DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ADIDAS GAZELLE YADA BERLIN ARIYORUM elinde olan yada bulabilecek olan varsa pm beklerim dostlar
9
Cevap
0
Favori
4.279
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> ADIDAS GAZELLE YADA BERLIN ARIYORUM elinde olan yada bulabilecek olan varsa pm beklerim dostlar
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      208 Mesaj
      Referanslar: 3

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2008 18:58:15
      Son 7 senedir giydiğim gazelle potinler artık beni yolda bırakacak duruma geldiler
      ancak hala giyiyorum artık kopacak sonra olduğu yerde kalacak
      yeni bir gazelle bakıyorum
      ancak gazelle 2lerden olmaması şartı ile
      renk olarak bordo (aslında ana renkl kırmızı ama bordolarda çok nadirde olsa bulunabiliyor)
      koyu yeşil yada eskiler gibi lacivert olabilir
      ama gazelle 1 olmak şartı ile

bursadayım hiç biryerde bulamadım bir iki yerde vardı ama hep ufak numalar vardı vede devamı gelirmi gelmezmi belli değil dediler
      geçen haftalarda istanbuldada baktım tüneldeki adidas originals mağazasına baktım
      hatta vintage olsa onu bile alacaktım ama vintage modelindende yoktu

koyu yeşil vinrtage de olabilir

işin garibi ben viyanada baktım adidaslara yoktu
      biryerde vintage buldum ama berbat bir renkti vede süet yoktu berline gitme durumum vardı bu aralar ama o işlerde karıştı berlne gitsem mutlaka bulurdum ama net olmadığı için türkiyeden bakıyorum..
      gazelle 2 lerden heryerde vardı yine ama 1 lerden yoktu
      ne fark var diyecekseniz tabanları ayağa oturması çok farkediyo
      gazellelerde taban gazelle 2 ye göre daha ince yani atıyorum birinin yandan bakıldığında gazelle 2de beyaz kısmı 2cm ise gazelle 1 de 1.5 1.6 cm gibi

neyse buda berlin

Kısaca durumum budur arkadaşlar
      fiyat konusunda anlaşma sağlarız çok sorun olmaz
      ancak ürünün kesinlikle orjinal olması şartımdır sahtesini 2.kalitesini kesinlikle istemiyorum
      numara 42 olmalı arkadaşlar
      yukarı belirttiğim şekilde bir model renk varsa yada ahaaa biizm burda vardı diyorsanız bana yazabilirsiniz
      benden bir kahve size
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 13 Mart 2009; 13:36:21 >

Alışveriş yaptığım kişiler : TLGKOC , heper , wehby, weycell89 , turkcracker , moordillo , soda23 , pento , caco1905 , omeryolboga , slybozkurt ,
      hayalsinbana , sinanoz , dyson , fcaglayan , V.K. , shopar45 , eray_0083 , memoxm , guitarist02 , thetrooper00 , mayresult , Arda.. , funkydansky , mitican , sonsuzz
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2508 Mesaj
      Referanslar: 97

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

17 Nisan 2008 19:31:44
      2 hafta once berlin'deydim. onceden haberim olsaydı Berlin modelinden alırdım orda kesin vardır...

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Kesinlikle yaşı ufak kişiler ile alışveriş yapılmaz.
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Takasta yine yukarıdaki koşul geçerlidir.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.
    • Teğmen
      208 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2008 19:35:28

quote:

Orjinalden alıntı: cagataybas

2 hafta once berlin'deydim. onceden haberim olsaydı Berlin modelinden alırdım orda kesin vardır...

Abi berlinle alakası yok bunun
      eski model olduğu için belki ana merkez şehirde vardır diye düşündüm
      yoksa ben viyanada okuyorum normalde
      ama adidasın viyana serisi ayakkabısını bulamadım hiç biryerde
      mesela oslodada oslo görmemiştim :)

ben sadece ana merkezleri olduğu için olabilir gibi düşünmüştüm

Alışveriş yaptığım kişiler : TLGKOC , heper , wehby, weycell89 , turkcracker , moordillo , soda23 , pento , caco1905 , omeryolboga , slybozkurt ,
      hayalsinbana , sinanoz , dyson , fcaglayan , V.K. , shopar45 , eray_0083 , memoxm , guitarist02 , thetrooper00 , mayresult , Arda.. , funkydansky , mitican , sonsuzz
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2508 Mesaj

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

17 Nisan 2008 19:40:11
      biliyorum hacı alakası olmadıgını. konuya renk katayım dedim yarın çarşıya gideceğim burdaki mağazaya bi bakayım senin için. burda 2-3 tana mağaza var.... haberlesiriz...

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.
    • Teğmen
      208 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2008 19:51:04

quote:

biliyorum hacı alakası olmadıgını. konuya renk katayım dedim yarın çarşıya gideceğim burdaki mağazaya bi bakayım senin için. burda 2-3 tana mağaza var.... haberlesiriz...

Çol saol kardeş
      adanada bulunabilir belki
      gerçi adana zengin memleketi
      millet kapmıştır hepsinide neyse

• iOS Beta Kullanıcısı
      2508 Mesaj

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

17 Nisan 2008 19:55:03
      yok yok vardır 1-2 tane :D olmadı getirtiriz...

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
    • Teğmen
      208 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2008 20:07:24

quote:

yok yok vardır 1-2 tane :D olmadı getirtiriz...

nereden

• iOS Beta Kullanıcısı
      585 Mesaj
      Referanslar: 12

Katılım Zamanı
      01 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2008 22:14:13
      www.eastbay.com adresine bi bak istersen orada her türlüü modeli bulabilirsin bi bak istersen...

referansım bol ve yüksektir, öğrenmek için çevrene sorman yeterli

<<<==== eski nick: " msezginf " tir. ====>>>
    • Teğmen
      208 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2008 23:44:24

quote:

Orjinalden alıntı: msezginf

www.eastbay.com adresine bi bak istersen orada her türlüü modeli bulabilirsin bi bak istersen...

baktım gazelle 2 lerden var ama standart eski gazelle yok

• Çavuş
      53 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2007

Durum
      Forumda değil

02 Mayıs 2009 00:33:21

quote:

Orjinalden alıntı: msezginf

Kargo ücretinin ne kadar tuttuğu hakkında bi bilginiz var mı?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> ADIDAS GAZELLE YADA BERLIN ARIYORUM elinde olan yada bulabilecek olan varsa pm beklerim dostlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.