Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
3
Favori
113.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tolgao2000

XP kurmada birşey yok standar kuracaksın ama önceden bios setup dan sata diski "compatible" olarak deiştireceksin sonra lenovo nun sitesine girip tüm XP driverlarını indir bir cd ye yaz , oraan tek tek kurarsın, unutmadan ses sürücüsünü kurarken önce universal olanı ardından ilgili sürücüyü kuracaksınız. sitede audio kısmındaki 2 linki indir. diğer tüm driverlar %100 sorunsuz ve çabucak kuruluyor..

Çok sağol, inşallah bir sorun yaşamam.
    Ama yaşarsam da desteklerinizi beklerim
  • Ben bugün 6 cell batarya sipariş ettim yarın gelecek, ne kadar gittiğini deneyince paylaşırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

Ben bugün 6 cell batarya sipariş ettim yarın gelecek, ne kadar gittiğini deneyince paylaşırım.

Kaç liraya aldın hocam, inşallah batarya iyi çıkar, şöyle 4-5 saat gider, bizde alırız.
    Ben dün kangurumdan siparişi verdim. Bugün arayıp teyid ettiler.
  • hocam pili nereden aldınız? link verebilirmisiniz

teşekkürler!

quote:

Ben bugün 6 cell batarya sipariş ettim yarın gelecek, ne kadar gittiğini deneyince paylaşırım.
  • Arkadaşlar lenovonun sitesinde aşağıdaki linkte çözüm IBM çözüm ortakları listesi var:http://www.pc.ibm.com/tr/warranty/index.html

Ben Anadolu yakasında oturuyorum diye NETSERVİS'ten aldım,Cihan Bozkurt ile görüşün yardımcı olur, ben ondan aldım. Pilin FRU yani yedek parça nosu:42T4509 Bu kodu belirtin sorarken mutlaka.

Bu sabah havale yaptım öğleden sonra parçayı getirtmişler ve akşam aldım bataryayı. Herhangi bir çözüm ortağından alabilirsiniz siz de, yalnız ödeme havale ile oluyor,taksit falan yok fiyatı da 98$+kdv yani 150ytl kdv dahil ödedim,sakın daha fazla vermeyin.Normalde heryerde fiyatı aynı olmalı sonuçta orijinal batarya ama bir yerde 125$+kdv fiyat söylemişlerdi hatırlayabilsem şikayet edeceğim IBM'ye. Şu an şarj oluyor,kasadan taşıyor pil ve biraz ağırca fotoları bu linkte var bolca:http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3767&review=Lenovo+V200

Şu anda şarj oluyor, süresini daha sonra yazacağım,umarım 5 saate yakın gider denildiği gibi.

• Benim cihazın fotolarıda aşağıda, özellikle çantayı tavsiye ederim, Migrostan 17 ytl ye aldım çok ince ve hafif...

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI

• 6 senelik emektar Asus M6N imin yanına torunu olarak alıcam sanırım, fiyatını özelliklerini çok beğendim.Sadece tasarım olarak hala biraz IBM.
    Teknik özelliklerini detaylı olarak görmek istiyorum, bir arkadaş zahmet olmazsa yazabilir mi?
  • Gerçekten çok güzel bir notebook...

Bugün notebook alacak olsam, hatta yaz sonu Canada yolcusu olma ihtimalim olmasa anında alırdım hiç düşünmeden...

Ancak ben yinede IBM'in kendi adıyla piyasaya sürdüğü ve üzerinde red point olan modelleri çok beğeniyorum, kısmetse Ocak ayına doğru USA'den bir tane alabilirim.

Ancak TR şartlarında böyle kaliteli, üstelik 12.1'' ve hafif bir bilgisayarı bu fiyata alabilmek beni çok mutlu ediyor.

Bundan 4-5 yıl önce böyle fiyatlar görebilmek hayalden başka bir şey değildi bizim için, o zamanlar neredeyse her şeyi yurtdışından getirtmek durumunda kalıyorduk. Şimdi bakıyorum da çok yol katedilmiş...

Ürünü satınalan arkadaşların hepsine hayırlı uğurlu olsun, verdiğiniz ücretin karşılığını sonuna kadar verecek bir ürün almışsınız.

• quote:

Benim cihazın fotolarıda aşağıda, özellikle çantayı tavsiye ederim, Migrostan 17 ytl ye aldım çok ince ve hafif...

Ben kadıköyde heryeri gezdim çanta bulamadım, gold ve teknosada var küçük ve ince çantalar ama 80ytl yazık günah. Migroslarda çanta satılıyor mu, nerden aldın? Bir de köşelerinde sertleştirilmiş koruma var mı notebook çantalarında olduğu gibi, bana daha çok evrak çantası gibi geldi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 2 Mayıs 2008; 9:27:28 >
  • quote:

quote:

Benim cihazın fotolarıda aşağıda, özellikle çantayı tavsiye ederim, Migrostan 17 ytl ye aldım çok ince ve hafif...

Ben kadıköyde heryeri gezdim çanta bulamadım, gold ve teknosada var küçük ve ince çantalar ama 80ytl yazık günah. Migroslarda çanta satılıyor mu, nerden aldın? Bir de köşelerinde sertleştirilmiş koruma var mı notebook çantalarında olduğu gibi, bana daha çok evrak çantası gibi geldi de.

