DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Iphone Bluetooth
33
Cevap
0
Favori
52.952
Tıklama
Giriş
      88 Mesaj
      15 Mayıs 2008 02:31:54
      Iphone'un bluetooth'unu kullanan arkadaşlar varmı? Elime geçen 3 iphone'da da bluetooth problemi vardı.Bluetooth'u açtığımda diğer bluetooth'ları bulamıyor.Fakat başka bir telefondan ararttırdığımda (nokia 6630) iphone'u görüyor, dosya yollamaya izin vermiyor.Acaba dedim bir ara bazı motorola telefonlarda da telefondan telefona dosya gönderimi yapılamıyordu. Şu durumda ben mi birşeyi gözden kaçırıyorum yoksa telefonların bluetooth'unda bir sorunmu var. Telefonlar 1.1.4 olup Ziphone 3.0 la kırıldı.Installer 2.5 ile yüklendi.

• Teğmen
      164 Mesaj
      15 Mayıs 2008 02:33:44
      iphone larda bluetooth sadece kulaklik icin var. dosya transferi mumkun degil. ayrica bu soru cok kez soruldu.

• Çavuş
      88 Mesaj
      15 Mayıs 2008 02:35:20
      Sorumun cevabını sonradan gördüm.Cevabımı aldım.Teşekkürler

• Emekli Admin
      5753 Mesaj
      15 Mayıs 2008 02:37:23
      İphone'un bluetooth'u dosya aktarımına izin vermiyor, sadece bluetooth kulaklıklar için kullanılabiliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sylargray -- 15 Mayıs 2008; 3:15:49 >

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
      flickr / Instagram / Steam
    • Yüzbaşı
      379 Mesaj
      15 Mayıs 2008 03:03:27
      iphone bluetooth iphone bunutut olarak değiştirilmeli

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      15 Mayıs 2008 03:09:55
      apple'ın enteresanlığı nie dosya transferine izin vermessin ki

• Emekli Admin
      5753 Mesaj
      15 Mayıs 2008 03:16:36
      Aslında yazılım ile halledilebilecek bir sorun, inşallah yeni firmware'lerde bluetooth ile dosya aktarımına izin verirler.

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
      flickr / Instagram / Steam
    • Yarbay
      12465 Mesaj
      15 Mayıs 2008 03:16:39
      İllegal paylaşımı önlemekti sanırım açıklama..

• Teğmen
      190 Mesaj
      15 Mayıs 2008 15:45:16
      Bir yerdeyken arkadaslarla resim cekiyorum Iphone umdan sora hemen kendi tellerini cıkarıp abi yolla bakim sunu diolar yok atamıorm diorm ee bluetoth yokmu diolar varda dosya atmıo fln hadi ya faln atmak istemedigimi sanıolar sora karsıtırmaya calısıolar vardır abi bakalım fln filn yarım saat kurcalıyorlar

• Yarbay
      12465 Mesaj
      15 Mayıs 2008 16:09:57
      Öyle durumlarda mail adreslerini istiyorum ben hemen hiç kasmadan, evde bakarsınız diyorum

• Teğmen
      190 Mesaj
      15 Mayıs 2008 16:20:51

quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Öyle durumlarda mail adreslerini istiyorum ben hemen hiç kasmadan, evde bakarsınız diyorum

iyi fikir

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      15 Mayıs 2008 18:54:40

quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

malesef ben yapamıyorum onu hala wireless çalışmıo bi topic açtım ama hala çözülmedi sorun

• iOS Beta Kullanıcısı
      1300 Mesaj
      16 Mayıs 2008 16:29:58

quote:

Orjinalden alıntı: rapsound

Bir yerdeyken arkadaslarla resim cekiyorum Iphone umdan sora hemen kendi tellerini cıkarıp abi yolla bakim sunu diolar yok atamıorm diorm ee bluetoth yokmu diolar varda dosya atmıo fln hadi ya faln atmak istemedigimi sanıolar sora karsıtırmaya calısıolar vardır abi bakalım fln filn yarım saat kurcalıyorlar

yaa peki bu apple firmasındakiler gerizekalımı..bluetooth gibi bir teknolojiyi cihaza koyuyorsun ama kısıtlama getiriyorsun.. vay salak herifler. insanları itunes programına yonlendirmenin her turlu yontemini kullanmıslar

iphone 7 Plus 128GB Jetblack , ipad pro Yasamimda edindigim en buyuk bilgi budur; Kendi kendine yardim etmeyi bilmeyene , hic kimse yardim etmez.
    • Binbaşı
      1565 Mesaj
      16 Mayıs 2008 16:54:39
      O kadar zaman geçti hala bluetooth için bir yama tarzı birşey çıkmadı.
      Acaba mümkün değil mi yazılımla şu olayı değiştirmek?

