Şimdi Ara

Clio Grand Tour (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.856
Cevap
17
Favori
395.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taytayfunfundrsn, aracınız şimdiden hayırlı olsun. makyajlı grand tour'un fotoğraflarını eklerseniz gelince nasıl olmuş bir bakarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanuçar

Teşekkür ederim. ses kalitesi güzel. kullanımı da rahat. ama sanki aracın üzerinde gelen hoparlörleri yetersiz gibi geldi bana. teybini değiştirdikten sonra. hangi tip hoparlör almamız lazım acaba bunları değiştirsek. bir ölçüsu falan varmı.
    quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

quote:

Orjinalden alıntı: osmanuçar

aracıma sony 424u model araba teybi taktırdım renault servisinde. USB girişi var. ve kumandası da çıktı. flash diskteki müzikleri klasörleri ile görüp kolay biçimde okuyor. 230 TL. 5 dakikada montajını yaptılar.

hayırlı olsun,ses kalitesi nasıl?

fotolarını bekliyoruz

Servise danışın bence.

Birde fotosunu atarsanız sevinirim,merak ettimde

• quote:

Orjinalden alıntı: taytayfunfundrsn

Merhaba,

ben bugün 1.2 16v için işlemleri başlattım. Benim de aklımda çok soru işareti vardı, bu ağırlığa bu motor yeter mi diye. Ancak burada okuduğum bazı yorumlar ve geçmiş 1.2 kalos deneyimim dolayısıyla grand tour'u almaya karar verdim.

Beklentilerim çok yüksek değil. Bagajıdır ıvırıdır, zıvırıdır, köpeğimizdir, çoluk çocuk bindiğimizde ne varsa sorunsuz taşıyabilsin, yokuşu varsın klima kapalı çıksın, şehir dışında makul bir hız yapabilsin yeter diye düşündüm. umarım hayal kırıklığı yaratmaz ama yaratmayacağını tahmin ediyorum.

Gönül isterdi daha performanslı bir motor seçeneğini ama maddi koşulları da düşünmek gerekiyor. Bence mütavazi beklentileri karşılayacaktır.

Haftaya çarşamba ancak alabileceğiz, hemen yokuş mokuş deneyeceğim...

Hayırlı olsun.
  • Bir fırsat bulduğumda eklemeye çalışırım.
  • http://www.sahibinden.com/2009_model_2800_km_de_sigara_icilmemis_clio_grand_tour-07WQQaXQQ14137546WQQpXQQdisplayitem ikinci ele çabuk düşmüş bir sorunmu var acaba (ilanda ev alıcam) diyor ama not:ilan sahibindende özür dilerim burdan ilanı yayınladığım için
  • quote:

Orjinalden alıntı: 16DL496

http://www.sahibinden.com/2009_model_2800_km_de_sigara_icilmemis_clio_grand_tour-07WQQaXQQ14137546WQQpXQQdisplayitem ikinci ele çabuk düşmüş bir sorunmu var acaba (ilanda ev alıcam) diyor ama not:ilan sahibindende özür dilerim burdan ilanı yayınladığım için

Bunun gibi yeni alınmış ve satılığa çıkan ne araçlar var biliyormusun? sıfır mersedesini satanmı sıfır range rover ını satanmı? Bu kadar ön yargılı olmayalım lütfen.
  • arkadaşlar bende grand tour alcam 1.2 dynamic versiyonunu navigasyon + premium paketide alcam... yaa ama renkde kararsız kaldım önerirniz nedir cok tatlı bir renk istiyorum bi arkadas bej rengi almıs bende bej den hoslandım ama sizinde görüşlerinizi almak istiyorum siyah alanda var siyahda hos duruyo ancak bilmiyorum bi önerilerinizi sunarmısınız

saygılar
  • arkadaşlar bir fikir verin da
  • quote:

Orjinalden alıntı: oskancomputer

arkadaşlar bende grand tour alcam 1.2 dynamic versiyonunu navigasyon + premium paketide alcam... yaa ama renkde kararsız kaldım önerirniz nedir cok tatlı bir renk istiyorum bi arkadas bej rengi almıs bende bej den hoslandım ama sizinde görüşlerinizi almak istiyorum siyah alanda var siyahda hos duruyo ancak bilmiyorum bi önerilerinizi sunarmısınız

saygılar

Sayın @oskanconputer,

Tercih ettiğiniz aracın 1,5 DCI versiyonunu alsanız daha iyi olur bence. Renk olayı ise tamammen zevk meselesi. Benim beğendiğimi siz beğenmeyebilirsiniz yada tam tersi. Ama ben olsam Siyah cam tavanlı beyaz düşünürüm. Ama camtavan kesinlikle şart. Siyah türkiye koşullarında en kullanışsız renk malesef. Gri de düşünebilirsiniz. ama gri o kadar çok varki. Ben farklı olmak taraftarıyım açıkçası. Beyaz grand tour hiç görmedim mesela. Emin olun siyah cam tavanla beyaz araba çok dikkat çekecektir. Ama tekrar söylüyorum clio alacaksanız dizelini alın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oskancomputer

