DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Avea SMS hediye etme..
Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir Kullanıcı
45
Cevap
0
Favori
37.410
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Avea SMS hediye etme..
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      13965 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:03:10
      Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:55:08
      Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

• Yarbay
      13965 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:56:30

Çok kötüsün

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:59:42

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Çok kötüsün

rahmetli erol taş hayatta olsa kıskanırdı beni ya

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:18:58

quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:27:10

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.

Hocam en iyi kaynak Avea Müşteri Hizmetleri

Ayrıca eğer avea mantıklı bir şekilde olaya yaklaşmışsa hediye gelen sms paketi bizim alacağımız paketi engellememeli.. Ama bu şekilde avea yı sömüren çok olur öyle bir durum da var.. Mesela şu da tam belli değil.. Her abonenin 1 ay içinde yalnızca 1 kez mi hediye etme şansı var ?

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:31:22
      Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:38:37
      quote:

Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız

Kesin yaparız. Ben bi başvvuru yapayım en iyisi.

Yalnız şu var ya AVEA müşteri hizmetleri bu uygulamadan habersiz ya da böyle bişey yok. Aradım öyle bişey yok kontör transferi olmasın o dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 22:39:51 >

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:44:19
      Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:49:39
      Söyleyecektim de bi aralar AVEA ile forum arasında hukuki işlemler falan olacaktı ya o yüzden forumla bozulmasın araları diye söylemedim. Bi daha arayıp sorıyım şimdi.

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:54:21
      Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.

• Yarbay
      2030 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:56:44

quote:

Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da

Cidden yanlız kendimizi aştık. Operatörlerin kampanyaları operatörlerin sitesinde resmen yer almadan buraya düşüyor

Bence burayı yakında fark ederler. Kampanya yapmadan nabız yoklamaya başlarlar burda

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:57:25

quote:

Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.

merakla bekliyoruz hayırlı haberlerini

• Yarbay
      2030 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:59:33
      Ünal müşteri hizmetleri ile geyiğe daldın dimi

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:03:22
      İki SMS aynı anda olmuyor malesef beyler. Ama müjde var tabiki? Faturalı hatlarda buna dahil edilmiş.

• Yarbay
      2030 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:09:52
      iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:19:56
      quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Konu Vodafone bölümünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 23:25:56 >

• Yarbay
      2030 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:26:39

quote:

Alıntıları Göster

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Ünalım, İlke hanımında aldın ya aklını iki dk da şapka çıkarıyorum sana

Bu arada desene öğretmen hattı olan arkadaşlara gıcık olmaya devam

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:28:20
      Bekletebilir miyim dedi tabi dedim. O sırada herhalde yanındakilere ses bak be falan dedi. Ama bilmiyor ki ben Ünal'ım hat abimin adına kayıtlı.

• Yarbay
      2030 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:31:36
      benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:35:15
      Verdi mi numarayı peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 23:36:55 >

• Yarbay
      2313 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:36:33

quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.

bende bir ara turkcell müşteri hizmetleriyle konuşurken adam baya uzun süre bekletmişti.. bende can sıkıntısından o turkcelle bağlan hayata, hayata bağlan turkcell le söyleyip duruyordum adam bir anda efendim orada mısınız deyince tabi garip olmuştu

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Mayıs 2008 01:43:44
      güzel kampanya. ben destekliyorum.

evilOfLaplace
      --7--
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      10 Mayıs 2008 11:18:14
      Buna en çok kızlar sevinecek

• Yarbay
      2313 Mesaj
      10 Mayıs 2008 11:25:18

quote:

Buna en çok kızlar sevinecek

volkan sana katılmıyorum.. şimdi kontörü olmayan kız arkadaşa sms alması için kontör yollarken ayıp olmasın diye 40 yerine 50 gönderiyordum.. Ucu ucuna gönderiyor diye düşünmesin diye ama şimdi 39 kontöre işi halletme imkanı doğdu en çok erkekler sevinecek sanırım kız parası yiyen erkeklerden bahsetmiyorum

• Yarbay
      3937 Mesaj
      10 Mayıs 2008 11:53:01
      bu konu niye avea bölümünde değilde vodafone bölümünde anlamadım

"yeniden doğmak kadar mümkün"
    • Yüzbaşı
      877 Mesaj
      10 Mayıs 2008 17:14:29

quote:

Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

10 Mayıs 2008 17:31:29
      500 sms süpeeerrr

evilOfLaplace
      --7--
    • Yarbay
      6899 Mesaj
      10 Mayıs 2008 19:06:38

quote:

Orjinalden alıntı: satcell

Alıntıları Göster

satcell hoşgeldin.

nerelerdeydin. özledik seni. yokluğun belli oluyo

bu yeni düzenleme ile birlikte avea 500 - 5000 sms 7 ytl ye satabilirim. .

10 Mayıs 2008 19:41:51
      guzel olmuş

evilOfLaplace
      --7--
    • Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      11 Mayıs 2008 12:34:40

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

Alıntıları Göster

satcell hoşgeldin.

nerelerdeydin. özledik seni. yokluğun belli oluyo

bu yeni düzenleme ile birlikte avea 500 - 5000 sms 7 ytl ye satabilirim. .

Aha da bak bu benim aklıma gelmemişti. Hemen bişeyler yaparız.

