DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sarı dişler nasıl beyazlar?
99
Cevap
6
Favori
201.977
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Sarı dişler nasıl beyazlar?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      2327 Mesaj
      12 Mayıs 2008 19:32:21
      Benim dişlerim sapsarı.Dişlerimi düzenli fırçalıyorum.Ama yinede hep sarı.Bu yüzden alay konusu oluyorum.
      Bana yardım edin.Bir yolu yok mu dişlerimi beyazlatmanın?

• Yüzbaşı
      630 Mesaj
      12 Mayıs 2008 20:00:05
      4 günde bir limon+karbonat karişimini dişine sürmeyi dene ama arkadaş herkesin dişinin bi rengi vardır o renkten daha beyaz olmasını isteme boş yere.. forumda böle bir konu açılmıştı orda daha ayrintili bilgiler var forumda arat bi bulurusn

• Uzman Mobil
      6563 Mesaj
      12 Mayıs 2008 20:38:43
      Ben yazmıştım.. benim de en son 15 yaşlarında dişlerim sarı idi.. küçükken az fırçaladığım ve antibiyotik çok içtiğimden...

Sonra 3-4 günde bir limon karbonat karışımına fırça batırıp dişlerimi fırçaladım... bunu dişlerim beyazlayana kadar yaptım... bu arada dişlerimi de günde en az 2 kere ve 2 dk. fırçaladım.. yani disiplin gerektiren bir şey bu... şuan yaş 24 ve o eski sarılığına bir daha dönmedi dişlerim... yani o zamandan beri limon karbonat karışımını adam gibi uygualamadım desem yeridir... ama herkesin dişi farklı tepki verebilirarkadaşın dediği gibi.. bu arada ben kahve ,çay nerdeyse hiç içmem (kahvaltıda sadece çay) ... sigaram da yoktur...

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!
    • Yarbay
      2327 Mesaj
      13 Mayıs 2008 17:37:03

quote:

Orjinalden alıntı: unalkoc

4 günde bir limon+karbonat karişimini dişine sürmeyi dene ama arkadaş herkesin dişinin bi rengi vardır o renkten daha beyaz olmasını isteme boş yere.. forumda böle bir konu açılmıştı orda daha ayrintili bilgiler var forumda arat bi bulurusn

Çok teşşekkür ederim.

• Teğmen
      113 Mesaj
      13 Mayıs 2008 21:49:29
      benimde sarıydı.. ya bu karbonatla limonu nası karıştırcazz.. karışımı yaparken hangisinden ne kadar koycaz??

T.C.
      Selçuk Üniversitesi
      İletişim Fakültesi - Radyo, Sinema ve Televizyon
    • Yüzbaşı
      771 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ikidebirde.com

15 Mayıs 2008 12:00:02

quote:

Orjinalden alıntı: DJ Kürşat

benimde sarıydı.. ya bu karbonatla limonu nası karıştırcazz.. karışımı yaparken hangisinden ne kadar koycaz??

+ diş minesine bir zararı var mı acaba?

• Yarbay
      4647 Mesaj
      15 Mayıs 2008 12:21:30
      diş macunlarında zaten karbonat kullanılıyor diye biliyorum ben ama limonla karbonat beraber kullanırsak zararı olurmu evet ayrı bi etkileşime girer mi aceb ?

• Uzman Mobil
      6563 Mesaj
      15 Mayıs 2008 15:30:51

quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Alıntıları Göster

+ diş minesine bir zararı var mı acaba?

Diş minesine bi zararı var mı bilmiyorum... ama dişlerim şuan normal ve soğuktan falan vs. den etkilenmiyo... bu bahsettiğim şiey 9-10 yıl önce yapmıştım... karbonat zaten diş macunlarının içinde var aslında limon işi sakat olabilir ama işte bunu 3-4 günde 1 yapın diyorum...

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ikidebirde.com

15 Mayıs 2008 15:59:22

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Alıntıları Göster

Diş minesine bi zararı var mı bilmiyorum... ama dişlerim şuan normal ve soğuktan falan vs. den etkilenmiyo... bu bahsettiğim şiey 9-10 yıl önce yapmıştım... karbonat zaten diş macunlarının içinde var aslında limon işi sakat olabilir ama işte bunu 3-4 günde 1 yapın diyorum...