• Teğmen
      190 Mesaj
      16 Mayıs 2008 16:56:44

quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

Alıntıları Göster

yaa peki bu apple firmasındakiler gerizekalımı..bluetooth gibi bir teknolojiyi cihaza koyuyorsun ama kısıtlama getiriyorsun.. vay salak herifler. insanları itunes programına yonlendirmenin her turlu yontemini kullanmıslar

evet kötü olmuş aslında sadece kulaklık için kullanabiliyoruz. Benim düşüncem bunlar illegal müzik paylaşımını engellemek icin yaptılar mesela birisi para ile itunes dan sarkı aldı digerine bedavadan gönderdi gibi bi olayı engelliyorlar

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      16 Mayıs 2008 17:19:12
      Dosya paylaşımı da koyarlar merak etmeyin. Tamamen duygusal...

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      16 Mayıs 2008 20:04:06
      o kadar şey yapıldı... 4.6 BL kırılamaz denildi kırıldı ne programlar çıktı... hala kimse bluetooth ile ilgili birşeyler yapamadı, bu durumda ya insanlar bt kullanmıyo artık ya da bt için birşeyler yapamıyorlar... çok sinir bozucu bişey ve bence iphone'un havasını çok azda olsa zedeleyen bir durum...

Ankarada oturan arkadaşlar için her türlü iPhone hakkında destek verebilirim. maksat ücret değil, yardım etmek olsun. pm atarsanızda msn den destek verebilirim sorunlarınız için.
    • Yüzbaşı
      250 Mesaj
      17 Mayıs 2008 00:13:15
      bende apple ürünlerini yakından tanıyorum apple gelirinin %80 den fazlasını elektronik media satarak kazanıyor yani mp3 mp4 satarak kazanıyor eee o kadar para kazandıgı yerdenden de milletin saga sola mp3 göndemesine göz yummaz degil mi

• Onbaşı
      23 Mesaj
      17 Mayıs 2008 00:59:02
      Peki arkadaşlar,

iPhone - PC USB Bluetooth

adresindeki cihaz gerçekten çalışıyor mudur yoksa kandırmaca mı?

• Er
      3 Mesaj
      28 Mayıs 2008 15:17:54
      arkadaslar bence iphone kesinlikle bluetooth aracı değil varsa internetin paşa paşa kullan gitsin tadını çıkar.[image][/image]

• Yarbay
      2083 Mesaj
      28 Mayıs 2008 17:35:18
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamman115 -- 28 Mayıs 2008; 17:36:55 >

• Çavuş
      64 Mesaj
      30 Mayıs 2008 16:36:01
      arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
      denedim ve oldu.
      aynı şeyi mac ile iphone arasında denedim.mac için kurduğum drop copy programı lisanslıydı bu sebeple dosya transferi yapamadım ama aynı mantıkla lisanslı bulunabilirse mac ile iphone arasında da dosya alışverişi yapılabileceğini düşünüyorum.

• Yüzbaşı
      253 Mesaj
      30 Mayıs 2008 16:41:26

quote:

Orjinalden alıntı: acemiaslan

arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
      denedim ve oldu.
      aynı şeyi mac ile iphone arasında denedim.mac için kurduğum drop copy programı lisanslıydı bu sebeple dosya transferi yapamadım ama aynı mantıkla lisanslı bulunabilirse mac ile iphone arasında da dosya alışverişi yapılabileceğini düşünüyorum.

denemekte yarar var

League of Legend Türkiye
    • Er
      8 Mesaj
      03 Haziran 2008 02:08:03
      arkadaslar bende sony nın bluetoothlu araba teyp war sızce onda calısırmı sımdı sony erıcsonn p1i kullanıyorum onu kulaklık olarak algılıyo a2dp oldugundan muzıklerı de bluetoothdan arabada calıyorum

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      03 Haziran 2008 10:12:34

quote:

Orjinalden alıntı: acemiaslan

denedim ve oldu.

