Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: tarantino47

hepsiburda yatak linki

arkadaşlar yukardaki linkteki yatak diye hepsiburadan sitesinden aldım ama yorgan gibi katlanmış bir ürün geldi visko yatak dedikleri buysa üstü kalsın diyorum

ürünü pazartesi iade edecem...

visko yatak daha önce hiç görmediğim için aldım.

sizlere sorum ise harbiden visko yatak böyle bir şeymi ben hala belki firma eksik göndermiştir diyorumda

Bu modellerde yay olmadığı için bu şekile getirilebiliyor. Ürün kalitesine ya da kullanışına bir etkisi yoktur.

dostum peki linkini verdiğim ürün hakkında ne diyorsun geri göndereyimmi yoksa iyimi eşim 4 aylık hamile
    eşim 62 kilo
    ben 86 kilo yum

bu ürün işimize yararmı yoksa önerilecek başka ürün varmı...

• bende visco yatak mağduru oldum. verdiğim sipariş 2 hafta oldu gelmedi. yorgan yastık alırkende bana başka visco yastık gösterip, almaya gittiğimdede markette satılan ucuz polyester yastıklardan verdiler. medline mı bedline mı anlamadım isminide değiştirmişler. hiç profesyonel veya kurumsal hareket etmediler. resmen kandırmaya çalışıyorlar aman aman dikkat edin "bedline" firmasına... aldığınız yatakların içine bile kim bilir ne koyuyorlardır...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

hepsiburda yatak linki

arkadaşlar yukardaki linkteki yatak diye hepsiburadan sitesinden aldım ama yorgan gibi katlanmış bir ürün geldi visko yatak dedikleri buysa üstü kalsın diyorum

ürünü pazartesi iade edecem...

visko yatak daha önce hiç görmediğim için aldım.

sizlere sorum ise harbiden visko yatak böyle bir şeymi ben hala belki firma eksik göndermiştir diyorumda

Bu modellerde yay olmadığı için bu şekile getirilebiliyor. Ürün kalitesine ya da kullanışına bir etkisi yoktur.

dostum peki linkini verdiğim ürün hakkında ne diyorsun geri göndereyimmi yoksa iyimi eşim 4 aylık hamile
    eşim 62 kilo
    ben 86 kilo yum

bu ürün işimize yararmı yoksa önerilecek başka ürün varmı...

Verdiğiniz paraya değer bir urundur fakat fiyatının çok üzerinde bir performansı söz konusu değildir. Visco yatak mi visco yatakdiyenler için ideal bir fiyatı var. Şöyle düşünün. Bir araba alıyorsunuz. Isteğiniz ayağımı yerden kessin diye standart bir araba alırsınız ya da abs, cruise control, yokuş kalkış desteği olsun dersinizz. Önemli olan yataktan beklediğiniz şeyler. Eğer çok şey beklemiyorsaniz ideal bir urundur fakat istekleriniz yüksekse sizi uzun vadede fazla tatmin etmeyecektir. :-)

• Emre Bey kızımın omurgasıyla ilgili sorunu dolayısıyla yatak almaya karar verdik. Bu arada bizim de yatağın miadı dolmuştu onu da değiştirelim dedik. Fakat işin içine girip biraz araştırınca kafamız bir hayli karıştı. Gerçekten güvenebileceğimiz, sadece para kazanma hedefi olmayan bir danışmana ihityacımız olduğu ortaya çıktı. Malum kız öocukları hızlı geliştikleri için omurga problemleri yaşıyorlar. Mevcut yatağından memnun değil. sırtının ağrıdığını söylüyor. Bizim kendi yatağımız da yaklaşık 9 yıllık ( yataş blue star full orto) ve son zamanlarda bel ağrılarımız oluştu. Fiyat ve performans açısından tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca site için özel fiyatlar demişsiniz bu kampanya devam ediyor mu? saygılarımla