Beni düşündüren de limon zaten,neyse ben biraz araştırayım bunu (dişlerim hassas olduğu için dikkat etmem gerekiyor)

• Yarbay
      4647 Mesaj
      15 Mayıs 2008 18:58:07

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa2775

Porçöz ve sülfat karıştırarak günde bir defa bez ile dişlerine sür.

böylece ortada diş miş kalmaz sorunda çözülür

• Uzman Mobil
      6563 Mesaj
      15 Mayıs 2008 19:58:03

quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Beni düşündüren de limon zaten,neyse ben biraz araştırayım bunu (dişlerim hassas olduğu için dikkat etmem gerekiyor)

Dişler hassassa benim bahsettiğim şiey uygulamadan bence de bi sorun diş doktoruna falan.... Limon bazı açılardan bakınca masum değil çünkü... mermeri aşındıran bir şeyden bahsediyoruz

• Uzman Tasarımcı
      2759 Mesaj
      15 Mayıs 2008 21:31:32
      Unutmamalı ki diş ne kadar bakımlı olursa olsun dişe rengini veren şey kemiğin yani dişin öz rengidir. Kemik her zaman %100 beyaz olmayabilir. Bazı kemiklerin rengi beyaz ile sarı arasındaki renk tonlarından oluşur.

Nereden bileceksin bir bâtılın peşinde sürüklenip gittiğini, nereden bileceksin adım adım karanlıklara doğru ilerlediğini?

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
    • Yarbay
      5256 Mesaj
      16 Mayıs 2008 21:57:50
      limon+tuz da gereken yararı saglar ıllakı karbonat olmasına gerek yok.ama uzun sure yapımı dıse cok zararlıdır.fazla yaparsanız beyazlatacak dıs mıs kalmaz

• Yarbay
      5373 Mesaj
      16 Mayıs 2008 22:14:35
      ben hiç usanmadan günde 3 defa fıçalıyorum ama benimde dişlerim çok çabuk sararıyor

Anime Fan Club

GÜNÜN sÖZÜ!..
      Ölüm size ne sağken kötülük eder, ne ölüyken ;sağken etmez çünkü hayattasınız, ölüyken etmez çünkü hayatta değilsiniz..
    • Binbaşı
      1044 Mesaj
      18 Mayıs 2008 14:49:53

quote:

Orjinalden alıntı: peka

Alıntıları Göster

• Çavuş
      47 Mesaj
      18 Mayıs 2008 16:55:43

quote:

Orjinalden alıntı: Mori

Alıntıları Göster

• Yüzbaşı
      833 Mesaj
      18 Mayıs 2008 20:50:34
      geçen kıllığına kadınlar kulübü.coma girdik nede olsa onlar her yolu deniyor diş hakkında neler yapıyorlar diye bşrş çamaşır suyu denemiş sonuç mükemmel biri sigara külü ve limon suyu karışımı yapmış ondada sonuş mükemmel bende söylemesi;:)

• Yarbay
      5446 Mesaj
      19 Mayıs 2008 00:19:33
      Gece yatarken takılan diş setleri var.
      GG'de 20-30'a satılıyor istersen bi dene.

• Er
      9 Mesaj
      20 Mayıs 2008 03:35:45
      Benim dişlerimde biraz sarı.Eğer limon+karbonatla beyazlama olacaksa azda olsa demeye değer diye düşünüyorum fakat mermeri eritmesi olayı benide düşündürmüyo değil.Deneyen arkadaşda var ama olumlu sonuş almış.

• Yüzbaşı
      753 Mesaj
      20 Mayıs 2008 12:12:28
      arkadaşlar biz limonu yemiyo muyuz? lahmacun yerken, çorba içerken falan hep kullanırız bi zararı da olmadı. ben deneyeceğim limon+karbonatı

• Teğmen
      192 Mesaj
      25 Mayıs 2008 00:56:46
      Git diş doktoruna dişlerini temizlet olsun bitsin

Sen, bu elmanın içindeki bir kurda benzersin; ağaçtan da haberin yok, bahçıvandan da
    • Yarbay
      2918 Mesaj
      28 Mayıs 2008 22:13:59
      Ben hergün en iyi diş macunları ile günde 2 kez dişimi fırçaladığma rağmen dişim sarımsı.. dişçimiz dişin cinsinin sarı olduğunu söyledi en sonunda gittigidiyor'dan lazerle beyazlatıcılardan aldım 40 YTL'ye.. inanılmaz ve beklentimden çok yüksek bir sonuç aldım şuanda dişlerim bembeyaz denilebilir..

