Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çamurluk değil de camın altına bi spoyler gibi bişey ayarlanabilir mi acaba?
    eski renault 11 'lerde olduğu gibi
  • bence hiç bişey takmamalı krom aksesuarlar dışında ayrıca arkaya spoyler takmak yakıtı bayağı artırır mod niyetiyle takıcaksak ayrı tabi
  • buda benim fio...
     ..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 20 Şubat 2009; 17:54:10 >

• 5 koltuklu filen yazıyo yazıyo ve hususi - yük yük nakli yazıyo bide src istemiyomuş koltuklu modeller zaten hususi de yazıyoo 2009 siyah emotion , peki arkadaşlar ben ses paketi almadım kendim subwofer ve anfi taktım ses paketli olanların farkı nee 750 ytl fark istediler
  • pki fiorino suna powerbox yada chip yazılım uygulaması yaptıran varmı arkadaşlar
  • çok ilginç benimde sol silecek arada bir ses çıkartıyo

mbaycan arkadaşım benimkide otomatik ama bu bahsettiğin sirkeleme olayları bende olmuyor bence rahatsız edici bir durum oluyorsa servise götür birde yakıt sorunu olabilirmi acaba
  • bizim fioyu hayırlayan olmadı eziğiz galiba neyse can sağlığı
  • ORPHEUSMÜZİK aracın gerçekten çok güzel duruyor:Helle bide yanında karlarla resmen afişlik olmuş
  • çok teşekkürler düşüncelerine sağlık ceple çektiğim için bulanık biraz ama ...
    quote:

Orjinalden alıntı: rainbow05

ORPHEUSMÜZİK aracın gerçekten çok güzel duruyor:Helle bide yanında karlarla resmen afişlik olmuş
  • 1 numara film yaptırdım ama sanki yok gibi pişman oldum 2nodanda tısyom aslnda trafik filan
  • senin yeşil fio yu görünce fiolarımızı alıp rengarenk siyah gri turuncu yeşil kırmızı konvoy halinde govde gosterisi yapmak geldi içimden .çok hoş ya harika bi araç.her gun heyecanla kullanıyorum siyah emotionu.yağışlı yolda arka camın kirlenmesi olayına aynen katılıyorum.çok kirletiyo arka camı.ama paçalık taktırmak istemem.şuan ki arkadan görüntü güzel gayet.paçalık sırıtır gerekte yok bence.orpheus müzik canavar gibi alet ya yeşil fio.hayırlı olsun.güle güle kullan.
  • iskender87 çok sağol hepimize kazasız belasız sürüşler bigün alır fioları dünya turuna çıkarız paris roma italya

woswoslarla yaptıkları gibi
  • isim yazmayacam artık herkesin fiosu hayırlı olsun bu arka cam ön camdan daha çabuk ıslanıyor bence arada çalıştırıyom sileceği yoksa aynadan pek bi şey gözükmüyor.

mbaycan abi bizim fioda vuruntu silkelenme pek yok. Zaten 2den 1e durmadıkça atmıyo, çok yavaşlayınca vites 2deyken devirlendirip öyle ilerliyor. Arada pati çektiği oluyor özellikle yokuşlarda çok yüklenince.

esinti cafe senin dediğin 750ytllik opsiyonda bluetooth usb girişi ve deri direksiyon simidi var. Keşke alsaydın çok kullanışlı bence. Tabi deri direksiyonun da bazı dezavantajları var. Sabahları ellerim donuyo araba ısınana kadar
    Chiptuning diye bir konu vardı fiat forumunda 92 beygire çıkıyormuş chiptuningle 600-700 ytl gibi bi masrafı varmış. Tabi yapan var mı bilmiyorum.

Bir de aklıma gelmişken ön silecekleri kaldırdığımızda sağdaki silecek dümdüz duruyor ama sol taraftaki iki yana sarkıyor neden böyleki? belki de ondandır sorun?

• o sileceğin özelliği bendede öle sol silecek daha büyük ve bükülüp cam şeklini alma özelliği var ondan

buarada fioya süper bi reklam filmi projem var hulk yeşil dev fioya karşı :))) fiat bu fikri değerlendirsin bence

düşünsenize hulk nevyork caddelerinde ortalığı dağıtırken bianda caddenin köşesinden yeşil fio ağır ağır dönüp hulka doğru geliyor ve o sinirli hulk bianda
    küçük bi bebeğe dönüşüyor nasl süper dimi ben ilk afiş tasarımlarını yaptm bile hehefiata duyuralm bunu

• güzel olmuş tebrikler hocam. fantastik 4lüdeki alev adam da gelsin yaksın yıksın ordan bi kırmızı fio çıksın söndürsün alevlerini
  • ORPHEUSMÜZİK sanada hayırlı olsun .kazasız belasız binelim fiolara .reklam senaryosı ilginç ve keyifli olmuş,bu arabalar hayal güçlerimizin ufkunuda açıyor du bakalim daha nelocakk
  • yarın unutmazsam servise gidecem silecek yüzünden bi sorayım belki düzeltirler bir şekilde.
  • herkezekalpten teşekkürler arkadaşlar

fio sahibi olmak bi ayrıcalıktır...!
  • psiko manyak bi önerim var ben denedim oluyor

bi peceteye pronto ahşap klasik sık ce silecek lastiklerini iyice sil mükemmel oluyor
    hem kayıyor hemde sesi kesiyor ve camda su durmasını engelliyor buarada bu pronto günlük boye bakımı için süper bişey wax katkılı olduğu için boyayı harika koruyor 3 yıl kullandım eski arabada ve satarken adam inanamadı boyanın parlaklığına

her yıkamadan sonra arabayı kurulamadan sıkıyosun bezide kaydırıyo süper walla

• boya koruması yaptırdım sonaxtan şu garantinin kampanyasıyla. silecek işini bilmiyorum önce bi servise götüreyim diyorum yakın zaten para da almazlar herhalde olmadı deneriz taktiğini. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.