172cm 74 kg ben
    160cm 72 kg eşim
    160cm 50 kg kızım
  • Yazmayı unuttum 160x200 ve 90x190
  • İsbir viscostar viscoair yatak aldım
    Kumandasını kullanmayı beceremedim
    Kullanım klavuzu felaket fotokopi bir şey
    Yatak 6650 tl ama Klavuz fotokopi
    Kumanda dandik
    Yatak 5 cm visco katman altı 23 cm sert sünger ici hava mekanizması
    İsbir satıcısı Yada temsilcisi Yada bu yatagi kullanmayı bilen var mı ?
    Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun süre araştırmalarım sonucu bende g.g den hesaplı diye visco yatak aldım ,ama çok iyi araştıramamışımki demek 5 aydır uyku uyuyamıyorum hersabah bel ve sırt ağrıları ile uyanıyorum benim ve eşimin kilosu 80 -60 olmasına rağmen hiç memnun değiliz üstelik sabaha kadar su içinde kalıyoruz terden yatılmıyor viscoymuş nasa teknolojisiymiş hepsi hikaye bildiğiniz sünger reklamlarda elinizi koyup izi çıkıyorya yalan öyle bişeyde yok size tavsiyem yaylı yatakdan vazgeçmeyin ve nemli bir şehirde yaşıyorsanız hiç yanına bile yaklaşmayın viskonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAKUT06

uzun süre araştırmalarım sonucu bende g.g den hesaplı diye visco yatak aldım ,ama çok iyi araştıramamışımki demek 5 aydır uyku uyuyamıyorum hersabah bel ve sırt ağrıları ile uyanıyorum benim ve eşimin kilosu 80 -60 olmasına rağmen hiç memnun değiliz üstelik sabaha kadar su içinde kalıyoruz terden yatılmıyor viscoymuş nasa teknolojisiymiş hepsi hikaye bildiğiniz sünger reklamlarda elinizi koyup izi çıkıyorya yalan öyle bişeyde yok size tavsiyem yaylı yatakdan vazgeçmeyin ve nemli bir şehirde yaşıyorsanız hiç yanına bile yaklaşmayın viskonun

Muhtemelen aldığınız yatağın kalitesi ile alakalı bir durumdur. Ben bir haftadır Viskolove Cashmere kullanıyorum ve aşırı terleyen birisi olmama rağmen yaylı yataktan daha fazla terlettiğini söyleyemem. Süngerin iz bırakması olayına gelince olay tamamen dansite ile ilgiliymiş. Düşük yoğunluktaki viscolar yüksek sıcaklıklarda bildiğin sünger gibi davranıyor. Benim kullandığım yatağın iki tarafı da visco. Bir tarafı 80dns bir tarafı 60dns. Şu anda 60dns olan tarafı sıcaktan dolayı visco özelliği gösteremiyor ancak 80lik taraf harika. Nihayet uykumu almış bir şekilde uyanabiliyorum artık :)

Bence visconun ucuzunu almak yerine iyi bir yaylı yatak almak daha mantıklı.

• Hepsiburada da Viscotherm visco yataklarda çok iyi indirim var bu marka ve ürün hakkında bilgisi olan varmı.Nette fazla bilgi bulamadım.

LINK

• quote:

Orijinalden alıntı: trilobid

Emre Bey kızımın omurgasıyla ilgili sorunu dolayısıyla yatak almaya karar verdik. Bu arada bizim de yatağın miadı dolmuştu onu da değiştirelim dedik. Fakat işin içine girip biraz araştırınca kafamız bir hayli karıştı. Gerçekten güvenebileceğimiz, sadece para kazanma hedefi olmayan bir danışmana ihityacımız olduğu ortaya çıktı. Malum kız öocukları hızlı geliştikleri için omurga problemleri yaşıyorlar. Mevcut yatağından memnun değil. sırtının ağrıdığını söylüyor. Bizim kendi yatağımız da yaklaşık 9 yıllık ( yataş blue star full orto) ve son zamanlarda bel ağrılarımız oluştu. Fiyat ve performans açısından tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca site için özel fiyatlar demişsiniz bu kampanya devam ediyor mu? saygılarımla

172cm 74 kg ben
    160cm 72 kg eşim
    160cm 50 kg kızım

Merhabalar;

Size pm attım cevap verebilirseniz sevinirim.

