Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
3
Favori
113.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: delikanli1111

5-Şimdiye kadar benden Recovery Dvd işletim sistemi Driver Dvdleri talep eden arkadaşlarımız ve ellerine ulaşanların listesi.

Avukatkemal, Bfs, teatrocu (3 SET), cog, erol__ , ertugrul29 ,aidoneus, strykr, bcgultekin, falakacı, JACK_RUSSEL, hawkeyex(2SET), ufuktan
    Akhelmet, ressam0768, soget, tolgao2000, nordsee, fenersel, SnypeR, acy78, pamirmeric, _ERH@N_, sunal59, Alper2, erenelhan, GA1000

Talep edenler, Dvd siparişini verdiklerim ise listesi şöyle;

1-meteor68 2-TuRbO79 3-BORA 06 4-jwqx 5-mustafazad

Orjinal Recovery Dvdleriniz elime ulaşır ulaşmaz sizinle tekrar iletişime geçeceğim.

Recovery Dvd talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz

Bu DVD gönderdiğini iddaa ettiğin bu insanları neden formda göremiyoruz.Bu nickler forma üye bile deil

Çünki hepsi hayali . milleti tokatlamak için TEZGAH

nickim kullanılaraktan başkaların isimleri karalanması bana ters düşer.
    bu arkadaş sağ olsun ricamızı kırmadı ve en kısa süre içerisinde kargo ücreti hariç herhangi bir ücret almadan ve taleb etmeden
    tarafıma gönderdi. kendisine daha önce de teşekkür ettim ve yine ederim.
    merak ediyorum arkadaş nickini delikanlı koyarken neden acaba 1111 diye eklemiş yoksa delikanlılık alemin ilk basamaklarını tırmadığı için mi acaba :-)
    bu şekilde kişileri karalamak çok çirkin ve kötü bir şey.
    amaç müşteri kapmak ise mümkün değil.
    nereden bilelim acaba sen de daha evvel kendisinden DVD alıp kopyalamadığını ve
    şimdide başkalarından nemalanmaya çalışmadığını ?
    elime ulaşan DVD ler orijinal olup Macaristandan gelen zarf içerisinde bana ulaştırıldı.
    DVD alacak arkadaşlar buna DİKKAT etsin lütfen.
    delikanlı1111 senden de bir ricam olacak benim nickimi böyle çirkin bir mesajda kullanmadan önce bana PM atsaydın da sorsaydın bakalım doğru mu değil mi yazılanlar diye. inşallah bir daha ki sefere ki umarım olmaz bu şekilde davranırsın.
    aslında bu tür arkadaşları forum yönetimine şikayet etmek lazım ki başkalarını da karalamasınlar.
    umarım kimseyi üzmemişimdir.
    daha iyi konularda yazışmak dileği ile. iyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressam0768 -- 28 Ağustos 2008; 13:49:00 >
  • Arda beyden bir ricam var,

Arda bey lütfen bir iki kendini bilmez yüzünden moralinizi bozmayınız...
    Biz Lenovo kullanıcıları ile destek ve bilgilerinizi
    paylaşmaya mutlaka devam ediniz.

Gelişme çabasında kıvranan ülkemde bu gibi insanlar hep oldu, başarılı ve çalışan insanlara hep çamurlar atıldı;

Her devirde bu gibiler hep oldu, olacak da...

LENOVOCULAR BİLGİ PAYLAŞIMINA AYNEN DEVAM...

Önceki forum yazılarım ve değerlendirmelerim DH 'in "IBM & LENOVO GARANTİ HİZMETLERİ" forumundan
    bakılarak okunulabilir; hayali olmadığımızda kolayca anlaşılabilir , hatta ve hatta okununca utanıladabilinir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BORA 06 -- 28 Ağustos 2008; 13:58:09 >
  • İnanın hayret içerisindeyim, Bu gibi insanlara kendimi ispatlatmak yada bir açıklama yapmak zorunda değilim, sizlerden tekrar tekrar özür diliyorum.
    Fakat Burda dolandırıcılıkla ve sahtekarlıkla suçlandığımdan dolayı sizlerden gerçekleri, ne olup bittiyse anlatmanızı rica ettim.

Daha emnim yazacak bir çok kişi daha.

