DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Odadaki sigara kokusu kısa sürede nasıl giderilir?
54
Cevap
0
Favori
72.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Odadaki sigara kokusu kısa sürede nasıl giderilir?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1350 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:27:12
      Arkadaşlar odada sigara içmeden önce oda spreyini odanın her tarafına sıkıyorum,daha sonra camdan kafamı çıkararak içiyorum,perdeyi çekiyorum arkadan.Ondan sonra bir iki dakka bekliyorum camdan çıkan yani dışardaki duman gitsin diye biraz.Sonra açıyorum havalandırıyorum.
      Sizce böyle bir yöntem doğrumu?Siz neler önerirsiniz.Evdekiler sigara içmeme kızıyor,bende anlamasınlar diye böyle yapıyorum

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Mayıs 2008 00:29:37
      Evde sigara içilmez ki.O evde senden başkalarıda yaşıyor,bence çık camda ya da balkonda iç

Cristiano Ronaldo Dos Santos Aveiro
    • Yüzbaşı
      447 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:31:51
      "camdan kafamı çıkararak içiyorum"

00:31 yasak artık

• Yüzbaşı
      440 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:33:53
      hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı

• Yüzbaşı
      671 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:47:06
      mum yak mum.. kokulu olursa daha bi cabuk etki eder, normal mumlar da değiştiriyo odanın havasını..

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:48:23

quote:

Orjinalden alıntı: rizabardakci239

hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı

Ya şu an herkes uyuyor,benim odamın kapısı kitli o şekilde sigara içiyorum.Yani içtiğim zaman hemen odadaki kokuyu gidermem gerek.Yani birisi tuvalet için kalktığı zaman,kokuyu alıp gelsin istemiyorum.

19 Mayıs 2008 00:49:47
      bi odanın sigara kokmamasının en etkili yolu o odada sigara içilmemesi bence yoksa her türlü kokarr

...TaM oLaRaK BuRDaYıM...
    • Yüzbaşı
      417 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:52:35
      bende aynı senin gibi yapiyorum hehe

• Binbaşı
      1034 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:54:01
      Odayı falan havalandırsan bile insanın üstü leş gibi kokuyor.Sırf bu koku yüzünden bırakacağım sigarayı.

• Yüzbaşı
      715 Mesaj
      19 Mayıs 2008 01:03:19
      her gece odada 1 paket sigara içiyorum sabaha kadar ara sıra aklıma gelirse camı açıyorum koksa ne olucakki

intel i5 4670k with CM hyper 212 evo, Asus maximus formula vi, powered by Kingston HperX SSD, GSkill 8GB 2400, Asus HD7950 DC2 TOP, CM Silenco

2004 Üyesi..( buralar eskiden hep dutluktu)
    • Yarbay
      3440 Mesaj
      19 Mayıs 2008 01:13:11
      tütsü yak

LOL TR : Gundam Exia
    • Yarbay
      3115 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:18:22
      Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Çok nadiren , haftada 6-7 dal captain black içerim.Genelde cuma günleri olur bu..

Gece 02.00-03.00 gibi çık balkona , herkes yatmış , hayat durmuş...Müthiş bir sessizlik

Odayı duman altı etmeye gerek yok

2015 Nissan X-Trail Platinum Premium Pack (X-Tronic) - İnci Beyazı
      2014 Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance M/M - İnci Beyazı
    • Binbaşı
      1350 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:23:52

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Çok nadiren , haftada 6-7 dal captain black içerim.Genelde cuma günleri olur bu..

Gece 02.00-03.00 gibi çık balkona , herkes yatmış , hayat durmuş...Müthiş bir sessizlik

Odayı duman altı etmeye gerek yok

Kendi odamda balkon yok,yan odada balkon var.Ben içerken benim odaya baksalar boş olduğunu görseler,camdan bakıp kokuyu alırlar ve görürler içtiğimi.Ayrıca balkonda içerken odanın kapısını kitlemem gerek,kitleyincede ses yapar.İçip çıktıktan sonra tam kapıyı açarken odanın diğer odaya geçerken biri görse kokudan anlar.Yani böyle içiyorum en azından birisi alsa kokuyu gelir kapıyı tıklatır,benim odanın ışığı kapalı,sabah sorsalar bilmiyordum ne olduğunu ayağı yaparım.Yani odada içmek daha mantıklı bence.

