Şimdi Ara

İST- İZMİR-Gaziemir ulaşım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar başlıktanda anlışılacagı gibi .. İSTANBUL'dan İZMİR-Gaziemir' e nasıl giderim en kısa ? .. kardeşimi askere götürücem gaziemir ulaştırma okuluna .. araştırmama göre ismir bornovadan dolmuşlar varmış...kara yolu ile direk istanbuldan gelicem izmir otogarına ulaşım konusunda yardımcı olursanız sevinirim :) teşekkürler.....

• ben anlamadım.

sen izmirin neresinde çıkacaksın? izmire gel hele gaziemire nasıl gidecegini söylüyeyim havalimanın yakını zaten gaziemir. havalimanını sor sen hele gösterirler
  • bak arkadasım benım aılem gazıemırlı hemen vereyım adresı gıdıcegınız yerıde vereyım pamukkale fırmasından bıletınızı alın ızmır bıletı cunku otekı fırmalar gazıemıre bırkac yolcu varsa goturmuyor bıle sız onun ıcın pamukkaleyı tercıh edın ızmıre ındıgınızde sızı zaten servıslerın yerını gosterıcek bırı olucak bagırıyor zaten o otogarda sureklı duruyor pamukkale calısanıdır kendısı gazıemır servısıne bındıkten sonra
    sofore soyleyın bızı gazıemır tansasta ındırın deyın o sızı tansasta ındırır zaten tansas son durak orada taksıye bının 5ytl yazar zaten sızı nızamıyenın kapısına kadar goturur
  • benim arkaşın babası albay orda süper yer, kardeşin çok şanslı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tvg_str

bak arkadasım benım aılem gazıemırlı hemen vereyım adresı gıdıcegınız yerıde vereyım pamukkale fırmasından bıletınızı alın ızmır bıletı cunku otekı fırmalar gazıemıre bırkac yolcu varsa goturmuyor bıle sız onun ıcın pamukkaleyı tercıh edın ızmıre ındıgınızde sızı zaten servıslerın yerını gosterıcek bırı olucak bagırıyor zaten o otogarda sureklı duruyor pamukkale calısanıdır kendısı gazıemır servısıne bındıkten sonra
    sofore soyleyın bızı gazıemır tansasta ındırın deyın o sızı tansasta ındırır zaten tansas son durak orada taksıye bının 5ytl yazar zaten sızı nızamıyenın kapısına kadar goturur

eyvallah soğol kardeş ..bir -iki soru daha izmirde indiginizde dediğinde .. izmir otogardamı iniyoruz ? ayrıca izmirde inince servise binince izmir -gaziemir arası ne kadar sürüyor ?
  • evet sız hosta deyın pamukkale hostuna bız ızmır otogarda ınıcez ve gazıemır servıslerıne bınıcez deyın zaten arac gelen yolcu peronuna yanasıcak orada gorevlının bırı bagırır zaten pamukkale servıslerı su taraftadır dıye 4-5tane servıs bekler bırı bornova bırı narlıdere dıgerı balcova bırı gazıemır dıgerı karsıyakadır sız zaten orda servıs soforlerı hazır beklıyordur sorarsınız anında yardımcı olurlar suan gazıemırde tunel calısması varmıs en son gecen hafta gıtmıstım bende aılemı zıyarete 45dk surer yol calısması tunel calısması var bıraz sıkılırsınız bende askerım tegmenım kardesıne hayırlı teskereler cok guzel yer alı ustegmene cok selamlarımı ıletırsınız kendısı kara hava ulastırma pılotudur bordo hasanın cok slm vardır dedınızmı kardesıne askerlık boyunca yardımcı olur
  • Arkadaşım bende gaziemire yakın oturuyorum, önce geleceğin firmanın gaziemire servisi var mı yok mu onu öğreniver, varsa rahat bir şekilde gelirsin. Eğer yoksa otogarda Torbalı ya da Ayrancılar dolmuşları var.Bu ikisi de Gaziemir den geçiyolar.Bunlardan birisine binip şöföre rica edersin istediğin yerin önünde indirirler seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 18 Mayıs 2008; 23:49:20 >
  • pamukkalenın var servısı cunku neden pamukkale dıyorum ege fırması ve hostlarının genelı ızmırlı onun ıcın sıze en ıyı onlar yardımcı olurlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tvg_str

evet sız hosta deyın pamukkale hostuna bız ızmır otogarda ınıcez ve gazıemır servıslerıne bınıcez deyın zaten arac gelen yolcu peronuna yanasıcak orada gorevlının bırı bagırır zaten pamukkale servıslerı su taraftadır dıye 4-5tane servıs bekler bırı bornova bırı narlıdere dıgerı balcova bırı gazıemır dıgerı karsıyakadır sız zaten orda servıs soforlerı hazır beklıyordur sorarsınız anında yardımcı olurlar suan gazıemırde tunel calısması varmıs en son gecen hafta gıtmıstım bende aılemı zıyarete 45dk surer yol calısması tunel calısması var bıraz sıkılırsınız bende askerım tegmenım kardesıne hayırlı teskereler cok guzel yer alı ustegmene cok selamlarımı ıletırsınız kendısı kara hava ulastırma pılotudur bordo hasanın cok slm vardır dedınızmı kardesıne askerlık boyunca yardımcı olur

sana ve diğer arkadaşlara beni aydınlattıgınız için çok tşkler ..çok yardımcı oldunuz hepinizden allah razı olsun ... bu hafta sonu gidicez teslim edicem kardeşimi ... herkeze hayırlı tezkereler

• kardesıne hayırlı teskereler dılıyorum ılk acemılıkte zorluk cekıcek cunku dıken zamanına denk gelmıs ama gecer sayılı gun cabuk gelıp gecer alı ustegmenı gorursenız cok selam soyleyın
  • a.s. ok görürsek selamını ileticem .. çok sağol ..
  • Otogara geldikten sonra belediye otobüsüyle bile gaziemire gidersin.
  • bedava servıs varken neden otobuse bınsın bırde bahsetıgın otobus beyazevlere gıder gazıemıre degıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.