Elimden geldiğince Siz kardeşlerime, Abilerime bildiklerim doğrultusunda yardım etmeye çalışacağım tekrar hepinizden bu miğde bulandırıcı,basit mevzu olayı yüzünden özür dilerim.

İyi Forumlar..
  • Arda bey bu arada geç de olsa Recovery ler için buradan teşekkür ederim.

Ben "IBM & LENOVO GARANTİ HİZMETLERİ " formunda DVDlerin ulaştığını belirtmiştim,

bu vesile ile buradan da cevap vermek ihtiyacını hissettim.

Tekrar teşekkür ederim...

quote:

Orjinalden alıntı: Arda

Nick : BORA 06

Bora GÖKÇER Bey,

Benden talep etmiş olduğunuz 0764-A27 Type Nolu, V200 model cihazın Vista Home Basic İşletim sistemi recovery Dvdleri elime ulaşmış bulunmaktadır. Bugun Yurtiçi kargo ile bana belirtmiş olduğunuz adresinize kargoluyorum.

Hayırlı Olsun güle güle kullanın.
  • Arda bey den talep ettiğim recovery dvdleri sorunsuz elime ulaştı. kendisine teşekkür ederim.
    size gelince üyelik tarih bi bak istersen hayali mi değil mi

quote:

1-Nick : Alper2
    2-Merhabalar Mustafa Bey,
    Tabiki sizede Orjinal Recovery Dvdlerini getirtebilirim, gerekli bilgileri pm olarak gönderdim.
    3-Nick : GA1000
    4-Talep edenler, Dvd siparişini verdiklerim ise listesi şöyle;

Orjinal Recovery Dvdleriniz elime ulaşır ulaşmaz sizinle tekrar iletişime geçeceğim.

Recovery Dvd talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.
    5-Şimdiye kadar benden Recovery Dvd işletim sistemi Driver Dvdleri talep eden arkadaşlarımız ve ellerine ulaşanların listesi.

Avukatkemal, Bfs, teatrocu (3 SET), cog, erol__ , ertugrul29 ,aidoneus, strykr, bcgultekin, falakacı, JACK_RUSSEL, hawkeyex(2SET), ufuktan
    Akhelmet, ressam0768, soget, tolgao2000, nordsee, fenersel, SnypeR, acy78, pamirmeric, _ERH@N_, sunal59, Alper2, erenelhan, GA1000

Bu DVD gönderdiğini iddaa ettiğin bu insanları neden formda göremiyoruz.Bu nickler forma üye bile deil

• Arda Bey’den benimde Recovery DVD talebim oldu ve DVD’ler sorunsuzca elime ulaştı. Hatta bu DVD’ler benim ikinci DVD’lerimdi ilkini DESTEK Bilgisayar (LENOVO tasdikli Bayiidir kendileri ) aracılığı ile temin etmiş ve kaybetmiştim. Forum içinde aylardır bir tartışma ya da saygısızca bir durum yaşanmadı üç kuruşluk bir DVD için insanlara hakaret edip kötülemeye çalışıyorsanız burası forumdan çıkıp ticari bir ortama dönüşüyor demektir. Daha dün siz burada takıldığınız konularda yardım istiyordunuz ki ne kadar ironik. Arda Bey kardeşim sen kimseyi DVD’leri ben temin edeceğim diye zorlamıyorsun tekelimde demiyorsun sorun ne ki? Senin sahtekar olmadığını zaten biliyoruz tedirgin olmana ya da üzülmene bence gerçekten gerek yok.

Halısın delikanli1111 foruma üye değilim bu yazdıklarımı da komşu forumdan yazıyorum, Moderatörleri tanıdığım için bana şuanda guest oturum açtılar öyle mesaj gönderiyorum bu foruma, saçmalama arkadaşım ya hayali kişilikmiş…. 24 saat forumda mısın da göreceksin beni… Forumda 600 mesaj yazılmış bu kadar zaman hepimiz tezgaha geldikte bir sen mi uyanık çıktın? Hadi çıktın diyelim tepkini göstereceksen insanların kişiliklerine hakaret etmeden yap bu eylemini lütfen…

DESTEK Bilgisayar İletişim Bilgileri
    Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. Nil Tic.Mrk. No:8/2 34418
    4.Levent İstanbul
    (212) 282 44 30
    Fatih NEYIS [fatihn@destek.as]