19 Mayıs 2008 02:25:43
      Oust

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 19 Mayıs 2008; 2:24:46 >

XxX...∂αяк_ƒℓαмє™...XxX

Nintendo iQue DS lite sahibi (Dark blue)
      MSN: baatuhan@gmail.com
      "İnsanlar para gibidir. Işığa tutun, içinde Atatürk yoksa sahtedir."
      Üye olduğum kulüpler: ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ // YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB
    • Çavuş
      60 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:26:00
      yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:30:33

quote:

Orjinalden alıntı: FHNNH

yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla

Sigara içtiğimi biliyorlardı.Şimdi bıraktım sanıyorlar galiba.Şu an içinde bulunduğum durumda böyle şeyleri yapmak gerçekten çok zor.Yaşım biraz ufak biraz daha büyük olsam içedim kafama göre balkonda.Ama şimdi içinde bulunduğumuz şeylerden dolayı böyle saklana saklana içiyoruz 3-4 senedir.

• Yarbay
      3115 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:31:33

quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Alıntıları Göster

Kendi odamda balkon yok,yan odada balkon var.Ben içerken benim odaya baksalar boş olduğunu görseler,camdan bakıp kokuyu alırlar ve görürler içtiğimi.Ayrıca balkonda içerken odanın kapısını kitlemem gerek,kitleyincede ses yapar.İçip çıktıktan sonra tam kapıyı açarken odanın diğer odaya geçerken biri görse kokudan anlar.Yani böyle içiyorum en azından birisi alsa kokuyu gelir kapıyı tıklatır,benim odanın ışığı kapalı,sabah sorsalar bilmiyordum ne olduğunu ayağı yaparım.Yani odada içmek daha mantıklı bence.

Benim de odamda balkon yok.Salonun balkonuna gidiyorum..

Ayrıca bu saatte kimse bi kapı tıkırdamasından uyanmaz kolay kolay..Bizimkiler için söylüyorum tabi

2015 Nissan X-Trail Platinum Premium Pack (X-Tronic) - İnci Beyazı
      2014 Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance M/M - İnci Beyazı
    • Yüzbaşı
      383 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:34:17

quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Alıntıları Göster

Sigara içtiğimi biliyorlardı.Şimdi bıraktım sanıyorlar galiba.Şu an içinde bulunduğum durumda böyle şeyleri yapmak gerçekten çok zor.Yaşım biraz ufak biraz daha büyük olsam içedim kafama göre balkonda.Ama şimdi içinde bulunduğumuz şeylerden dolayı böyle saklana saklana içiyoruz 3-4 senedir.

Yaşım 16 çok rahat evde sigara içebiliyorum(camel tek geçerim)

Not:Sadece canım dedemle beraber yaşıyorum.

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      19 Mayıs 2008 02:42:45
      quote:

Benim de odamda balkon yok.Salonun balkonuna gidiyorum..

Ayrıca bu saatte kimse bi kapı tıkırdamasından uyanmaz kolay kolay..Bizimkiler için söylüyorum tabi

Valla bizim evde durumlar farklı,bizimkiler herşeye uyanıyor.

19 Mayıs 2008 02:46:06
      Osurarak...

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz...!

Katılım zamanı: 31 Ağustos 2006
    • Yüzbaşı
      413 Mesaj
      19 Mayıs 2008 10:35:35
      Pardon Yaş Kaç ?

• Onbaşı
      23 Mesaj
      29 Nisan 2010 12:05:48
      süper bir çözüm buldum arkadaşlar sigara kokusuna

10 tl ye aldım gercekten işe yarıyor

organik bakterilerle kokuyu yiyerek yok ediyor kokuyu kokuyla örtmüyor

http://www.negendustri.com.tr/afs.html

Hayat bir gündür
      Oda bugündür
    • Yüzbaşı
      692 Mesaj
      29 Nisan 2010 12:08:17
      benim odayı bir görseniz batakhane gibi oldukartonpiyerler sarı renkte. orjinal rengi ne renkti unuttum