arkadaşlar bir fikir verin da

gök gri çok yakışıyor...http://forum.donanimhaber.com/m_25467034/mpage_1/key_/tm.htm
    burdan inceleyebilirsin
  • kardş dizel de de 4 milyar fark oynuyo yani araba güsel ama verebılcegım parayı haddiyle aştım o yusden bende dizel almak isterim hem daha seri gidiyomus sanrım ama cok büük fark yok diyolar biliyorum valla beyaz renk bende dusundum ancak görme fırsatım olmadı sitede fotoshopla yapılmıs vaziyeti var renault.com da ama gozle gormek gibi olmaz işte yakından bi görsem düşünmeden beyaz alırımdaa öyle yani :S
  • arkadaşlar bende 1 hafta önce clio grand tour still paketli authentige modelini aldım.1.5 dci 70bg ağırlığı 1260 kg ve buna bende şaşırdım zaten.29.600 tl.ye geldi bana.Tabiki Siyah :) bakımı zor ama değer bence.Vala aldığımdan beri aracımla gezmekten helak oldum 900 km yaptım ama nerdeyse yakmıyor arkadaşlar.O kdrda rampa bayır çayır gittim şehir içi kullandım.Uzun yola çıkmadım daha.Bide klimayı hiç kapatmadım daha camlarını 1 kez dahi açmadım.Ve araç tahminimden daha az yaktı 140kr.Servise sordum standardı bu iyi dedi bundan fazlasını zor yakar dedi.Bide kitapcığında dio ki 6000km olmadan araçdan gerçek performansı almanız mümkün deil die.Yani şuan performansına idare eder dien arklarım ilerde farkı anlıyacaklar ve daha az yakıcak.Ara. gerçekten ağır yere sağlam basıyor ben şahsen virajda denedim araç sağa sola yatmıyor dimdik dönüyor vallahi.Sebebinide denge çubuğunu kalın yaptıklarından dolayı esnemiyormuş 21mm kalınlığıymış.Firenler mükemmel arkadaşlar kesinlikle bence bu araç B sınıfının üstünde c sınıfına girmiş tabi ki c sınıfının tabanını oluşturur en azından ama B sınıfında olması doğru deil bence.Çekişinden de gayet memnunum turbo dizel sonuçta.ve sollamaya çıkıpta geçemediğim olmadı dizel sonuçta devirli kullanman yeterli bence.Bagaj hacmi ultra mükemmel.Vala aracımı gören SUV araçlara benzetio.Ne HB ne SW ortaya karışık buda mükemmel bişi.Bu arada Authentige paketi mp3 çalmıo die bişi yazmışl arkın biri ben doldurduğum mp3leri cayır vayır çalıyorujm ve ses sistemi çok başarılı bence.Az diyen arklar bagayını sadece hoparlör ve anfiye ayıran insanlara göre diolarsa doğru ama kapılar kapalı bile olsa dışarıda çok net bi şekilde dinleyebiliosun.Sorusu olana cvp atabilirim elimden geldiğince....BU forum içinde tşkkr ederim ayrıca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustican05

arkadaşlar bende 1 hafta önce clio grand tour still paketli authentige modelini aldım.1.5 dci 70bg ağırlığı 1260 kg ve buna bende şaşırdım zaten.29.600 tl.ye geldi bana.Tabiki Siyah :) bakımı zor ama değer bence.Vala aldığımdan beri aracımla gezmekten helak oldum 900 km yaptım ama nerdeyse yakmıyor arkadaşlar.O kdrda rampa bayır çayır gittim şehir içi kullandım.Uzun yola çıkmadım daha.Bide klimayı hiç kapatmadım daha camlarını 1 kez dahi açmadım.Ve araç tahminimden daha az yaktı 140kr.Servise sordum standardı bu iyi dedi bundan fazlasını zor yakar dedi.Bide kitapcığında dio ki 6000km olmadan araçdan gerçek performansı almanız mümkün deil die.Yani şuan performansına idare eder dien arklarım ilerde farkı anlıyacaklar ve daha az yakıcak.Ara. gerçekten ağır yere sağlam basıyor ben şahsen virajda denedim araç sağa sola yatmıyor dimdik dönüyor vallahi.Sebebinide denge çubuğunu kalın yaptıklarından dolayı esnemiyormuş 21mm kalınlığıymış.Firenler mükemmel arkadaşlar kesinlikle bence bu araç B sınıfının üstünde c sınıfına girmiş tabi ki c sınıfının tabanını oluşturur en azından ama B sınıfında olması doğru deil bence.Çekişinden de gayet memnunum turbo dizel sonuçta.ve sollamaya çıkıpta geçemediğim olmadı dizel sonuçta devirli kullanman yeterli bence.Bagaj hacmi ultra mükemmel.Vala aracımı gören SUV araçlara benzetio.Ne HB ne SW ortaya karışık buda mükemmel bişi.Bu arada Authentige paketi mp3 çalmıo die bişi yazmışl arkın biri ben doldurduğum mp3leri cayır vayır çalıyorujm ve ses sistemi çok başarılı bence.Az diyen arklar bagayını sadece hoparlör ve anfiye ayıran insanlara göre diolarsa doğru ama kapılar kapalı bile olsa dışarıda çok net bi şekilde dinleyebiliosun.Sorusu olana cvp atabilirim elimden geldiğince....BU forum içinde tşkkr ederim ayrıca.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. En kısa zamanda resimlerini bekliyoruz.
  • hayırlı olsun bir arkadaşta dizel siyah renkte hazarsız boyasız 2008 clio grand tour still paketli authentige modeli var bana 22.500 e bırakıyo arkadaş işi diye sizce nasıl fiyatı bu paraya başka dizel önerirmisiniz
  • Otantik paketli clio grand tour'larda makyajdan öncekiler mp3 çalmıyo. araç yenilendikten sonra hepsi çalıyo artık.
    quote:

Orijinalden alıntı: mustican05

arkadaşlar bende 1 hafta önce clio grand tour still paketli authentige modelini aldım.1.5 dci 70bg ağırlığı 1260 kg ve buna bende şaşırdım zaten.29.600 tl.ye geldi bana.Tabiki Siyah :) bakımı zor ama değer bence.Vala aldığımdan beri aracımla gezmekten helak oldum 900 km yaptım ama nerdeyse yakmıyor arkadaşlar.O kdrda rampa bayır çayır gittim şehir içi kullandım.Uzun yola çıkmadım daha.Bide klimayı hiç kapatmadım daha camlarını 1 kez dahi açmadım.Ve araç tahminimden daha az yaktı 140kr.Servise sordum standardı bu iyi dedi bundan fazlasını zor yakar dedi.Bide kitapcığında dio ki 6000km olmadan araçdan gerçek performansı almanız mümkün deil die.Yani şuan performansına idare eder dien arklarım ilerde farkı anlıyacaklar ve daha az yakıcak.Ara. gerçekten ağır yere sağlam basıyor ben şahsen virajda denedim araç sağa sola yatmıyor dimdik dönüyor vallahi.Sebebinide denge çubuğunu kalın yaptıklarından dolayı esnemiyormuş 21mm kalınlığıymış.Firenler mükemmel arkadaşlar kesinlikle bence bu araç B sınıfının üstünde c sınıfına girmiş tabi ki c sınıfının tabanını oluşturur en azından ama B sınıfında olması doğru deil bence.Çekişinden de gayet memnunum turbo dizel sonuçta.ve sollamaya çıkıpta geçemediğim olmadı dizel sonuçta devirli kullanman yeterli bence.Bagaj hacmi ultra mükemmel.Vala aracımı gören SUV araçlara benzetio.Ne HB ne SW ortaya karışık buda mükemmel bişi.Bu arada Authentige paketi mp3 çalmıo die bişi yazmışl arkın biri ben doldurduğum mp3leri cayır vayır çalıyorujm ve ses sistemi çok başarılı bence.Az diyen arklar bagayını sadece hoparlör ve anfiye ayıran insanlara göre diolarsa doğru ama kapılar kapalı bile olsa dışarıda çok net bi şekilde dinleyebiliosun.Sorusu olana cvp atabilirim elimden geldiğince....BU forum içinde tşkkr ederim ayrıca.
  • hasarsızsa eğer o aracı o fiyata bırakıyorsa gerçekten, bence hiç kaçırmayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: asa65

hayırlı olsun bir arkadaşta dizel siyah renkte hazarsız boyasız 2008 clio grand tour still paketli authentige modeli var bana 22.500 e bırakıyo arkadaş işi diye sizce nasıl fiyatı bu paraya başka dizel önerirmisiniz
  • arkadaşlar hepinize ii günler. önümüzdeki aylarda clio grand tour almayı düşünüyorum. gücüm yeterse 85 bg lik dizel yetmezse 70 bg lik dizel. daha önce 2-3 ay megane II ve 2 yıl clio II tecrübem oldu. şu anki aracım dizel fiesta. benim size bir iki sorum olacak, önce likle bu aracların(clio grand tour) ağırlıkları teknik listelerde 1200 kilonun üzerinde görünüyor hayli ağır, motorda performans düşüklüğü yaratırmı? birde süspansiyon sistemi çok sert mi? keza fiestanın sert ve ş.içinde bıktım hoplayım zıplamaktan. tabii fiestadaki olumsuzluklardan biride lastik sesi aynen alması, bu durum gran tour da nasıl? hepinize keyifli ve kazasız sürüşler.
  • fiestaya hiç binmedim karşılaştırma yapamayacağım. ama grand tourda ben lastik sesini fazla bulmuyorum. birkaç yerde yapılan testlerde de araç yalıtım açısından başarılı bulunmuştu. 85 lik alırsanız performans biraz daha tatmin edici olur. süspansiyon da biraz sert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanuçar -- 27 Ağustos 2009; 0:52:50 >
  • Şu anda renault un sitesinde görünenler makyajlı clio 3 grand tour lar mı yoksa makyajlılar henüz gelmedi mi Türkiye'ye

yardımcı olursanız sevinirim...
  • Makyajlı grand tour lar tr ye geldi. İstanbul Kadıköy de bir tane gördüm
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.