Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
3
Favori
113.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migrosta Lenovo 3000 V200'ün fiyatı 899 YTL.. Bu ürünü almayı düşünüyorum.. XP kurup kullanacağım.. Acaba driver'larında bi sorun çıkar mı? 1Gb ram daha eklemeyi düşünüyorum boş slotu var di mi?

Kullanan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer.. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğra_ -- 23 Temmuz 2008; 21:51:07 >
  • Arkadaşlar,

Yeni makinemde Xp yi Bilgisayar ile gelen XP çevirim CD si ile yüklemeyi tamamladım..

Tüm XP driverlarını otomatik yüklendi...

Harddiski de Partition Magic ile direk windows üzerinden ikiye böldüm.. Şu anda Acronis True Image Home ile image alıyorum...

Bundan sonra rahat rahat bilgisayarı kullanabilicem..

Herkeze tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

Saygılarımlar
  • Arkadaşım,,

XP kurmak sorun olmuyor , Zaten burdaki birçok arkadaş XP kurdu sende rahat bir şekilde kurarsın.. Benim sana tavsiyem , bütçen elveriyor ise 1200 YTL ye aynı bilgisayarın Core2Duo T7500 modelini al 2GB ram ve 160 GB harddisk ile beraber geliyor..

Ayrıca içinden XP çevirim CD si geliyorki tek yapman gereken CD yi çalıştırıp beklemek. Tüm driverları kendi yüklüyor...

Ben hepsiburada.com dan 8 taksitle 1208 YTL ye aldım..
    Saygılarımla...

quote:

Orjinalden alıntı: tuğra_

Migrosta Lenovo 3000 V200'ün fiyatı 899 YTL.. Bu ürünü almayı düşünüyorum.. XP kurup kullanacağım.. Acaba driver'larında bi sorun çıkar mı? 1Gb ram daha eklemeyi düşünüyorum boş slotu var di mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: tuğra_

Migrosta Lenovo 3000 V200'ün fiyatı 899 YTL.. Bu ürünü almayı düşünüyorum.. XP kurup kullanacağım.. Acaba driver'larında bi sorun çıkar mı? 1Gb ram daha eklemeyi düşünüyorum boş slotu var di mi?

Selam bende Migrosta 19 temmuz da aldım, vistayı kaldırıp xp kurdum, driverları sitesinde var. XP ile canavar oluyor laptop, ben ram takviyesi yapmadım, hızı mükemmel, şimdilik gerek duymadım. Makinenin XP sistem dışında orjinalliğini şimdilik bozmayı düşünmüyorum. Hayırlı olsun.
  • Harici batarya cok hoşuma gitti ama fiyati biraz yüksek gibi

üstelik Türkiye satiş yapilarmi ondanda emmin değilim,

Hayirli Olsun makinaniz iyi günlerde kullanmaniz dilegi ile ...
  • İnatla Vistaya devam XP ye dönmemek için kastırıyorum, az önce SP1 i indirdim acaba bizim makinele SP1 ile mi gelmişti şimdi yanımda değil cihaz bakamıyorum... keza uydu kartımla çakışıp kitleniyor vista .. kaldımı artık kitlenenen işletim sistemi hasdta etti beni vista ama dönmek yok ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgao2000

İnatla Vistaya devam XP ye dönmemek için kastırıyorum, az önce SP1 i indirdim acaba bizim makinele SP1 ile mi gelmişti şimdi yanımda değil cihaz bakamıyorum... keza uydu kartımla çakışıp kitleniyor vista .. kaldımı artık kitlenenen işletim sistemi hasdta etti beni vista ama dönmek yok ..

Bence XP mükemmel, sp3'lü cd den katılımsız kurulum yaptım. Şu an cihaz 1gb ram olmasına rağmen hızdan uçuyo. XP her zaman tavsiye etmişimdir. Vista tamamen fiyasko, microsoft firması da bunu farkında. Keza XP'nin bi aralar desteğini kaldıracaklardı ama vista alan,xp ye geçtiğinden dolayı şu anda bu düşüncelerinden vazgeçtiler. Vista'nın durumu içler acısı olduğunu farkettiler ve onun yerine windows 7 'yi yakın zamanda piyasaya sürecekler.

Kısacası şimdilik en stabil çalışan işletim sistemi XP Pro. Service pack3 öneririm.

