Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ARAÇLARI SAKLIYORLAR ZAM GELECEK DİYE 2-3 BİN TL FAZLADAN KAZANMAK İÇİN ARAÇ YOK DİYORLAR NİSANA GÜN VERİYORLAR VE NE GARİPTİRKİ RESMİ SİTELERİNDEKİ FİYATLARI UYGULAMADA KABUL ETMEDİKLERİ ANLAŞILIYOR. ZAVALLI ÜLKEM KİMLERE KALDI...

NEREDESİN EEYYYY OSMANLI.
  • Arkadaslar fiorino emotion aldık ama daha elimize ulasmadı. Merak ettigim bu aracın camlarının orijinal filmli olup olmadığı. yoksa duz beyazmı geliyormu bayiye, orijinal filmli olması icin extra masraf gerekiyormu. Bilen ler aydınlatırlarsa sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: adaedebiyat

Arkadaslar fiorino emotion aldık ama daha elimize ulasmadı. Merak ettigim bu aracın camlarının orijinal filmli olup olmadığı. yoksa duz beyazmı geliyormu bayiye, orijinal filmli olması icin extra masraf gerekiyormu. Bilen ler aydınlatırlarsa sevinirim

öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız inş...fabrika cıkışlı siyah camlı cıkmıyor zaten arabanın camı renkli cam dikkat edersen..ama sen istersen daha sonradan yaptırabilrisin..hangi renk aldın?
  • Mistik gri aldım arkadasım. Tavsiye üzerine bu rengi aldım. aslında gönlüm siyahta yada beyazda kaldı onlarda çok güzel görünüyor renkli cam olmaları çok güzel buna sevindim.
  • hımm güsel renk gercekten oda
    bende yeni aldım daha çöl grisi yani bal küpü bende film yaptırmayı düşünüorum yakısır çünki...
    fioda war yani bu kaldırır bence cok hoş olur
  • arkadaşlar yeni fio emo aldım çöl grisi renk nasıl iyimi içimde şüphe var beğenirmiyim merak ediyorum araba nisan sonunda gelecek yazarsanız sevinirim..
  • bende yeni aldım cümlemize hayırlı olsun arkadaşlar kazasız belasız
    inşallah ben dün sordum kaskoya 800 dediler daha iyi bilen varmı bu ful yalnız..
  • arkadaşlar tamam aldınım ama kaça aldınız rakamları görelim hepimize hayırlı olsun
  • AİRPORT ARKADAŞIM BEN CUMA GÜNÜ FİO EMOYU 24150 ARTI BİR DEPO YAKITA ALDIM. PAZARLIĞA GÖRE DEĞİŞİYOR. FORUMU BAŞTAN OKURSAN EĞER DİĞER FİYATLARIDA GÖREBİLİRSİN. BAZI ARKADAŞLAR AÇIKLAMIŞLAR.
  • 23.950 aldım
  • arkdaslar size ii bir isim werdim ama pek ilgilenmediniz herhalde...izmirde poyraz otomotivde tuğrul bey war...güzel fiyat verior...izmir ve çewresinde olanlar ben ordan ii başka bi yerde fiyat almadım...sizde deneyin şansınızı....
  • çöl grisini gördünmü arabada ben görmeden aldım nasıl iyimi
  • benim arabamda çöl grisi benim cok hosuma gitti yani...ama zewk meselesi...cok hoş duruor yani ama seni bilemicem...
  • karakule arabanın resmi varsa gönderebilirmisin
    ufuk.agaoglu@ege.edu.tr

şimdiden sağol
  • slm oracle sende resmi varsa sende gönderebilirsin eğer arabanı aldıysan
    bende aynı renkten sipariş verdim merak ediyorum çöl gri..sağol
  • Cöl grisi bal köpügüne benziyor. Yani hafif sarımsı renk Bende mistik gri aldım hayırlı olsun arabanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adaedebiyat -- 25 Mart 2009; 14:22:38 >
  • ufuk bey resmini cekme fırsatım olmadı cekince zaten foruma koyucam..
  • Aracın hayırlı olsun...Benim arabam 22 Nisan'dan sonra gelecek.Koca Ankara'da bir tana çöl girisi Emotion bulamadım:)...Hatun'la showroom'da bakarken Doblo'nun Carioca serisini gösterdi adam...Sadece çöl grisi renkte üretilmiş özel seri...Gayet güzel görünüyordu,biz de bu renk olsun dedik...
    Hakikaten arkadaşlar allah rızası için çöl gri bir Emo koyunda görelim yaa....
  • Arkadaşlar ben de artık aranızdayım :)

20 Mart'ta siparişimi vermiştim,1 saat önce eve yeni fiorino emotion'umla geldim :) Sipariş vermeye giderken aklımda fıstık yeşili vardı ama orada çöl grisini görünce fikrim değişti.
    Bu aracı herkese tavsiye ederim,çünkü ABS-4 HAVA YASTIĞI-PARK SENSÖRÜ-YOL BİLGİSAYARI ve daha pek çok özellikle ticari değil de sanki binek bir araç kullanıyor gibi oluyorsunuz...
    Ben 24000 liraya aldım ama daha şimdiden zamlandığını duydum çünkü stoklar bitti,ben Bursa'Lı olmama rağmen burada araba bulmak neredeyse imkansız hatta benim aracın renginden bayide tek kalmıştı ve ben indirimli aldığım halde benden sonra 3 kişi liste fiyatını vermeye bile razı olmuşlar ama ben aldım :) Ama en keyiflisi de ,gelirken Opet'e uğrayıp yakıt almak istedim,puan toplasın diye de Opet kartı verdim."Kilometre kaç ? " diye sordu vatandaş,sıfır km deyince herkes kafayı kaldırıp baktı.Harika bir duygu...
    Dediğim gibi,herkese tavsiye ederim bu aracı...

• HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞIM ALLAH KAZA BELA VERMESİN İNŞALLAH.

BENDE SABAH KAFAYA TAKTIM GİDİP ANLAŞACAĞIM İNŞALLAH. ZİRAT BANKASI 0,99 DAN KREDİ VERİYOR ONUDA KULLANACAĞIM.

TÜM FORUM ARKADAŞLARIM SİZLERDEN RİCAM EMOTİON MODELİ İÇİN EN DÜŞÜK ALABİLECEĞİM FİYAT İÇİN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

1. FİATI
    2. HANGİ BAYİDEN
    3, BAYİ SORUMLUSU İSMİ VE VAR İSE TELEFONU LÜTFEN CEVABINIZI BEKLİYORUM.
    salimenes@hotmail.com adresimede mesaj atabilirsiniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.