Şimdi Ara

DH Bmc'ciler Grubu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
144.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: haydarpaşa

beyler cok rica etcem bmc fatih lerin ic kabin resmi olan yada bulabilern warsa koyarmı acaba cok merak ediorm da

Hayal kırıklığına uğrama sonra.Boşver..
  • quote:

beyler cok rica etcem bmc fatih lerin ic kabin resmi olan yada bulabilern warsa koyarmı acaba cok merak ediorm da

Alım satım sitelerine bakabilirsin.Orda fotoğraflardan bağzılarında oluyor.Mesela araba.com..Örnek olarak fotoğrafını koyayım.Bu temiz bakılmış diye içi güzel gözüküyor ama normal bi fatih'e binsen hiç iç açıcı bir ortam yok..

DH Bmc'ciler Grubu

• ERAY ABİ MAŞALLAH YANIYO YINE ALEV ALEV SENIN 827
  • çakma değil gerçek muavin'miş adam yaa
  • (fatih)koca kamyonun içine sığamıyorsun kafan tavana değiyo dışından kamyon içi şu ufak japon kamyonetlerinden bile daha ufak (suzuki).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tga15 -- 8 Temmuz 2008; 22:50:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: karakus_taha@hotmail

quote:

Alım satım sitelerine bakabilirsin.Orda fotoğraflardan bağzılarında oluyor.Mesela araba.com..Örnek olarak fotoğrafını koyayım.Bu temiz bakılmış diye içi güzel gözüküyor ama normal bi fatih'e binsen hiç iç açıcı bir ortam yok..

DH Bmc'ciler Grubu

saol kardes bmcpro827 nin dedigi gibiymis baktım internetten ben daha ii bisey bekliodum

• quote:

quote:

quote:

DH Bmc'ciler Grubu

saol kardes bmcpro827 nin dedigi gibiymis baktım internetten ben daha ii bisey bekliodum

Bence bmc'nin yüzkarası olarak fatih serisi.Tabikide şantiye işlerinde Türk şöförünün çok yükünü çekti ve hala çekiyor.Ama konfordan yoksun.Bana kalırsa uzunyola çıkılacak bir araba değil.Şehir içinde iş yapacaksan o ayrı.Çünki fatih adama ekmek yedirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carqocu23 -- 9 Temmuz 2008; 12:52:01 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

DH Bmc'ciler Grubu

Bence bmc'nin yüzkarası olarak fatih serisi.Tabikide şantiye işlerinde Türk şöförünün çok yükünü çekti ve hala çekiyor.Ama konfordan yoksun.Bana kalırsa uzunyola çıkılacak bir araba değil.Şehir içinde iş yapacaksan o ayrı.Çünki fatih adama ekmek yedirir.

Fatih ekmek arabası Cargo gibi değil tamam rahta değil tamam konfor yok tamam yatağı dar ama tamamki çok çekişli arba 26.200'ler intercool 2520 yürüyemez onla hemde mazotu daha az yakar elimizden aç geçmedi prolar fatihler mercedesler cargolar Babam zamanında çok kullandı fatih 26.200 mercedes 2521 kıyaslaması yapıyoruz babam fatihde çekişte yok ama babm 2521 çok rahat diyor tabi kamyonculuğu bıraktı ama hala 2521'lere çok rahat diyor o abimin ategosuna hiç binmedide ondan kamyon her gün garajda çünkü o kadar rahatki tır süspansyonu var...

• Taha,sen Bmc'de "Üretim durdu" dedin ama fabrika yine üretimdeymiş.Yanlış duydun herhalde.
  • eray abi baba yorgun duruyo ama ... yılllar yormus belli yoksa sen fazla tonaj mı cektin arabayla
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Taha,sen Bmc'de "Üretim durdu" dedin ama fabrika yine üretimdeymiş.Yanlış duydun herhalde.