• Sevice pack 3 ün aslında bir getirisi yok , çoğu kullanıcı bilmiyor maalesef, gelen en büyük özellik NAC ( Network Access Contol ) özeliğinin entegre edilmesi ,yani bir ağ' a girerken Ağ'ın politikalarını üstüne alıp giriş yapmasına yarayan ve pek az da minör updateler....

Zaten dün akşam 02.00 sularında XP imajımı geri patlatıp XP ye döndüm, inadım kırıldı ... gece Vista kitlenince gözünü yaşına bakmadım

Bu arada benim laptopum bluetooth ' u arızalandı, akşam birşey daha deneyeceğim olmazsa servis götüreceğim... Şansa bakki çalıştığım firma Lenovolara servis hizmeti veriyormuş
  • Sayın : "Cog" ismen
    Özgür Gündoğan
    V200 0764-A27 Model Makinenizin Tarafımdan istedmiş olduğunuz Vista Home Basic Orjinal Recovery Dvd seti elime ulaşmıştır.
    Özelden size Bilgi geçtim Kargoya veriyorum, tekrar hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Görüşmek üzere..
  • Lenovo driver derstek sitesine ulaşamıyorum sürekli hata veriyor sayfa ve serverda böye bir sayfa olmadığını söylüyor. Elinde 3000 v200 için ethernet driver ı olan varsa gönderebilirse sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogukansavas

Lenovo driver derstek sitesine ulaşamıyorum sürekli hata veriyor sayfa ve serverda böye bir sayfa olmadığını söylüyor. Elinde 3000 v200 için ethernet driver ı olan varsa gönderebilirse sevinirim

+111111
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZENITH_

quote:

Lenovo driver derstek sitesine ulaşamıyorum sürekli hata veriyor sayfa ve serverda böye bir sayfa olmadığını söylüyor. Elinde 3000 v200 için ethernet driver ı olan varsa gönderebilirse sevinirim

+111111

Gerçekten bu konuda bir çözüm olmalı en azından site hazırlanırken mirror falan oluşturulsa çok güzel olur. Şu anda takılı kaldım resmen.
  • Acaba XP'yi daha önceden yükleyen bir arkadaş hayrına driverlerı rapidshare'e yükleyebilir mi? Hem free user olarak çeker ona da puan kazandırırız.
  • hangi driverlar lazim ben 2 gün önce indirmiştim hepsini
    quote:

Acaba XP'yi daha önceden yükleyen bir arkadaş hayrına driverlerı ****'e yükleyebilir mi? Hem free user olarak çeker ona da puan kazandırırız.
  • xp için driverlar yükledim

http://rapidshare.com/users/7TNJOX
  • arkaaşlar bu pc ile skystar3 tv kartı kullanan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ERH@N_

xp için driverlar yükledim

http://rapidshare.com/users/7TNJOX

Hızır gibisin Allah seni başımızdan eksik etmesin :)
  • ben de bilgisayarı yeni aldım 2gb ram, 2.2 ghz işlemci. makinaya xp yüklemeye çalıştım ama elimdeki vistadan da oldum. pakette gelen 2 cd de işe yaramadı. Makinanın bütün driverlarını nereden bulurum, ve tekrar vistaya geçmek için ne yapabilirim?
  • aynı sorun benimde başıma geldi o cdler vista bozmaktan başka bi iş yaramadı Arda bey pm atarsanız size yardımcı olur vista dvdsi için
    ben xp yükledim vista bozduktan sonra.
    driverlar burda http://rapidshare.com/users/7TNJOX

quote:

Orjinalden alıntı: pofpor01

ben de bilgisayarı yeni aldım 2gb ram, 2.2 ghz işlemci. makinaya xp yüklemeye çalıştım ama elimdeki vistadan da oldum. pakette gelen 2 cd de işe yaramadı. Makinanın bütün driverlarını nereden bulurum, ve tekrar vistaya geçmek için ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ERH@N_ -- 27 Temmuz 2008; 14:49:47 >
  • bende de lenovo v200 var ocak ayında almıştım. üzerinde vista kurulu geldi, sürekli yedekliyordu, bende bir süre sonra yaklaşık 10gb kalmaya başladığından beri yedeklemeyi durdurdum. ama şimdi harddiskte sadece 10gb boş alan görünüyor. bu önceden yedekelemek için kullandığı alanı nasıl kullanıma açarım?????? yardımcı olabilirseniz, çok sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.