Şimdi Ara

Avea SMS hediye etme..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
56.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

• Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

• Çok kötüsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Çok kötüsün

rahmetli erol taş hayatta olsa kıskanırdı beni ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.

Hocam en iyi kaynak Avea Müşteri Hizmetleri

Ayrıca eğer avea mantıklı bir şekilde olaya yaklaşmışsa hediye gelen sms paketi bizim alacağımız paketi engellememeli.. Ama bu şekilde avea yı sömüren çok olur öyle bir durum da var.. Mesela şu da tam belli değil.. Her abonenin 1 ay içinde yalnızca 1 kez mi hediye etme şansı var ?
  • Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız
  • quote:

Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız

Kesin yaparız. Ben bi başvvuru yapayım en iyisi.

Yalnız şu var ya AVEA müşteri hizmetleri bu uygulamadan habersiz ya da böyle bişey yok. Aradım öyle bişey yok kontör transferi olmasın o dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 9 Mayıs 2008; 22:39:51 >
  • Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da
  • Söyleyecektim de bi aralar AVEA ile forum arasında hukuki işlemler falan olacaktı ya o yüzden forumla bozulmasın araları diye söylemedim. Bi daha arayıp sorıyım şimdi.
  • Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.
  • quote:

Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da

Cidden yanlız kendimizi aştık. Operatörlerin kampanyaları operatörlerin sitesinde resmen yer almadan buraya düşüyor

Bence burayı yakında fark ederler. Kampanya yapmadan nabız yoklamaya başlarlar burda
  • quote:

Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.

merakla bekliyoruz hayırlı haberlerini
  • Ünal müşteri hizmetleri ile geyiğe daldın dimi
  • İki SMS aynı anda olmuyor malesef beyler. Ama müjde var tabiki? Faturalı hatlarda buna dahil edilmiş.
  • iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms
  • quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Konu Vodafone bölümünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 9 Mayıs 2008; 23:25:56 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Ünalım, İlke hanımında aldın ya aklını iki dk da şapka çıkarıyorum sana

Bu arada desene öğretmen hattı olan arkadaşlara gıcık olmaya devam
  • Bekletebilir miyim dedi tabi dedim. O sırada herhalde yanındakilere ses bak be falan dedi. Ama bilmiyor ki ben Ünal'ım hat abimin adına kayıtlı.
  • benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.