I'm a Mac.
    • Yarbay
      2006 Mesaj
      04 Haziran 2008 16:23:35
      Pek uğraşmayın her dişin kendine özgü bir rengi vardır.Ondan ileri gitmez.Gitse bile pek kalıcı çözüm getireceğini sanmıyorum.

• Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 6 saat 28 dakika kadarı kaldı.
      07 Haziran 2008 09:15:26

quote:

Orjinalden alıntı: HARD

Git diş doktoruna dişlerini temizlet olsun bitsin

Katılıyorum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Haziran 2008 11:36:03
      karbonatlı limonla fırçala

• Binbaşı
      1318 Mesaj
      08 Haziran 2008 12:20:31

quote:

Orjinalden alıntı: K.a.a.N

arkadaşlar biz limonu yemiyo muyuz? lahmacun yerken, çorba içerken falan hep kullanırız bi zararı da olmadı. ben deneyeceğim limon+karbonatı

ben araştırmıştım ve dişi aşındırdığını öğrenmiştim en sık 4 5 günde 1 yapmalısın

08 Haziran 2008 16:08:33
      FAYDASI OLUYOR ARKADAŞLAR BENİMKİLER İnci gibi oldu

• Binbaşı
      1391 Mesaj
      14 Haziran 2008 23:06:28
      Sigara külü+limon+karbonat

Katılım zamanı: 26 Kasım 2004
      15 Haziran 2008 11:50:52

quote:

Orjinalden alıntı: amet

Sigara külü+limon+karbonat

sigara külü zong

• Teğmen
      194 Mesaj
      15 Haziran 2008 12:47:53

quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

Ben hergün en iyi diş macunları ile günde 2 kez dişimi fırçaladığma rağmen dişim sarımsı.. dişçimiz dişin cinsinin sarı olduğunu söyledi en sonunda gittigidiyor'dan lazerle beyazlatıcılardan aldım 40 YTL'ye.. inanılmaz ve beklentimden çok yüksek bir sonuç aldım şuanda dişlerim bembeyaz denilebilir..

O lazerli sistemteki jel hidrojen peroksit içerir. Hidrojen peroksit kuaförlerde şaç rengini açmak için de kullanlır. Bizde vardı bir kere baş parmağıma sürüldü ilkten su sandım. aradan 10-15 dakka geçti parmağımın rengi bembeyaz oldu ne yapacağımı şaşırdım.öyle boya gibi de değil. direk derinin rengi beyaz oldu. ayrıca elektronik devrelerle ilgilenen arkadaşlar varsa bilirler. tuz ruhu ile karıştırınca bakırı eritmek için kullanılıyo.

AMD X2 4000+ 2100@3003mhz | BIOSTAR TA690G | OCZ 2*1 GB 800@834mhz | seagate 2*250gb + LACIE F.A. PORCHE 500GB HARİCİ | ATI X1250 | ASUS SATA-DVD LIGHTSCRIBE | AKASA ZEN SİYAH | HIGH POWER 430W | AGNEOVO F-419 19" LCD | MS COMFORTVALUE PACK | SANYO E6 | SANSA C250 2GB
    • Binbaşı
      1217 Mesaj
      15 Haziran 2008 16:01:19
      Mavi lazer

• Yüzbaşı
      939 Mesaj
      15 Haziran 2008 19:45:23

quote:

Orjinalden alıntı: unalkoc

güzel bir tavsiye.teşekkürler

Mia San Mia | 2013-2014 FC Bayern München Taraftarları

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 6 Thiago Alcântara • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 15 Kirchhoff • 17 Boateng • 19 Mario Götze • 20 Weichrauch • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 34 Højbjerg • 39 Kroos • Manager: Pep Guardiola
    • Çavuş
      45 Mesaj
      08 Kasım 2008 10:07:42
      http://arsiv.sabah.comt...sag101-20060712-200.html
      (com ile tr arasına . koyun)
      Arkadaşlar burayı okusanız iyi olacak o jelin diş etine zarar verdigi fln soyleniyor ve daha fazlası

