DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Stilo Nasıl Otomobil?
13
Cevap
1
Favori
18.664
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Fiat >> Stilo Nasıl Otomobil?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      174 Mesaj
      03 Mayıs 2008 09:53:17
      mrb arkadaşlar fiat stilo almayı düşünüyorum 2003 model 15.000 ytl buna lpg taktırırım arıza verirmi servisten çıkmama gibi problemle karşılaşılırmı,duyduğuma göre stilolar italyada üretilmiş,konfor,mekanik,kronik sorun nasıl araçta,gerçi fiat bölümüne sorduk herkes iyi der :) teşekkürler.

http://www.sahibinden.c...705597WQQpXQQdisplayitem 140.000 km yol yapmış motor ömrü nasıl acaba bu araçların?ilana bakabilirsiniz araba temiz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afyonlu_erkan -- 3 Mayıs 2008; 9:53:11 >

• Yarbay
      3667 Mesaj
      03 Mayıs 2008 10:47:14
      Genel olarak iyi bir araçtır ve oldukçada donanımlıdır.
      Ama en iyi şekilde stilo kulübünden öğrenebilirsin

• Yarbay
      2559 Mesaj
      03 Mayıs 2008 11:30:45
      fena durmuyor masrafı vuruğu çıkığı yoksa alınabilir

• Yarbay
      3931 Mesaj
      03 Mayıs 2008 12:42:15
      Fiat'ın en beğendiğim aracıdır. Donanımıda oldukça zengindir. Tavsiye ederim.

2012 Ford Focus III 1.6 TDCİ 115 PS Titanium - Otomatik Park - Sedan - Lunar Sky
    • Yarbay
      2743 Mesaj
      03 Mayıs 2008 23:52:59
      stilo yu size anlatmak zordur çünkü o güzelliği bizde yaşamadık stilo yaşamadan bilinmez stilo nun kronik sorunu yoktur çok donanımlı kalite ve teknolojik bi arabadır hele bide sky window olursa tadından yenmez

ilandaki araba çok iyi temiz bakılmış km si var ama olsun fiyatıda uygun alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multijet -- 3 Mayıs 2008; 23:53:10 >

Fiat Palio Van 1.3 Active AC
    • Binbaşı
      1015 Mesaj
      04 Mayıs 2008 00:25:08
      Yukarıdaki topiğimize bekleriz

• Binbaşı
      1863 Mesaj
      04 Mayıs 2008 01:38:06

selamlar..

fiat grubunun ürettiği bütün araçlar güzeldir...üretildiği yıllarda devrim niteliği taşıyan araçlardır...

özellikle son jenerasyonda üretilen marea ve stilo olağanüstü araçlardır...denildiği gibi kullananlar bunu çok iyi anlıyor...

hatcback sınıfında tipo ve brava/bravo serisinden sonra çok üstün ve kaliteli donanımlarıyla stilo modelleri inanılmaz güzeldir.

çok yüksek satış adetlerine ulaşmamasının nedeni de pahalı satılmasından öte bu kaliteyi anlayabilecek tüketici niceliği ile ilgilidir diye düşünüyorum.

ve açıkçası şiddetle tavsiye ediyorum..

• Kurmay Yarbay
      5972 Mesaj
      04 Mayıs 2008 01:49:33
      Sana canlı örnek verebilirim. Arkadaşım stilo arabasına iyi bir marka lpg taktı ve nerdeyse 9 ay olacak bir kere ne servise gitti ne de lpg ayarını yaptırmaya. Yanlız tercihin kaliteli lpg takmak olsun.

• Yarbay
      2484 Mesaj
      04 Mayıs 2008 14:12:58
      aracta hız sabitleyici kol göremedim..asr var ama ..140,000 km triger durumu önemli..ekspertiz şart bu araca 15,000 ytl verecekseniz.

burayıda okumadan geçmeyin

http://forum.donanimhab...m_6586058/mpage_1/tm.htm

İMZA FELAN YOK..
    • Kurmay Yarbay
      5972 Mesaj
      04 Mayıs 2008 16:32:40
      Dynamic modellerde hız sabitleyici var. Gerçi bizim arkadaşı arabası tek kapı olan. Belki 4 kapılarda yoktur.

• Yarbay
      2224 Mesaj
      04 Mayıs 2008 17:18:26
      ilanda servis bakımlı olduğu yazıyor en yakın fiat yetkili servisine gidip göster bakalım arabanın geçmişine baksınlar serviste hangi işlemler yapılmış ne zaman yapılmış ne olmuş bitmiş öğren.Resimlere bakılırsa araç iyi duruyor.Ama kilometresi baya çok.Triger durumu baskı balata durumuda önemli tabi. değişen varmı kaza, boya....vb.Bunlara baktır aklın yatarsa al.

• Çavuş
      64 Mesaj
      06 Mayıs 2008 21:57:44
      arkadaşlar bizde 2005 stilo hatcback 1.9 multijet e talip olduk nasıl bir araçtır ilerde sorun çıkarırmı .

• Binbaşı
      1952 Mesaj
      07 Mayıs 2008 00:24:46
      stilocular burada
      bende son bir kaç haftadır stilolara bakıyorum sahibinden de bu aracıda görmüştüm sanırım dün.
      bu araç için benim görüşüm km uçmuş.
      fiyat km göre cok güzel.
      karar senin ama ben imkanın varsa son rakamı biraz daha yükselt ve az km yapmıs bi araç al derim
      hayırlı olsun

bu araç favorilerimde:
      tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 7 Mayıs 2008; 0:27:25 >

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.
    • Teğmen
      177 Mesaj
      23 Mayıs 2008 22:12:27
      Stiloyu Fiatın ürettiği en şık ve donanımlı arabalarından biri olarak görüyorum..Çok sevdiğim bir araba..

<----VW Caddy 1.9 TDI---->
      <--- Çorum Hitit Tuning Club --->
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Fiat >> Stilo Nasıl Otomobil?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.