“Ayrıca merak edenler için; ADRES, TELEFON, ve NOTEBOOK bilgilerinizi (model,type, S/N ve işletim sistemi) Fatih beye mail atıyorsunuz DVD’ler size kısa süre de ulaşıyor cebinizden kargo parası da dahil hiçbir ücret çıkmıyor.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aidoneus -- 28 Ağustos 2008; 14:53:36 >
  • Bu arada lenovomu sattım artık Acer kullanıyorum.. Yeni Acerimdan memnun olmama rağmen lenovo bence çok güzel bir makine.. Taş gibi tabiri caizse.. Kullananlar değerini bilsin
  • Tamam bu konuyu da halletiğimize göre kaldığımız yerden devam edebiliriz, ben akşam masamdaki v200 ün fotosonu çekip yayımlayacağım, çok güleceksiniz, masamdaki ortamı görünce , sabah üşendim akşam çekip koyarım, aletin nasıl sorunsuz çalıştığını sanırım en iyi bu foto gösterecek....
  • Recovery DVD leri hakkında son olarak bende yazmak istiyorum banka eft saatini geçirdiğim için eft yi yapmadan DVD leri adresime kargolayan arda bey e bende tşk etmek istiyorum..

Delikanlı arkdaş eğer gerçekten nikinde ki gibi biriysen bence bir özür dile bilip bilmeden sahtekarlıkla suçladığın o insandan..
  • arda beyden istediğim recovery dvd leri istedikten 8 gün sonra elime geçmiştir
    hatta şu anda işletim sistemim vista bence arda beyin itibarını zedelemeye çalışıyorlar
  • nicki delikanlı olan ama yazdıkları ile alakası olmayan bu arkadaş bence hayal ürünüdür çünkü ben Arda bey'e istediğimi yazdıktan sonra en kısa zamanda elime ulaştı hatta ben yoktum memlekette dvd ler geri gidecekti Arda bey'e, bizzat aradı durumu izah etti gayet memnun oldum. o dvd leri alanları forumda aratmamış sanırım bu arkadaş atıp tutması kolay kınıyorum delikanlı1111

ayrıca bu forumu başka kıytırık forumlarla karıştırıyor arkadaş.
    isterse fotoğraf çekipte koyabiliriz.

eleman çamuru atmış bir daha da birşeyler yazmamış. ilginç!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenelhan -- 28 Ağustos 2008; 20:02:58 >
  • Evet benim oğlanın resmi, cihazın altında görünen laptop soğutucu, usb den çalışıyor onu yazmayı unutmuşum... Tüm sistem sorunsuz maaşaşalh güzel çalışmakta..

• süper
    bu arada bu cihazı bugün aldım sarjlama tavsiyen nedir pili boşalttım kaç saat sarja bırakayım?
  • 1.5 saat içinde şaj dolar ve şehir akımına geçer o yüzden pek farketmez... sürekli fişte benimki..
  • Pil Konusunda unutmayın, 1000 Şarjlık ömürleri vardır.
  • kimmiş üye olmayan, üyeyim ve burdayım hiç yakışmamışz delikanlı nickli birine, iftira atarak başkasını karalamakla elimize ne geçebilirki??? sadece bir tane DOĞRU vardır.

quote:

1-Nick : Alper2
    2-Merhabalar Mustafa Bey,
    Tabiki sizede Orjinal Recovery Dvdlerini getirtebilirim, gerekli bilgileri pm olarak gönderdim.
    3-Nick : GA1000
    4-Talep edenler, Dvd siparişini verdiklerim ise listesi şöyle;

Recovery Dvd talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.

• Arda bey den talep ettiğim recovery dvdleri benimde sorunsuz elime ulaştı. kendisine bende teşekkür ederim.
  • Arda beyden talep ettiğim dvd ler bugün elime geçmiştir kendsine çok teşekürler ediyorum.....
  • sadece bluetooth'u kapamanın yolunu bilen varmı?
    fn+f5'de çıkmıyor,sadece wifi çıkıyor
  • Arkadaşlar yeni harddisk aldım oraya nasıl service partitionını kopyalayabilirim yani recovery tuşu bu diskte de nasıl çalışır? nasıl windowsu diskten kurması için ayarlayabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.