kepek var nasıl kurtulacam şu kepekten

• Ketoral veya Zetion dene. Ketoral saçta koku yapabiliyor ben zetion öneririm eczanelerden alabilirsin.
  • Yan yatır
  • Kepek derdi bende de vardı. Şimdi kurtuldum çok şükür.

Cildiyeye gittim ve bana konazol adlı şampuan ve betnovate adlı saç losyonu verdi.

2-3 ay kullandım ve sonuç sıfır kepek.

2 günde bir saçlarını bu şampuanla yıkayacaksın. Her yıkamada 3-5 dakika şampuanla birlikte ovalayacaksın saçlarını. Banyodan çıktıktan sonrada betnovate saç losyonunu saç diplerine azar azar sürüp yayacaksın.

Kesin denenmiş ve mükemmel sonuç alınmıştır. Sana tavsiyem hemen cildiyeye gidip bu ilaçları veya onun önereceği ilaçları almandır.

• prozinc şampuanı ve dermovate losyon...

eczacı arkadaşım söylemişti fakat cildiyeciye görünsen daha iyi...kepek diye görünen fakat başka tür bi sorun olabiliyormuş.
  • ben fungarol-betnovate 2lisini kullandım sonuç 0 kepek bende de önerebilirim
  • Şampuan fln salla. Sana bi yöntem söyliyim kökünü kazır kepeğin ve tamamen doğal : Sirke

Bak bende kepek problemi vardı yakın zamanda, hemde dev gibi ve dolu kepek. Kafamı elleyince yağardı kepekler. Çok dandik bişey gerçekten, artık her haftasonu kafamı bi güzel sirkeyle yıkıyorum. 15 dakka bekletiyorum. Sonra yıkanıyorum. Leş gibi kokutur ilk gün ama sonra geçer, zaten uzağa yayılmaz biri koklarsa anca. Her haftasonu sür zamanla git gide azalcak sonunda da biter. Forever sirke
  • quote:

Orjinalden alıntı: QueenElizabeth

Yan yatır

iyimisin ne yan yatiri o kasa için

kardesim sen bi montla şiç
    sivilcelerin bile gider...

neyse ciddi olarak söleyım..
    Eczanede kepek için şampuanlar wardı adları aklımda yok
    fakat topictekıler deıldı sen kepek önleyici dersen o sana verir

• Kepek de bir tür hastalık, birilerinin tavsiyeleriyle ilaç ya da şampuan kullanmanı tavsiye etmem. Bir cildiye doktoruna görün, teşhisi ortaya koysun ve ilacını versin. Bende de kepek vardı, ama şampuanlar falan işe yaramıyordu. İlaç tedavisiyle çözüm buldum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaNia©

Sal bi kaçtane bit hepsini yiyor namıssızlar

• bendede vardı eczaneden aldım fayde etmedı mutasyona uğradı benımkıler :D:D ead and shol.. her ne haltsa onu kullanıyorum suan ve hemen hemen hıc yok
  • bunların hepsi de olmassa en iyisi sen haziranda flan kafanı sıfıra vurdur öle geçerse geçer çünkü bendede çok vardı sıfır yaptım geçti
  • head & shoulders şampuan kullandın mı? ben oldukça faydasını gördüm.
  • seni mi ?

quote:

Orjinalden alıntı: QueenElizabeth

Yan yatır
  • kepek depresyonun belirtisi olabilirmiş.
  • Keratin ampulü ve menekşe yağını kullandıgın sampuanın içine kat. 2 hafta sonra kepek falan kalmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MajestiC

prozinc şampuanı ve dermovate losyon...

eczacı arkadaşım söylemişti fakat cildiyeciye görünsen daha iyi...kepek diye görünen fakat başka tür bi sorun olabiliyormuş.

Prozinc'i bende tavsiye ederim. Denemediğim şampuan kalmamıştı hiçbiri işe yaramamıştı ama prozinc'i daha ilk kullanımımda azalmıştı.. 6-7 kullanımdan sonra hiç kalmıyor..
  • arkadaşlar banyodan çıktığınız zaman saçınızı kurulamadan önce saç diplerinize yemek sodası dökün kesin çözüm!denenmiştir.
  • ben head and sholders , dove ve elidor dan hiçbir fayda görmedim bitek pantene'de kepek olmuyo çok fazla yok ama yinede oluyo :D herkese aynı şampuan iyi gitmeyebilir doktora git o şampuan önersin :)
  • Kesinlikle KONAZOL.. kesinlikle dene.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.