• Yüzbaşı
      698 Mesaj
      08 Kasım 2008 10:26:49
      arkadaşlar diş beyazlatma ciddi bir şeydir..gg'den alınan malzemelerle bu tür işlemlere kalkışmamanızı öneririm..

tamamiyle hekim kontrolünde yapılması gereken bir uygulamadır..

yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi diş beyazlatmada hidrojen peroksit çözeltisi kullanılır..klinikte veya hem ev hem klinikte

uygulanma çeşitleri söz konusudur..ışınlı beyazlatma süreyi önemli ölçüde azaltır..

bu diş beyazlatma ajanının yumuşak dokularla (örn; diş eti) temas etmemesi gerekir..

bazı arkadaşlar limon+karbonat karışımı gibi yöntemler uygulamış..bunlardan uzak durmanızı öneririm..

zira limon asidiktir ve diş çürüklerinde asit birincil rol oynar..karbonat da diş minesine aşındırıcı özelliktedir..dişlerinize zarar verebilirsiniz..

saygılar..

bir diş hekimi

..ars longa, vita brevis, occasio praeceps, experimentum periculosum, iudicium difficile..
    • Yarbay
      2416 Mesaj
      08 Kasım 2008 10:29:23

quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

Unutmamalı ki diş ne kadar bakımlı olursa olsun dişe rengini veren şey kemiğin yani dişin öz rengidir. Kemik her zaman %100 beyaz olmayabilir. Bazı kemiklerin rengi beyaz ile sarı arasındaki renk tonlarından oluşur.

Yani, dişleri ciddi bir oranda beyazlatamazsınız.

• Er
      5 Mesaj
      08 Kasım 2008 10:52:29
      O dişlerin çıkış rengine bağlı galiba.sen dene yine limonla karbonatı işe yararsa paylaşırsan seviniriz.Ama ölede olmuyosa arkadaşın dediği gibi bi diş hekimine git beyazlattır.

• Yüzbaşı
      698 Mesaj
      08 Kasım 2008 11:14:33

quote:

Orjinalden alıntı: LSG

Alıntıları Göster

Yani, dişleri ciddi bir oranda beyazlatamazsınız.

hayır hayır..kemik ile diş farklıdır..mineral yapısı olarak da organik yapı olarak da tamamen farlıdır..

kemik rengi beyazdır..bu değişkenlik göstermez..ama diş rengi barındırdığı inorganik minerallerin yoğunluğuna bağlı olarak

değişir..bir de anormal durumlar vardır tabi..çocuk yaşta antibiyotik kullanımı( bazı antibiyotikler hepsi değil), doğumsal-genetik

anomaliler gibi..bu gibi durumlarda da diş rengi farklılıklar gösterir..

diş beyazlatma yöntemleri ile dişleri ciddi oranlarda beyazlatabiliriz..

..ars longa, vita brevis, occasio praeceps, experimentum periculosum, iudicium difficile..
    • Teğmen
      122 Mesaj
      16 Kasım 2008 20:34:30

quote:

Orjinalden alıntı: emy62

Alıntıları Göster

O lazerli sistemteki jel hidrojen peroksit içerir. Hidrojen peroksit kuaförlerde şaç rengini açmak için de kullanlır. Bizde vardı bir kere baş parmağıma sürüldü ilkten su sandım. aradan 10-15 dakka geçti parmağımın rengi bembeyaz oldu ne yapacağımı şaşırdım.öyle boya gibi de değil. direk derinin rengi beyaz oldu. ayrıca elektronik devrelerle ilgilenen arkadaşlar varsa bilirler. tuz ruhu ile karıştırınca bakırı eritmek için kullanılıyo.