Kendimi biraz öldürüyorum
      Her ilişkide
      Bu aşkla ilgili değil
      Sadece başka bir cenaze töreni..
    • Binbaşı
      1578 Mesaj
      14 Kasım 2011 01:46:51
      quote:

Orijinalden alıntı: hassat

süper bir çözüm buldum arkadaşlar sigara kokusuna

10 tl ye aldım gercekten işe yarıyor

organik bakterilerle kokuyu yiyerek yok ediyor kokuyu kokuyla örtmüyor

http://www.negendustri.com.tr/afs.html

böyle dandik tasarımı yapmak nasıl bi mantık neyin aklı bilmiyorum.. yazılar okunmuyo arkadaş..

yaradımı işe gerçekden. benim oda kıraathane gibi günde 2 paket sigara ile..

@Asus p8h67-v - @cooler master haf 912 advanced @ intel i5 2500 LGA1155 3.33 GHz @gskill 2x4 dual ripjaws 1333 @msi hd6850 cyclone
    • Yarbay
      3018 Mesaj
      14 Kasım 2011 01:58:51
      Kolonya serpiştir odanın her yanına.5-10 dk sonrada camı aç, kokudan eser kalmaz.Tecrübe ile sabit.Kolonya kokuyu yokediyor, ardından kendi kokusuda uçuyor zaten.

• Yarbay
      2581 Mesaj
      14 Kasım 2011 02:18:43
      sigaraya gerek yok nargile iç

• Yarbay
      3474 Mesaj
      14 Kasım 2011 02:21:01
      Benimde babam bilmiyor bende o yokken odamda içiyorum.Oda spreyi var.Şöyle yapıyosun.İşin bittikten sonra (içmeden önce değil) odanın heryerine oda spreyi sıkıyorsun.Özellikle perdelere sık.Sonra camı aç 2 dakika bekle.Sonra camı açıp kapatır gibi ileri geri yap iyice rüzgar yapsın.Ondan sonra koku moku kalmaz.

Birde benim babamın burnu acayip keskindir çok pis koku alır.Ona rağmen anlamıyor.

Every great victory comes with great sacrifice...
      Знает кошка, чье мясо съела
      ASUS H81 Gamer + i5 4460 + ASUS GTX970 Strix 4GB + Gskill 8GB 1600 MHz + High Power 750W PSU + WD 1TB Caviar Black + Merdivenaltı Xigmatek Kasa + X7 Gamer KB-M + LG W2243S 22 "
    • Yüzbaşı
      761 Mesaj
      14 Kasım 2011 02:43:12
      3,5 yılda evdekiler öğrenmiştir

• Teğmen
      240 Mesaj
      29 Temmuz 2012 23:51:07
      odada gece nargile yak. ışıkları karart. kapıyı camı kapat. bitane dizi/film koy. tependede disko topu, onun yanındada renkli ledler.. pavyon gibi

• Yüzbaşı
      518 Mesaj
      29 Temmuz 2012 23:54:20
      Arkadaşım sende iradene sahip çık geceleri içmeyi ver bir zahmet.. Ne yaparsan yap bu melet kokuyor 10-15dk'dan önce kokusunu bastıramazsın.. Hatta evde sigaradan nefret eden birisi varsa yarım saat havalandır yine işkillenebilir benden söylemesi..

• Onbaşı
      15 Mesaj
      29 Temmuz 2012 23:54:39
      hortlamis ama, neyse. al bi vantilator oda spreyini sık onune dogru islem tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      7460 Mesaj
      29 Temmuz 2012 23:55:00
      En güzeli oda spreyi ben oda apreyi ile kokuyu bertaraf ediyorum.Aslında en güzeli balkonda içmek maalesef olmuyor.Karşıdan komşu görse gecenin bi saatinde direk arar.

• Binbaşı
      1026 Mesaj
      31 Aralık 2013 11:40:55
      Bu problem bende de var evdekiler odan kıraathane gibi kokuyor diyor mum yakıyorum artık.

• Yüzbaşı
      463 Mesaj
      31 Aralık 2013 11:47:34
      ozon makinalarını araştır. anında gideriyor. spor salonlarında kullanılıyor yaygın olarak. ama kapalı havuz kokusu gibi bir koku oluşuyor saldığı azottan dolayı.

