Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam zevk meselesi artık. bizim arabaya arkadaşlar ayıptır p...venk arabası diyolar kırmızı renk yüzünden:D erkek biri için sanırsam siyah en uygunu olur.
  • siyah derim.bizim fio emotion da siyah yakıyo ortalığı. bugun bol bol kullandım arabayı.2000 deviri geçtimi turbo devreye giriyo.kopuyo gidiyo araba.ama bugun konya çok rüzgarlıydı.rüzgar arabayı etkiliyo diyebilirim.yani 50-60 la giderken sallanmayı hissettim.ön sis farına ve arka sis farına hasta oldum süper aydınlatıyo.park sensörü doğru çalışıyo.arabanın arkasında ne olsa ötüyo haber veriyo frenlerde çok güzel.basınca araba yere yapışıyo.70-80 le falan giderken çok kısa mesafede durabiliyo.araba daha yeni 100 le sabit hızla giderken 5lt falan gösteriyo şuan.6-7 binde yakıt düşer diyolar.umarım oyle olur. bişi sormak istiyorum belli bir hız giriliyor diye okudum forumda.o hızı geçince sinyal veriyomuş.bu nasıl yapılıyo.bilgisi olan arkadaslar yardımcı olabilirmi

• menü tusunda menüneye girin ve seceneklerden seçin uyarı almak istediğiniz hızı girin nay verin o hıza gelinse bip sesiyel uyarıyor aracınız hayırlı olsun gğlerek kullanın maşşallah.
    bence bu arabalarda turuncu ve yeşilin özel bir yeri var çünkü başka hiçbir araçta bu renkler yok yolda giderken bir çok insan dönüp bakıyor :)))
  • saolasın çok teşekkürler artpoint.denerim sabah turuncu ve yeşil hakikaten bu aracın yıldız renkleri diyebilirz sanırım.bence bu arabaya fildişi rengi hariç her renk yakışıyo.arabada yakışıklı zaten.siyah beyaz turuncu yesil mavi kırmızı gri hepsi çok güzel.ama fio da fildişi rengine ayar oluyom sadece
  • arkadaşlar,
    benim arabayı almadan önce test ettiğim araba yeşildi.
    ancak göstergeler turuncuydu. eğer göstergler yeşil olsaydı mutlaka yeşil alırdım.
    ama göstergeler turuncu olduğu için ve özellikle de gece mükemmel bir iç uyumu sağladığı için
    (kapı içlerinde gövde rengi bölge olduğundan özellikle)
    turuncu rengi tercih etmiştim.
    bir de 2 haftadır kullanıyorum. psikolojik midir nedir, müthiş sakinlik veriyo böle renkler.
    hatta diğer şoförler bile kızamıyolar, sempatik geliyo heralde..
  • parasına göre süper araç.her renk yukışıyor ama siyah ve koyu kırmızısı daha bi yakışıyo
  • 4x4 bir arac bakiyordum ama otomatikler cok yakiyor (benzinliler, dizellere de para yetmiyor). bu aracin tipi cok hosuma gidiyor. hiz sinirinin dusuk olmasi dezavantaj, belki hiz sinirlari arttirilinca daha iyi olur.

bu aractan alip SRC belgesi almayan var mi aranizda?

bir de muayeneleri ticari arac olarak gectiginden her sene mi oluyor ve bogaz koprusunden gecebiliyor mu?
  • benim yaşım daha 19 zaten istesem de alamam SRC. bir de okuduğuma göre kullanım amacı hususi olarak yazan ticari arabalarda SRC istemiyolar. aracın muayenesi heryıl ve boğaziçinden geçemiyor. Bir de şimdi diyelim SRC lazım napacam ben araba elimizde mi kalacak ailede kimsede yok SRC belgesi?

Bir de mbaycan kardeş senin arabada bluetooth yok mu? Direksiyondaki kumanda tuşları farklı da.
  • bende bluetooth yok, zaten direksiyon deri de değil. onlar blue&me opsiyonu içinde oluyo zannedersem. beklemek istemediğimden stoktan aldım arabayı. o da olmasın dedim
    yalnız, bluetooth' lu araç kiti iyi de navigasyon kullanırken şarj çabuk biteceğinden geleneksel kitler daha kullanışlı olacak benim için. o yüzden pek tercih etmedim.
    yalnız bu src olayını zannedersem hepimiz atlamışız
    en kısa zamanda almak lazım.
    peki nerden nası alıcaz? sürücü kurslarından mı?
    nelerle uğraşıyoruz ya...
    bir de eğer 19 yaşındaysan alabiliyosun.
    biyerde yanlış okumadıysam 19 yaşından gün almak yeterli diyo, yani 18' i doldurduğun gün 19' dan gün amış oluyosun zaten.
  • BENİDE EKLEYİN BENDEDE 2009 YEŞİL FIORINO VAR
  • SRC belgesiz arac kullanmanin cok buyuk cezasi var..

arac gercekten guzel duruyor yan basamaklarla falan 4x4 gibi oluyor. gule gule kullanin arkadaslar
  • bir yerde 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekiyo gibi bir şey okumuştum da o yüzden söyledim ehliyet alalı 1 sene oldu daha.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbaycan

bende bluetooth yok, zaten direksiyon deri de değil. onlar blue&me opsiyonu içinde oluyo zannedersem. beklemek istemediğimden stoktan aldım arabayı. o da olmasın dedim
    yalnız, bluetooth' lu araç kiti iyi de navigasyon kullanırken şarj çabuk biteceğinden geleneksel kitler daha kullanışlı olacak benim için. o yüzden pek tercih etmedim.
    yalnız bu src olayını zannedersem hepimiz atlamışız
    en kısa zamanda almak lazım.
    peki nerden nası alıcaz? sürücü kurslarından mı?
    nelerle uğraşıyoruz ya...
    bir de eğer 19 yaşındaysan alabiliyosun.
    biyerde yanlış okumadıysam 19 yaşından gün almak yeterli diyo, yani 18' i doldurduğun gün 19' dan gün amış oluyosun zaten.

benim dayımın sürücü kursu var.gittim bu gün dedim bana bi src belgesi verir misin diye sürücü kursları vermiyormuş şöför cemiyetlerinden almak lazımmış.yalnız anlamadığım bu araç kamyon değil bir şey değil normal binek araba gibi.daha ne belgesi istiyorlar anlamadım hala.devlet nerden para kazanacağını şaşırdı artık.

• bu src nedir arkadaşlar cahilliğime verin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: artpoint

bu src nedir arkadaşlar cahilliğime verin.

aynen bende bilmiyorum benim içinde bilgi verin
  • src belgesi yolcu taşıyan ticari araçlar için avrupa birliği zorunluğu olan bir ek belgedir
  • resmi linki asagida :

http://ubgup.gazi.edu.tr/

bu da ticari bir link :

http://www.srcbelgesiistanbul.com/
  • ruhsata baktım da şimdi kullanım amacında hususi yük nakli yazıyo sanırsam istemezler bu belgeden yoksa dayımla ben belgeden almamız gerekecek
  • fiorino emotiona src istemez sanırım
  • benim ruhsatımda camlı koltuklu 4 kişilik filen bişiyler yazıyo istemiyo koltuklularda , ama van olursa yani arka taraf koltuksuz sa eğer ozaman yolcu yada yük taşımak için belgeyi istiyolar , bi polis anlattı , formda ilk gördüğümde tırstım sordum hemen
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.