Şimdi Ara

Clio Grand Tour (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.856
Cevap
17
Favori
395.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, bende 1.2 Clio GT dinamik (Sunroof+Panaromik Cam Tavan+Navigasyon+Park Sensörü+Bluetooth) alarak aranıza katıldım. 2009 model (Haziran 2009 çıkışlı) 14.000 km.de. Rengi bulut gri ve bu renk arabaya çok yakışıyor. Bana 26.750 TL'ye mal oldu. Sizce fiyat nasıl. Arabayı hala tanımaya çalışıyorum. Mesela otomatik klimayı hala tam anlayamadım. Havalandırma dahil klima tamamen nasıl kapatılıyor hala çözemedim. AC kapalı olsada bi yerlerde hava üflemeye dewam ediyor. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım war. İlk defa 1.2 araç kullanıyorum. Düşük devirlerde araç cansız kalıyor. Ama 3000 devir üstünde performansı iyi. Kısa bir otoyolda rahatlıkla 150'yi gördüm. Yakıt ekonomisi için tavsiyeleriniz nedir. Yüksek devir düşük vites mi, yoksa yüksek vites düşük devir mi ?

Edit=İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheExtasyOfCold -- 24 Nisan 2010; 18:35:19 >
  • Hayırlı olsun, ben de daha yeniyim, ama hava üflediğinde resimde gösterilen yere basınca üfleme duruyor..., yani fanı sıfırlıyoruz...
    [simage][/simage]

Clio Grand Tour
  • 'theextasyofcold' aracın hayırlı olsun güle güle kullan. Uygun bir fiyata almışsın. Park sensörünün fotoğrafını paylaşabilir misin bende taktırmak istiyorum ama nasıl bişey olduğu hakkında pek bir fikrim yok. Sanırım sizinki orjinal park sensörlü. paylaşımlarını bekliyorum.
  • Orjinal müzik sistemi kullanım kitapçığı. Arabadakinin aynısıdır.
    Kendi uploadım.
    http://www.4shared.com/document/l67ils-E/NX843-2_MU1.html
  • bendeki de sonradan takılmış orjinal değil. hatta alınca servise gitmiştik hem aracı baktırmaya hemde 15.000 bakım fiyatını almaya. Orda sanırım 79 yada 89 TL ye kampanyalı park sensörü satılıyordu. 15.000 bakım fiyatına 270 TL dediler. fotoğrafı yarın yükleyebilirim. dikiz aynası üstüne monte edilmiş ufak bir dijital göstergesi var. hem mesafeyi rakamsal olarak gösteriyor. hemde sesli ikaz veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheExtasyOfCold -- 24 Nisan 2010; 18:35:38 >
  • parksensörü fotoğrafı.
     Clio Grand Tour

Clio Grand Tour

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheExtasyOfCold -- 25 Nisan 2010; 16:40:57 >
  • aracımdan bir kaç fotoğraf...

Clio Grand Tour
  • dewam...

Clio Grand Tour
  • Vayy be park sensörü güzelmiş. Arka tamponda ki sensör noktalarının üstünü boyama şansımız var mı acaba? Arabayla aynı renk olsa daha güzel olurdu. Fotoğraflar için teşekkürler.
  • walla bencede çok güzel orjinal gibi duruyor dikiz aynasının üstünde. sensörler sanırım boyanabilir. ama bence gerekiz..
  • Benim park sensörlerini aracın rengine boyadılar... Gayet güzel duruyor. Sensör göstergen güzel duruyor.. Dilerseniz fotoğraf paylaşırım.
  • Çok güzel ve kullanışlı bir araba ama neden 1,4 16v motor seçeneği neden yok anlamış değilim
  • Paylaşırsanız çok güzel olur. Ben araca taktırmayı düşünüyorum ama ona ayıracak vaktim yok. Sizin fotoğraflar sayesinde fikir sahibi olmuş oluyoruz. paylaşımlar için herkese çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hrdt_Carlone34

Çok güzel ve kullanışlı bir araba ama neden 1,4 16v motor seçeneği neden yok anlamış değilim

ilk çıktığında vardı ben aldım çok memnunum. ama neden daha sonra niye çıkarmadılar anlamadım.
  • Ön torpidoda ışık var mı? Bizimkinde yok malesef. Taktırabilir miyiz? Yada kendimiz yapabilir miyiz?
  • Biz de baktık ama torpidoda aydınlatma göremedik.. Çok iyi gizlemişler.
  • Bi de ön büyük silecek yukarı tam kalkmıyor.. Neden acaba... Buz çözücüye mi güveniyolar anlamadık..
  • Sanırım bizim torpidoda aydınlatma yok. Sizinkinde aydınlatma var mı?
  • 2009 renault clio grand tour 1.4 98 beygir torpido aydınlatması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdemir301 -- 3 Mayıs 2010; 17:21:54 >
  • internetten indirilen PDF olarak yayınlanan e otodergi com'un mayıs sayısında CLIO GRANT TOUR 1.5 dCİ testine yer vermişler.

dergiyi indirmek isteyenler buradan ulaşabilir

http://www.e-otodergi.com/
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.