• PSN: Onurchik
    • Yarbay
      2964 Mesaj
      31 Aralık 2013 12:22:13
      Lise 3 e gidiyordum evde veya sokak cevresinde gizli kapakli sigara icmekten yorulmustum artik. O zamanlar internet kafelerde de sigara iciliyordu.. sirf rahat sigara iciyorum diye internet kafeye gidip saatlerce bos bos oturuyordum ve bu durumdan cidden skilmistim. bi gun aile efradinin hepsi evdeydi.. amcamlar dayimlar falan bize misafirlige gelmislerdi. Bizim evin balkonu da buyuk. Herkes yemekten kalktiktan sonra hemen balkonun kosesine kosup ilk sigarayi ben yaktim herkes mala bagladi ve yillardir iciyorum tribine girip hic bozuntuya vermedim. Evde babamdan buyuk dayimlar oldugu icin kimse sesini cikarmadi ve bunun uzerinden 6 sene gecti rahat rahat sigarami her yerde iciyorum

• Yüzbaşı
      522 Mesaj
      31 Aralık 2013 12:31:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Lise 3 e gidiyordum evde veya sokak cevresinde gizli kapakli sigara icmekten yorulmustum artik. O zamanlar internet kafelerde de sigara iciliyordu.. sirf rahat sigara iciyorum diye internet kafeye gidip saatlerce bos bos oturuyordum ve bu durumdan cidden skilmistim. bi gun aile efradinin hepsi evdeydi.. amcamlar dayimlar falan bize misafirlige gelmislerdi. Bizim evin balkonu da buyuk. Herkes yemekten kalktiktan sonra hemen balkonun kosesine kosup ilk sigarayi ben yaktim herkes mala bagladi ve yillardir iciyorum tribine girip hic bozuntuya vermedim. Evde babamdan buyuk dayimlar oldugu icin kimse sesini cikarmadi ve bunun uzerinden 6 sene gecti rahat rahat sigarami her yerde iciyorum

O olaydan sonra kimse gelip konuşmadımı seninle

• Binbaşı
      1469 Mesaj
      31 Aralık 2013 12:43:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

hard

Dark Orion kasa Kullanıcı incelemesi
    • Yarbay
      2964 Mesaj
      31 Aralık 2013 14:04:29
      quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Alıntıları Göster

O olaydan sonra kimse gelip konuşmadımı seninle

Yok evde babamin buyukleri oldugu icin o bisey diyemedi. Dayimla amcam geldi yanima bu gerizekalica hareketin normal bisey olmadiklarini bildikleri icin `oglum ne oldu bi sikintin mi var anlatmiyosun`gibisinden konustular. Bende biraz psikolojisi bozulmus gibi takildim sigaram bitince odama gittim hemen. Ne babam ne amcam ne de dayim yanlarinda sigara ictigim icin hicbir sey demediler. Farkinda olmadan onlara ters psikoloji yapmistim. Tabi o gunden sonra hic yanlarinda icmedim ama ictigimi bilirler. Sulale de babam ve buyuk dayimla buyuk amcam haric herkesin yaninda icerim.

• Yarbay
      4185 Mesaj
      21 Ocak 2014 13:58:29
      quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Bu problem bende de var evdekiler odan kıraathane gibi kokuyor diyor mum yakıyorum artık.

aynen benim oda icinde oyle diyorlar 1 tane sigara bile icsek kokuyor meret yav pencereden boru salip bi ucunu agzima birinde disariya vercem bu gidisle disari soguk arkadas sigara icmek icin ciklmiyor

• Yarbay
      2868 Mesaj
      21 Ocak 2014 14:04:47
      Bırakmayı denesen daha başarılı olursun.
      En azından daha sağlıklı olursun.

• Yarbay
      2026 Mesaj
      21 Ocak 2014 14:32:22
      Ailene söyleme sakın ilk başlarda trip atıyolar sonra senden sigara otlanıyolar :D

• Yüzbaşı
      553 Mesaj
      21 Ocak 2014 14:35:54
      havlu al çırp buda iyidir ben banyoda öyle yapıyorum...