Evt biz bakır plakayı eritmiştik.
      Diş konusu önemlidir sonuçta ömür boyu kullanılan bişey doktorunuza danışmadan böyle şeyler yapmayın

17 Kasım 2008 16:50:52

quote:

Orjinalden alıntı: guardiola

Alıntıları Göster

hayır hayır..kemik ile diş farklıdır..mineral yapısı olarak da organik yapı olarak da tamamen farlıdır..

kemik rengi beyazdır..bu değişkenlik göstermez..ama diş rengi barındırdığı inorganik minerallerin yoğunluğuna bağlı olarak

değişir..bir de anormal durumlar vardır tabi..çocuk yaşta antibiyotik kullanımı( bazı antibiyotikler hepsi değil), doğumsal-genetik

anomaliler gibi..bu gibi durumlarda da diş rengi farklılıklar gösterir..

diş beyazlatma yöntemleri ile dişleri ciddi oranlarda beyazlatabiliriz..

bu yöntemlerden bahsedebilir misin ? tabi dişlerimizie diş etimize vs. zarar vermeden..

..
    • Yüzbaşı
      698 Mesaj
      17 Kasım 2008 20:32:21
      bu yöntemler zaten diş ve diş etine zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır..

örneğin plak kullanılarak yapılan beyazlatma yönteminde plak, diş ile dişeti sınırında sıkıca

diş ile temas ederek kullanılan medikamentin diş eti ile temasını engeller..zaten bu olmazsa diş eti tahriş olacaktır..

lazer ile yapılan beyazlatmalarda da diş eti izole edilir..

diş beyazlatma yöntemleri sanıldığı gibi dişe zarar vermez..hassasiyet yapabilir, o da belli bir süre sonra geçer..

• Yarbay
      2721 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:31:29

quote:

Orjinalden alıntı: guardiola

bu yöntemler zaten diş ve diş etine zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır..

örneğin plak kullanılarak yapılan beyazlatma yönteminde plak, diş ile dişeti sınırında sıkıca

diş ile temas ederek kullanılan medikamentin diş eti ile temasını engeller..zaten bu olmazsa diş eti tahriş olacaktır..

lazer ile yapılan beyazlatmalarda da diş eti izole edilir..

diş beyazlatma yöntemleri sanıldığı gibi dişe zarar vermez..hassasiyet yapabilir, o da belli bir süre sonra geçer..

diş beyazlatmada ortalama ücretler ne kadardır??

Web Tasarım Ankara - Netnet Ajans İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri
    • Yüzbaşı
      698 Mesaj
      18 Kasım 2008 00:43:26
      300-350ytl'den başlayıp yapılan yer ve yönteme göre artacaktır..

• Yarbay
      26286 Mesaj
      18 Kasım 2008 19:48:31
      Forever Aloe Bright tootgel ile sorunun çözersin.

"Under your command i will obey..."
      "My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
      "Through the eternal flame, i travel..."

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |
    • Yüzbaşı
      698 Mesaj
      18 Kasım 2008 20:18:32
      çözemeeeezz..yine başlamayalım istersen..

• Yarbay
      26286 Mesaj
      18 Kasım 2008 20:25:46
      Valla milyonlarca insanın çözmüş. bu arkadaşınkini çözmezse bilemem o kadarını

"Under your command i will obey..."
      "My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
      "Through the eternal flame, i travel..."

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |
    • Yüzbaşı
      811 Mesaj
      19 Kasım 2008 18:16:10
      Lİmon ve karbonatı deniycem bakalım

19 Kasım 2008 18:56:00
      Benimde sarıydı
      Dişçiye gittim kontrol amaçlı
      Günde en az bir kere kesin fırçalıyordum 2 bazen
      Doktor bana yanlış fırçalıyorsun dedi herkezde bu sorun var dedi ve fırçalamayı öğretti
      1 dişime dolgu yaptırdım + temizlettim
      Şimdi eskisinden beyaz fakat dişlerimin üst kısımları sarı genede

Dişciye görünmelisin

YiĞiT ÖzGüR FaN CLuB
      19 Kasım 2008 20:36:30

quote:

Orjinalden alıntı: q0kh1

Benimde sarıydı
      Dişçiye gittim kontrol amaçlı
      Günde en az bir kere kesin fırçalıyordum 2 bazen
      Doktor bana yanlış fırçalıyorsun dedi herkezde bu sorun var dedi ve fırçalamayı öğretti
      1 dişime dolgu yaptırdım + temizlettim
      Şimdi eskisinden beyaz fakat dişlerimin üst kısımları sarı genede

Dişciye görünmelisin

karbonat filan diyorlardı tam düzelir diyorlardı .