11 Mayıs 2008 12:40:23

quote:

Alıntıları Göster

Aha da bak bu benim aklıma gelmemişti. Hemen bişeyler yaparız.

evilOfLaplace
      --7--
      11 Mayıs 2008 19:34:56
      ya arkadaşlar bir de bunu her ay bir defa mı yapabiliyoruz?

evilOfLaplace
      --7--
    • iOS Beta Kullanıcısı
      14207 Mesaj
      11 Mayıs 2008 19:57:59
      yaw ne SMS hastası adamlarsınız...
      hiç sevmem sms gönderip almayı sırf gıcıklık yaw..
      insanların o güzel seslerini duymak varken; kiminle yazıştığınızı bile bilmeden hababam yaz gönder

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      11 Mayıs 2008 21:12:47
      Rehberimde adı var olan sürekli görüştüğüm kişiler bilmeden mi göndermiş oluyorum.

• Yarbay
      2030 Mesaj
      12 Mayıs 2008 03:11:42

quote:

Verdi mi numarayı peki.

Abonelerle kişisel telefonumuzdan iletişim kurmamız yasak efendim dedi

bu arada Ünalım ceza almışsın geçmiş olsun. sayılı gün çabuk geçer tez gel geri

• Binbaşı
      1489 Mesaj
      12 Mayıs 2008 09:22:48
      Faturasız hatlara özel SMS paketlerinden yararlanmak için ister 39 kontöre yurtiçi her yöne 500 SMS, ister 39 kontöre Avea içi 5000 SMS paketini seçin ve cep telefonunuzdan "5yuz" veya "5bin" yazıp 3900'e SMS gönderin. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz SMS'leriniz ile doya doya mesajlaşmanın tadına varın.

Avea�nın faturasız SMS paketleri hem doya doya mesajlaşma imkanı sağlar, üstelik dönemsel bir kampanya değil, kalıcı bir hizmettir.

Paketinizin otomatik olarak yenilenmesini isterseniz, paket satın aldıktan sonra "EVET" yazıp 3900'a SMS göndermeniz yeterlidir. Böylece son almış olduğunuz paket hattınızda 50 ve üzeri kontör bulunduğu takdirde 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir.

Paketinizin kullanım süresini öğrenmek isterseniz, "Bilgi" yazıp 3900'a SMS göndererek 1 kontör karşılığında öğrenebilirsiniz.

* Hediye her yöne SMS'ler Avea, Turkcell, TurkTelekom ve Vodafone'a doğru yapılan gönderiler için geçerlidir.
      * Kurumsal ve Özel servislere doğru yapılan gönderiler kampanya kapsamı dışındadır.
      * Kullanılmayan hediye SMS'ler 30 gün sonunda silinecektir.

Avea gerçekten de çok ama çok iyi gidiyor. Tebrik etmekten başka söyleyecek söz yok

• Er
      2 Mesaj
      01 Aralık 2009 19:49:32

1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

"SMS paketi hediye etmek istediniz numara geçici 1 süre servislerimizden faydalanamamaktadır. Hediyenizi daha sona göndermeyi deniyebilirsiniz."

Önceleri gönderebiliyordum ,2 haftadır bu yanıtı alıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?¿

Teşekkürler..

• Yüzbaşı
      259 Mesaj
      01 Aralık 2009 21:03:45

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkurt_06

1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

"SMS paketi hediye etmek istediniz numara geçici 1 süre servislerimizden faydalanamamaktadır. Hediyenizi daha sona göndermeyi deniyebilirsiniz."

Önceleri gönderebiliyordum ,2 haftadır bu yanıtı alıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?¿

Teşekkürler..

Sms hediye etmek istediğiniz hat faruralı mı, kontörlü mü? Faturalılar yararlanamıyormuş.

• Er
      2 Mesaj
      01 Aralık 2009 21:26:06
      quote:

Orijinalden alıntı: osasuna

Alıntıları Göster

Sms hediye etmek istediğiniz hat faruralı mı, kontörlü mü? Faturalılar yararlanamıyormuş.

Tmm sorun halloldu, Faturasız. Şimdi baktım sms hakkı almış kendisi ,heralde uzun süre knt yüklemediği için görüşmeye kapanmış sanırım ?¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkurt_06 -- 1 Aralık 2009; 21:27:23 >

• Yarbay
      13965 Mesaj
      01 Aralık 2009 21:29:59
      Bu konu neden vodafoneda..

hatalı açsam bi kişi tepki verirdi o zaman sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 1 Aralık 2009; 21:30:44 >
    • Yarbay
      6899 Mesaj
      01 Aralık 2009 21:31:01
      5yuz veya 5bin sms 7,5 tl.

• Yarbay
      3937 Mesaj
      02 Aralık 2009 11:38:02

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu konu neden vodafoneda..

hatalı açsam bi kişi tepki verirdi o zaman sanırım

volkan ben söylemişim zaten o zaman üst mesajlara bak.

"yeniden doğmak kadar mümkün"
    • Yüzbaşı
      301 Mesaj
      02 Haziran 2010 10:07:52

quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

İçim çok mu fesat ne

arkadaşım senin için fesat değil.herkesin içinde biraz vardır o duygu :) ama sen çok zeki birine benziyosun.içimizden bi kaç kişi değilde senin gibi bi kaç kişi avea da işe başlasa eminim büyütürsünüz bu kurumu :)

Because music matters..
    • IOS Beta Tester
      13761 Mesaj
      25 Kasım 2012 16:15:55
      Hala işliyormu bu sistem, nasıl hediye ediyoruz?

• IOS Beta Tester
      13761 Mesaj
      24 Ocak 2013 20:41:41
      Buldum, belki birinin işine yarar, google de arama yapınca bu sayfa çıkıyor.

11.000 SMS’i Hediye olarak gönderme
      Avea 11 bin SMS paketini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu durumda paket ücreti sizin tarafınızdan ödenir. Hediye göndermek için Hediye KAYIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını ekleyerek 3901'e göndermeniz yeterlidir.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Avea SMS hediye etme..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.