Şimdi Ara

Bilgisayarın açılması için açılırken F1 tuşuna basmak gerekiyor bunu nasıl iptal ederim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pc açılırken F1 continue diyor ve açılmanın devam etmesi için bu tuşa basmak gerekiyor bu işlemi nasıl iptal edebilirim?Bu arada anakartın markası biostar belki yararı olur

• bir hata msjıda vardır mutlaka hata msjında ne yazıyor?
  • benim de bi tane harddisk war ide onmu takınca f1 e basın diyor
    basıyorum normal acılıyor
    makinada hiç bir sorun yok
    benim diğer sata hdd yi takınca bişey demiyor direkt acılıyor
    ama bi sorun olmuyor ide hdd de normal calısıyor ama anlamadım
    baska bi sorun olmadığı için de fazla dusmedim ustune
  • Bi sorun yoksa Biostan ayarını yapabilirsiniz F1 error tarzı bir şey yazması lazım Disable yapıcaksın onu bir daha F1 bas devam et demeden açılır pc..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cMbRs

Bi sorun yoksa Biostan ayarını yapabilirsiniz F1 error tarzı bir şey yazması lazım Disable yapıcaksın onu bir daha F1 bas devam et demeden açılır pc..

aynen f1 error var biosta onu disable yaptınmı sorun cözülecektir
  • evet biostar anakartlar anında bu hatayı veriyor çok büyük bir olasılıkla floppy görülemedi diyordur eğer kasada disk sürücü varsa anakartı resetlemen sorunu çözecektir aynı sorunu bu şkeild çözdüm
  • @.:Kutikul@:.

hocam arkadaşın dediği gibi f1 tuşuna basın derken bir satırda kısa açıklama yapar, fan error, cpu ucode error, connection error vs..
    belirtirsen daha sağlıklı olur.

@zelljug
    hocam senin de ide slotuna hdd taktığın zaman hata vermesinin iki sebebi olabilir,
    1- ide0 yerine kabloyu ide1 takıyorsundur.
    2- hdd master değil de slave olarak çalışıyordur.

Saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: teutara

@zelljug
    hocam senin de ide slotuna hdd taktığın zaman hata vermesinin iki sebebi olabilir,
    1- ide0 yerine kabloyu ide1 takıyorsundur.
    2- hdd master değil de slave olarak çalışıyordur.

Saygılar..

cok teşekkür edrim deneyeceğim önerilerinizi
  • Arkadaşım sen biostan floopy devre dışı bırakman gerek 1.44 ü disable et f1 contiueden kurtulacaksın...
  • BEnim kodda geldi.ulan gece gelsen ne olurdu şimdi akşama kadar bekliycem.Eve gidip indirmeyi başlatıcam daha :S yarın akşam anca oynarım :(
  • konu hortlamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.