YiĞiT ÖzGüR FaN CLuB

ADANALIYIK ALLAH'IN ADAMIYIKK ...
      19 Kasım 2008 20:44:55

quote:

Orjinalden alıntı: Chemx

Alıntıları Göster

oksijenli su ile çalkalayıncada biraz beyazlıyormus
      karbonat filan diyorlardı tam düzelir diyorlardı .

YiĞiT ÖzGüR FaN CLuB
      19 Kasım 2008 21:18:46
      deneriz aga

YiĞiT ÖzGüR FaN CLuB

• Binbaşı
      1083 Mesaj
      20 Kasım 2008 14:13:06

quote:

Orjinalden alıntı: peka

Alıntıları Göster

20 Kasım 2008 16:28:32
      fazla etkisi olmadı aslında aynı karbonat filan boş

YiĞiT ÖzGüR FaN CLuB

• Yarbay
      3529 Mesaj
      21 Kasım 2008 22:48:17
      doktora git..herkesin bi diş rengi vardır..reklamlardaki bembeyaz dişlere aldanma..beyazlatma tozlarını ise sakın sürme diş minesine zarar werirler..ilk başta temizli gibi gözükür ama mineyi kazıdıgı için bu sefer geri dönüşü olmayan lekerle uğraşırsın.. limon suyu yerinede limon kabugu ile dişlerini haftada birkez silebilirsin..küçükken yapıodum bende..eskiden limon kabuğu misvak kullanırlarmış.

Quanum NOVA / Cx-20

WlToys v912 - Quanum Nova FPV GPS Waypoint QuadCopter - 1/10 Quanum Vandal 4WD Buggy
      Genesis Offshore Brushless RC Twin Hull
    • Yüzbaşı
      996 Mesaj
      22 Kasım 2008 09:52:35
      Bak dostum. Sirke ve elma gibi şeyler de bunun ilacıdır. Her şeyi kimyasallardan bekleme.

sd
    • Yüzbaşı
      698 Mesaj
      22 Kasım 2008 13:06:07

quote:

Orjinalden alıntı: serkansi

Bak dostum. Sirke ve elma gibi şeyler de bunun ilacıdır. Her şeyi kimyasallardan bekleme.

neyin ilacıdır??

• Yüzbaşı
      996 Mesaj
      22 Kasım 2008 14:37:04
      Sarımsı dişler, ikircikli gülüşler..

sd
    • Yüzbaşı
      308 Mesaj
      22 Kasım 2008 16:26:50
      şu mavi lazerden almayı düşünüyorum bakalım artık...

• Yüzbaşı
      698 Mesaj
      22 Kasım 2008 16:32:24

quote:

Orjinalden alıntı: serkansi

Sarımsı dişler, ikircikli gülüşler..

ne diyim..dişlerini sarı bulanlar önce yarım kilo elma yesin, sonra da sirkeyle 5dk gargara yapsın..

bembeyaz bir gülüş için

• Teğmen
      114 Mesaj
      22 Kasım 2008 16:32:32
      2 sene önce benim dişler de biraz sarıydı sonra ne olduysa oldu dişlerim düzeldi benim şimdiki sorunum diş fırçalarkan diş etim hassas olduğu için hep ağzım vanpir gibi oluyo kanıyo

• Yüzbaşı
      817 Mesaj
      06 Aralık 2008 07:08:53

quote:

Orjinalden alıntı: Winston El Mariac

2 sene önce benim dişler de biraz sarıydı sonra ne olduysa oldu dişlerim düzeldi benim şimdiki sorunum diş fırçalarkan diş etim hassas olduğu için hep ağzım vanpir gibi oluyo kanıyo

bu dedıgınız bendede oluyordu ayda 1 fırcalasıgım ıcın dıye dusunmustum fakat sensodyn kullanırum sorun bitti.

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Sarı dişler nasıl beyazlar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.