Çanta evrak çantası gibi ama notebook standlarında satılıyor notebook çantası adı altında , extra güçlendirmesi yok sadece içinde laptopu çepe çevre sarabilen 7-8 cm kalınlığında kalın bir korunak var cırt cırtlı... eğer kenar köşe koruması vs girerse hafiflikten ödün verilmiş oluyor, dikkatli kullanıldıktan sonra çok fazla biş olacağını sanmıyorum keza notebook küçük ve küçük olduğundan mukavemeti fazla.. Ankara büyük migros.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 2 Mayıs 2008; 9:52:55 >

• 5 saat iyiymiş cidden. Önümüzdeki hafta bende düşünebilirim. Bu ara harcamalarım düzensizleşti. :) Bizim makinalara c2d işlemci takarsak sorun olur mu acaba bilgisi olan var mı? Her yerde aynı kasada aynı model ile c2d işlemcili bilgisayarlar var. Benimde elimde kullanmadığım bir c2d işlemci var. Acaba bunu takabilir miyim, bilgisi olan var mı?
  • Şu konu başlığınızı .

IBM/LENOVO 3000 V 200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI.

olarak değiştirsenize....O 999 ytl ...filan pek şık durmuyor.....
  • şimdi ürünü inceleyen veye ürün elinde olan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.bende 15.4'' dizüstü var.bunun ekranının 12.1'' olduğu yazıyo.ama ilanındaki resimlere bakınca ekranın yanlarında boşluklar gözüküyo.küçük ekranlı bazı dizüstü bilgisayarlarda bildiğiniz gibi kasa büyük oluyo sadece ekranı küçük yapıyolar.
    15.4 lük bir dizüstü ile karşılaştırdığınızda 12.1 in boyutu nasıl acaba?migrosta 21 mayısa kadar kampanya ürünüymüş bu sanırım.
    teknosa ve muadil teknoloji mazağalarında görüyoruz 12.1 lik modelleri gayet şık ve küçükler fakat bu modeli inceleme şansım olmadı.karşılaştırma yapmış arkadaşlardan yardım bekliyorum.

saygılar...
  • Birazdan bir fotoğraf eklerim buraya. 15.4"den çok hafif öncelikle onu belirteyim. Bu kasaya 13" ekranda sığarmış diye düşünüyorum. Ama kasa küçük olsa bu sefer klavye sıkışacaktı. Ayarında olmuş gibi bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VoodooRush

Birazdan bir fotoğraf eklerim buraya. 15.4"den çok hafif öncelikle onu belirteyim. Bu kasaya 13" ekranda sığarmış diye düşünüyorum. Ama kasa küçük olsa bu sefer klavye sıkışacaktı. Ayarında olmuş gibi bence.

resim eklersen çok makbule geçer kardeşim.bekliyorum.
    teşekkürler
  • Diğer notebook Dell 6400, 15.4". Fikir verir sanırım.

• eyvallah çok saolasın detaylı resimler için.boyutları gayet makul.ağırlığıda iyi demişsin.yarın onuda kontrol ettikten sonra stoklarında varsa 1 adet almayı düşünüyorum.bu arada yeni kampanya tarihi 1-21 Mayıs olarak gözükmekte.Daha önce bu üründeki kampanya süresini bilmiyorum ama uzatmışlar sanırım.(stok adedi 200)
  • Arkadaşlar bende bu lenovoyu aldım çok şık. Vistayı kaldırıp xp kurdum. Bütün sürücüleri sitesinden indirdim ve kurdum. Şu anda tanıtılmamış herhengi bir donanım yok hepsi çalışıyor. Yalnız benim bir sorunum var. xp kurduktan ve bütün güncellemelerini yaptıktan sonra sistem kapanmıyor. Bilgisayarı kapat dediğimde kapanıyormuş gibi yapıyor. HDD yi kapatıyor ama gücü kesmiyor. Mönitör açık kalıyor ve fare ikonuda ekran siyah olmasına rağmen ekranda duruyor. Sistemi ancak açma kapama düğmesine uzun süreli basılı tutarak kapatabiliyorum. Acaba çözümü varmıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VoodooRush

5 saat iyiymiş cidden. Önümüzdeki hafta bende düşünebilirim. Bu ara harcamalarım düzensizleşti. :) Bizim makinalara c2d işlemci takarsak sorun olur mu acaba bilgisi olan var mı? Her yerde aynı kasada aynı model ile c2d işlemcili bilgisayarlar var. Benimde elimde kullanmadığım bir c2d işlemci var. Acaba bunu takabilir miyim, bilgisi olan var mı?

Hiçbir sorun olmaz çünkü anakart yeni nesil anakarttan diğer v200 modellerinde nasıl kullanılıyorsa bunda da kullanabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prohex07

merhaba arkadaşlar
    cihazı ilk aldığımda vista puanları
    işlemci 4.8
    ram 4.4
    grafik 2.4
    oyun 3.0
    hdd 5.1 idi

2 gb kingston 667mhz ram ekledim

grafik 3.1
    oyun 3.2 olarak değişti

ramin puanı 4.4 kaldı sizce bi tuhaflık varmı?
    1 gb alıp dualmı yapmak mı gerekiyordu acaba?
    1 gb ekleyenlerin puanları ne gösteriyor arkadaşlar?

visceroid, hocam ver coşkuyu kolonlara..
    [/simage]
    />

ekran kartına bak, hizaya gel. ondan sonra puanına bakalım. bence hiç bakmayın daha iyi. o bilgisayar hoş bilgisayar ama kasa hiç iyi değil. özellikle ekranı açıp kapatırken esneme dikkatinizi çekmiştir umarım. o yüzden dikkat ediniz, elinizde kalmasın derim. gerçi portable, dizayn, ibm olması, vs vs.. güzel ama bence tercih edilmemeli. at' dan inip eşşeğe binince hızlanmasını da pek abartmamak lazım.
    [/simage]
    />
    [/simage]
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 3 Mayıs 2008; 10:45:03 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.