• çok haklısın ucuz ve markasız ürünlerden uzak duracaksın.sakat olacam yakında bel ağrısından.ben yandım başkası yanmasın gitti gidiyorda satılan visco yatklardan kimse almasın.
  • Pek çok tipte yatağı denemiş biri olarak Yataş Five-Z yatağı tavsiye ederim. En dışta visko süngerler pocket yay sistemi ile desteklenmiş böylece hem yaylı bir yatakta yattığınızı hissetmiyor hem de yatağa gömülmüyorsunuz. Kilonuz 100 ve üzerindeyse veya yatak odanızda klimaa yoksa viskodan uzak durmanızı tavsiye ederim.
  • nerdeyse tüm visco yataklar aynı. ben visco-pro diye bir markadan aldım memnunum.google araştırın şuan zaten kampanyada visco-pro yazın çıkıyo.
  • Merhabalar Emre Bey, evleniyorum ve ilk defa bir yatak alacağım. Yatak seçiminin bu kadar detaylı olduğunu bilmiyordum. :) Açıkçası nasıl ve hangi marka almam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Sadece dün İşbir yatağa uğradım ve ordaki arkadaşın gösterdiği kadarıyla yataklara aşina oldum. :) Yaylı ürünlerinden Lilium modelini önerdi. 700 TL fiyata ! Viscoları falan hiç bilmiyorum. İyimidir bana uygun mudur hiç fikrim de yok ? Bu durumda ne yapayım Emre bey ? Full ortopedik yaylı yatağı alıp çıkayım mı ya da sizin tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı ?

Yatağı 1-2 gün içerisinde almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Not : Kilo Boy ----- 81-1.78 ve 47-1,63
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenix41

Pek çok tipte yatağı denemiş biri olarak Yataş Five-Z yatağı tavsiye ederim. En dışta visko süngerler pocket yay sistemi ile desteklenmiş böylece hem yaylı bir yatakta yattığınızı hissetmiyor hem de yatağa gömülmüyorsunuz. Kilonuz 100 ve üzerindeyse veya yatak odanızda klimaa yoksa viskodan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Kilo visco için problem değildir aslında. Sadece çoğu firma yüksek kilolar için ürün üretmekte zorlanıyorlar. Bu sebeple kilosuna uygun yatak alamıyor kullanıcı. Aksi taktirde 130 kg birisinin yatabileceği bir visco yatak da vardır konseptimizde. 130Dansite olan 130D modeli mevcuttur.

Yay olmadığı için yaylı yatak gibi de olmadığı aşikardır fakat doğru seçildiğinde yaylı bir yataktan kat kat daha verimlidir. Klima da şart değildir. Şuanda klimasız kullanan ve memnun olan yüzlerce müşterimiz söz konusudur. Sadece aşırı sıcaklarda her yatak gibi ortam sıcak olduğundan harareti biraz yükseltmektedir. Bu da visco olmasının sonucu değil hava şartlarının sonucudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kapanis

nerdeyse tüm visco yataklar aynı. ben visco-pro diye bir markadan aldım memnunum.google araştırın şuan zaten kampanyada visco-pro yazın çıkıyo.

Bu her araba aynıdır demek gibi bir şey. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Merhabalar Emre Bey, evleniyorum ve ilk defa bir yatak alacağım. Yatak seçiminin bu kadar detaylı olduğunu bilmiyordum. :) Açıkçası nasıl ve hangi marka almam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Sadece dün İşbir yatağa uğradım ve ordaki arkadaşın gösterdiği kadarıyla yataklara aşina oldum. :) Yaylı ürünlerinden Lilium modelini önerdi. 700 TL fiyata ! Viscoları falan hiç bilmiyorum. İyimidir bana uygun mudur hiç fikrim de yok ? Bu durumda ne yapayım Emre bey ? Full ortopedik yaylı yatağı alıp çıkayım mı ya da sizin tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı ?

