Şimdi Ara

canon mp220 kartuş dolum sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkaşdaşlar canon mp220 yazıcı/tarayıcı larda kartuş dolumndan sonra makine kartuşu boş görüyor. bu sorunu nasıl çözerim bi yardımcı olurmusnz ltfen. makine üstnde stop tuşuna bas die yazmış bazı arkadaşlar ama yazıcı üstnde öle bi tuş yok hepsini de denememe rağmen sorun çözülmüyor ayrıca bilgisayardan da kartuş boş görünüyor sadece makineden de deil yardımlarınızı bekliorum teşekkrler....

• arkadaşlar yardım edecek biri yok mu :(?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ysrtpz

arkaşdaşlar canon mp220 yazıcı/tarayıcı larda kartuş dolumndan sonra makine kartuşu boş görüyor. bu sorunu nasıl çözerim bi yardımcı olurmusnz ltfen. makine üstnde stop tuşuna bas die yazmış bazı arkadaşlar ama yazıcı üstnde öle bi tuş yok hepsini de denememe rağmen sorun çözülmüyor ayrıca bilgisayardan da kartuş boş görünüyor sadece makineden de deil yardımlarınızı bekliorum teşekkrler....

senin çiplerinin resetleme yöntemlerini yazılmış bu sitede belki işini görür görürse referans olarak senin görüşlerin çok önemli
    http://www.mobildolum.com/content/view/38/35/

• quote:

Orjinalden alıntı: erkannhl

quote:

Orjinalden alıntı: ysrtpz

arkaşdaşlar canon mp220 yazıcı/tarayıcı larda kartuş dolumndan sonra makine kartuşu boş görüyor. bu sorunu nasıl çözerim bi yardımcı olurmusnz ltfen. makine üstnde stop tuşuna bas die yazmış bazı arkadaşlar ama yazıcı üstnde öle bi tuş yok hepsini de denememe rağmen sorun çözülmüyor ayrıca bilgisayardan da kartuş boş görünüyor sadece makineden de deil yardımlarınızı bekliorum teşekkrler....

senin çiplerinin resetleme yöntemlerini yazılmış bu sitede belki işini görür görürse referans olarak senin görüşlerin çok önemli
    http://www.mobildolum.com/content/view/38/35/

sayfa açılmıyo hocam ya :( ne yazıyo ki

• MONİTÖRDE KARTUŞ BOŞ UYARISI çıkınca.

kırmızı ters üçgen tuşa basılı tut... taaaki yazı kaybolana dek !...
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterman

MONİTÖRDE KARTUŞ BOŞ UYARISI çıkınca.

kırmızı ters üçgen tuşa basılı tut... taaaki yazı kaybolana dek !...

hocam çok saol ya walla sorun çözüldü Allah razı olsn.
  • Canon mp220 de boş kartuş uyaırı alıyorum.Kartuşlarımı kendim doldurdum.Bu uyarının devam etmesi bir sorun çıkarırmı?
    saygılar
  • waterman kullanıcısına yanıt
    60 saniye basılı tuttum hiçbirşey olmadı u51 hatası yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.