• Onbaşı
      23 Mesaj
      21 Ocak 2014 14:37:08
      Odaki havayı cigerlerine doldurup dışarı püskürtüyorsun

• Çavuş
      60 Mesaj
      21 Ocak 2014 14:38:20
      balkon varsa balkonu aç bidebaşka odadaki pencereyi.e yakın olanı.ceryan yapsın en fazla 25 dk ya koku uçar :))

Tutamayacağım sözler vermem...Adımlarımda " KİM NE DER " diye düşünmem...Basit kişilerle polimiğe girmem , Dünyada kimse üzülsün istemem Bazı şeyleri asla affedemem...Geçmişime takılıp dert etmem..Yalan ve taktiklerle uğraşmayın yemem...! DOSTLARIMA asla laf ettirmem...! "
    • iOS Beta Kullanıcısı
      5525 Mesaj
      21 Ocak 2014 15:09:25
      Konu her sene itinayla hortlatılmış

• Er
      0 Mesaj
      08 Eylül 2014 12:38:39

Merhaba arkadaşım bu kadar kendini zorlamak ve kötü hava içinde kalmak yerine filterqueenin hava temizleyici ürününü kullanabilirsin havayı çok iyi temizliyor ve hiç bir koku bırakmıyor kesinlikle tavsiye ediyorum ..

Broadwaycikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 16 saat 21 dakika kadarı kaldı.
      08 Eylül 2014 12:57:12

Broadwaycikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir gece, aglar gibi kurtlar uludu dagdan
      Gözlerime kan degdi, dokuz yarali tugdan
      Bir türkü, bir de agit kopardim eski çagdan
      Türküm umudum olsun, agidim yaram olsun
      Türküsüz ve agitsiz gün bana haram olsun
    • Teğmen
      118 Mesaj
      06 Ocak 2015 01:51:19
      Arkadaşlar elma sirkesi olabilir burada yazıyor okuyun http://bilgibahcem.blog...a-kokusunu-gidermek.html

• Er
      13 Mesaj
      06 Ocak 2015 01:55:57
      Madem korkuyorsun evdekilerden niye iciyorsun kardesim. Cocuk olmadigini varsayarak soyle bisey diyorum simdi aliyosun karsina boyleyken boyle diyorsun durumu izah ediyorsun disariya cikip sogukta disarida icecegime evde icmem daha mantikli degil mi diyorsun bu kadar. Ben boyle yaptim oldu bitti

• iOS Beta Kullanıcısı
      62 Mesaj
      06 Ocak 2015 01:58:10
      konuyu niye hortlatıyonuz

çok yakında güneşli günler
    • Binbaşı
      1162 Mesaj
      07 Temmuz 2015 05:52:16
      kahkaha attim

Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım. / Donanımhaber Türkçüler Otağı / iPhone 6S Plus 64GB
    • Yüzbaşı
      925 Mesaj
      07 Temmuz 2015 05:52:31
      Güzel başlamıştı

• Yarbay
      3814 Mesaj
      19 Temmuz 2016 11:28:36
      İçtiğin yere zıç daha güzel kokar.

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
    • Yüzbaşı
      473 Mesaj
      19 Temmuz 2016 11:56:56
      konuyu açan kanserden gitmiştir hala yazıyorlar şaka bi yana gelsede yorum yapsa o kadar senede ne zararını gördü

hanım vazelini getir..
    • Android Beta Kullanıcısı
      616 Mesaj
      19 Temmuz 2016 13:08:06
      ben şöyle yapıyorum ; odamın kapısını müthiş bi sessizlikle milimetrik hareketlerle kitliyorum. kapının altına elime ne geçtiyse tıkıyorum genelde pantolonlarım oluyor, böylece dışarı koku gitmesini engelliyorum. sonra odanın belli bölümlerine koymak için sünger aldım ıslatıp onları koyuyorum aynı zamanda odamın 4 bi köşesine kokulu kırmızı mumlarımı koyuyorum mum ve sünger sigara dumanını emiyor tabi bunlarla beraber pencere yada balkon kapısı açık olunca sanki içerde hiç sigara içilmemiş gibi oluyor

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Odadaki sigara kokusu kısa sürede nasıl giderilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.