Yatağı 1-2 gün içerisinde almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Not : Kilo Boy ----- 81-1.78 ve 47-1,63

Merhabalar;

Yatak günümüzde üzerinde yatılan bir ürün olmaktan çıktı. Bedendeki hücrelerin yenilendiği ve gün içerisindeki öğrenilenlerin beyine işlendiği bir zaman dilimidir uyku.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/uyku-nedir-evreleri-ve-yataginizin-onemi.html adresinden uyku hakkında bilgiler de edinebilirsiniz. En azından bilinçsizlik halimizde yaşadıklarımızı göz önüne sererek aslında uykunun ne kadar önemli bir konu olduğunu ve bunda uyku ürünlerinin önemini anlamanıza yardımcı olacaktır.

MArka olarak değil size uygun olan ürünü bulmanız önemlidir. Bütçe, istek, alışkanlıklar, uyku hassasiyeti, fiziksel problemler vb. bir çok konu önemlidir.

Yaylı yatak elbette kullanabilirsiniz. Bunda herhangi bir engel teşkil eden bir yapınız yok anlattığınız kadarıyla fakat visco yataklardan daha iyi performans alma imkanınız var. Mesela;

Yeni evleneceğinizden bahsetmişsiniz. Tek kişi uyuyorsanız evlenince bu ilk zamanlar olmasa da bir zamandan sonra bazı sorunlar ortaya çıkartmaktadır. Mesela yanında birisinin dönmesi özellikle hafif uykuda olan birisi için oldukça problemdir. Bu durumu visco yataklar absorve edebilmektedir.

Zaman zaman eşler arasında kilo farklılıkları gözlemliyoruz. Bu farklılıklar da yatakta eğimler oluşturmakta, hafif olan eşin ağır olan eşin tarafa doğru kaymasına sebep olmaktadır. Visco yataklarda bunu da yaşamamaktasınız.

Eğer vermiş olduğum linkteki yazıyı okuduysanız gece bölünen bir uykunun size neler yapabileceğini anlamış olursunuz ve yukarıda verdiğim iki örnek bile önemini kavramaya yetecektir.

Eğer ben sadece yatacağım gerisi pek önemli değil derseniz öyle visco falan almanıza da gerek yok açıkcası. Bahsettiğiniz fiyat aralığında biz orjinal 70 Dansite 10 yıl garantili 7cm viscoya sahip yatakların satışı yapıyoruz. :) 700TL vermenize gerek yok. Mondi Silversoft alır rahat edebilirsiniz eğer esktra bir şey istemezseniz. :)

Ama esktra bir konfor isterseniz uygun fiyatlı olarak Argentano modeli idealdir. Orta sertlikte bir üründür. Soft bir ürün isterseniz ki ben size bunu daha çok tavsiye edebilirim Silver modelini düşünebilirsiniz.

Ürünleri ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. :) Fiyat olarak da PM atabilirim isterseniz.

• Ben argentino modelinı 2 hafta kadar önce aldım emre beyden çok memnunum uyku keyif işidir yeni anlamış oldum, ayrıca ürünü anında ulaştırdı bana o konudada ayrıca teşekkür ederim kendisine, ama azıcıkda sitem edeyim okadar rahat yastık gönderdin sağol ama az daha büyük olsaydı hocam ya o yastıktan sonra başka yaptıkta yatamam ama keşke biraz büyük gönderseydin :-) iyi ve ilgili satıcıdır güvenle alışveriş yapabılırsnz

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyzwq

Ben argentino modelinı 2 hafta kadar önce aldım emre beyden çok memnunum uyku keyif işidir yeni anlamış oldum, ayrıca ürünü anında ulaştırdı bana o konudada ayrıca teşekkür ederim kendisine, ama azıcıkda sitem edeyim okadar rahat yastık gönderdin sağol ama az daha büyük olsaydı hocam ya o yastıktan sonra başka yaptıkta yatamam ama keşke biraz büyük gönderseydin :-) iyi ve ilgili satıcıdır güvenle alışveriş yapabılırsnz

Genellikle 60X40 ebatında geliyor boyun destekli yastıklar fakat bu seride daha küçük geldi. Gerekli sitemi biz de ilettik. Bundan sonra gelmez o şekilde. Eğer sıkıntı yaratıyorsa değiştirebiliriz. :) Fakat konforu gerçekten farklı.
  • Değiştirmeye gerek yok ama büyük yastık verirsen uygun fiyata makbule geçer :-)

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.