Benim bmc'nin yemekhanesinde çalışan akrabam var.O söyledi.Hatta onlarıda zorunlu 1 ay izine çıkartacaklarmış.Sitem ediyordu.
  • Dün mahalleden bi adam 935 almış heralde.Daha doğrusu tanımıyorum bile.Adam sadece arabayı park edip gidiyo.Önceden daf'ı vardı.Heralde sattı onu.935 almış 8 teker arkasındada römork vardı.Seçen dorse-damper yapmış römorku.İnşallah seçen dorse arabanın fotoğrafını yayınlar sitesinde.Sarı bir 935.
  • quote:

quote:

Taha,sen Bmc'de "Üretim durdu" dedin ama fabrika yine üretimdeymiş.Yanlış duydun herhalde.

Benim bmc'nin yemekhanesinde çalışan akrabam var.O söyledi.Hatta onlarıda zorunlu 1 ay izine çıkartacaklarmış.Sitem ediyordu.

Fabrika bakıma giricekmiş,onun için bütün işçileri izine çıkarmışlar..

Yani üretim zorunlu olarak duruyor.Talep yokluğundan değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 10 Temmuz 2008; 16:56:22 >
  • quote:

Dün mahalleden bi adam 935 almış heralde.Daha doğrusu tanımıyorum bile.Adam sadece arabayı park edip gidiyo.Önceden daf'ı vardı.Heralde sattı onu.935 almış 8 teker arkasındada römork vardı.Seçen dorse-damper yapmış römorku.İnşallah seçen dorse arabanın fotoğrafını yayınlar sitesinde.Sarı bir 935.

Denk gelirse çek fotografını.
  • quote:

quote:

Dün mahalleden bi adam 935 almış heralde.Daha doğrusu tanımıyorum bile.Adam sadece arabayı park edip gidiyo.Önceden daf'ı vardı.Heralde sattı onu.935 almış 8 teker arkasındada römork vardı.Seçen dorse-damper yapmış römorku.İnşallah seçen dorse arabanın fotoğrafını yayınlar sitesinde.Sarı bir 935.

Denk gelirse çek fotografını.

maşallahı var eray abi filinta'ların

taha: n tutturablirsen koskoca bmc fabrikası bu yaa fiat bile batar ama o asla!! çek 935'in resmini yoksa inanmayız bak

• Çekmem mi cengizhan abi..Oda bizim görevimiz olsun
  • quote:

Çekmem mi cengizhan abi..Oda bizim görevimiz olsun

aslan teğmenim benim yaparsın sen hadi bakiym sana zahmet!!
  • Mazotun ortalama 3.20 olduğu şu günlerde,bilinçsiz pompacılar yüzünden yaşadıklarımız .. Kendi işini kendin yapıcaksın.Pompacı depo kapağını kapattım dedi,anahtarı verdi.Bende bastım marşıma yürüdüm.Arabayı mahalleye getirdim,mazot kokusu.Depoyu fulllemiştim.Dökülmüş 2-3 litre sallana sallana.2-3 Litre 10 Lira para demek,neden boşu boşuna cebimden çıksın.Benzinliği aradım böyle böyle..Onlarda tabi kendilerini savunuyor,abi biz taktık dedi.Birşey demedim,kapattım telefonu.Yani buda ders oldu..

DH Bmc'ciler Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 11 Temmuz 2008; 16:25:27 >
  • aslında burada bmc'ninde suçu var diit dittt diye ötmesi gerekir depo'nun uyarı verse depo ile ilgili buğün bu sorun yaşanmazdı neyse ilerleyen teknoloji içerisinde onuda çıkarırlar qibi qeliyo bana
    he bu arada çok çok geçmiş olsun eray abi buğün senin başına gelen olay yarın bizimde başımıza gelebilir dikkatli ve temkinli olmamız lazm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

aslında burada bmc'ninde suçu var diit dittt diye ötmesi gerekir depo'nun uyarı verse depo ile ilgili buğün bu sorun yaşanmazdı neyse ilerleyen teknoloji içerisinde onuda çıkarırlar qibi qeliyo bana
    he bu arada çok çok geçmiş olsun eray abi buğün senin başına gelen olay yarın bizimde başımıza gelebilir dikkatli ve temkinli olmamız lazm..

Scania'da,Völvö'da öyle bir sistem yok..Bmc'demi olucak Cengizhan..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.