Şimdi Ara

Doblocular Bir Bakar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.9 doblo ile 1.3 doblo arasında yıllık vergilerinde ne kadar fark var? kaçar ytl olduğunu yazarsanız sevinirim::
    yakıtları ne kadar fark ediyor.1.9 doblo almayı düşünüyorum.

Yorum yapanlara şimdiden teşekkür ediyorum....

• 1.3 262 x 2 = 524 ytl
    1.9 400 x 2 = 800 civarı olması lazım

ş.içi kullanım için 1.3mjt,uzun yol çok yaparım ve seri kullanmayı seviyorum dersen 1.9 tercih etmelisin
  • teşekkürler kardeşim aslında şehir içi yapıcak istanbul içide gezicez yani ilçeler arası 1.3 çekmez diye korkuyorum 5 kişi ile birde yüklü bir biçimde nasıl gider sizce
  • quote:

Orjinalden alıntı: maygun90

teşekkürler kardeşim aslında şehir içi yapıcak istanbul içide gezicez yani ilçeler arası 1.3 çekmez diye korkuyorum 5 kişi ile birde yüklü bir biçimde nasıl gider sizce

benimkide 1.3 yaz tatilinde karadenize gittik yaylalara vs çıkıcaz diye doblonun yerden yüksekliği fazla olduğu için benim aracım ile gittik arkadaşlarla 5 kişi full bagaj uzun yolda hiç sıkıntı yaratmadı ama şu var 120 den sonra yüklü iken biraz yavaş hızlanıyor o yüzden uzun yol ise kullanım amacı 1.9 demiştim hiç tıkanmadan çok çabuk ivmelenebiliyor her viteste 1.9 lar
  • çeker diyosun kartalda kurtulmak için doblo alıcaz 1.3 kartal gibi gitmesin.Biraz seri olsun istiyorum yakıtta ne kadar far eder 1.3 ile 1.9 ? kaç kuruş fark eder aşağı yukarı onun dışında vergi konusunda fark malum , herkeste 1.3 alıyor
  • 90 km/s civarı aynılar üstünde 1.9 lar daha az yakar 90km/s altı ve ş.içi sakin kullanımda da 1.3 ler az yakar ama korktuğun gibi değildir performansı 1.3 ün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.