IPhone'un versionu ne olursa olsun 1.1.4-3.9 bt yapabileceğiniz,sorunsuz kurulum sağlayan anlatım,program ve oyun yükleyebileceğiniz, sürekli güncellenen "olmazsa olmaz" önemli bilgilerin toplandığı çok yararlı bir sayfa.
      http://forum.donanimhab...yunlar/m_22312859/tm.htm
    • Binbaşı
      1261 Mesaj
      03 Haziran 2008 14:13:08
      mavidişli :) araba teyplerinde iphone ile tlf görüşmesi yapılıyuor ama müzik çalma vb yok

• Çavuş
      59 Mesaj
      16 Kasım 2008 02:20:21
      iphone bluetooth la dosya aktarimina izin werse milyonlarca dolar itunes gelirini kesmis demektir..simdi bile hackerlerle basi dertte zaten arkadasim

• Yarbay
      5447 Mesaj
      19 Aralık 2008 11:13:03
      iPhone modelleri kasalarının altında bir Bluetooth-yongası saklıyor.

Japon teknoloji dergisi Tech-on, bir mühendisi iphone içini açmak için görevlendirdi. Mühendis cihazı açtı ve içinde Broadcom imzalı BCM4325 kablosuz yongasını buldu. Techon.nikkeibp.co.jp sitesine göre bulunan parça hem WLAN hem de Bluetooth'u destekleyen bir melez-yonga.

İddialar göre sporcuların farklı performans verilerini iphone a gönderecek olan özel bir Nike spor ayakkabı için bu arayüze ihtiyaç duyuluyor. Aslında bu sebepten dolayı iphone un tam Bluetooth desteği olması gerekiyor. Apple'ın ilerleyen zamanlarda bu özelliği yeni bir firmware ile açıp açmayacağı ise henüz belli değil. Şayet böyle olursa iphone Bluetooth ile bütün Blouetooth işlemlerini yapabileceğiz. Hadi hayırlısı....

• Yarbay
      5447 Mesaj
      19 Aralık 2008 11:15:40

quote:

Orjinalden alıntı: rapsound

Alıntıları Göster

evet kötü olmuş aslında sadece kulaklık için kullanabiliyoruz. Benim düşüncem bunlar illegal müzik paylaşımını engellemek icin yaptılar mesela birisi para ile itunes dan sarkı aldı digerine bedavadan gönderdi gibi bi olayı engelliyorlar

Türkiyede hangi müziksever İtunes dan şarkı alır oda merak konusu...

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      20 Şubat 2010 10:16:44
      eskiden bir anlamı yoktuda şimdi iblueNova çıktı her türlü verialışverişi yapılıyor (:

İPhone 3g [ s ] 32 gb White
    • Çavuş
      54 Mesaj
      22 Şubat 2010 01:01:38
      guzel bir uygulama tabiki

..Have a little faith..

PSN ID : Doctore8787
    • Yüzbaşı
      330 Mesaj
      05 Nisan 2010 16:01:20
      installer 3.11 de bluetooth programı var mı? ben sabahtan beri arıyorum hala bulamadım :(

ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ

SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-CE
    • Binbaşı
      1275 Mesaj
      05 Nisan 2010 16:48:40
      3gs icinde ibluenova var 4.99 $ fln ama cydia da cr4cklıda mevcut(muş)
      [illegal birsey soylemek istemedim :)) ]

• Binbaşı
      1599 Mesaj
      03 Haziran 2010 02:26:29

quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania

eskiden bir anlamı yoktuda şimdi iblueNova çıktı her türlü verialışverişi yapılıyor (:

birde şu rehberi atabilseydim çok iyi olacaktı. beceremedim daha

ibluenova da transfer edilen dosyları ben bulamıyorum uygulamadan çıkınca kayboluyor nasıl bulacağım....

Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm?
      Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm?
Sayfa: [1]
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.