Şimdi Ara

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
51.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sacina fon cekerken yakmamaya ozen goster.Sacta kiriklar meydana gelirse bidahaki trasa kadar umudunu kes sactan.Buyuk ihtimalle yakiyosundur saci.Banyoda sampuandan sonra mutlala sac kremi kullan.Sacin nemini dengeler ve kolay sekillenmesini saqlar.
  • bende birşey danışayım saçlarım normal uzunlukta yani hiçbirşey sürmesem yıkayıp dışarı çıksam rüzgarda acayip havalanıyor bayağı da seyrek ve incetelli parlatmayan yağ sürmüş gibi durmayan mat bir şekillendirici alıcam şu zamana kadar fonex hobby mavi kutu dax egos falan denedim olmadı osis+ ürünlerini denemek istiyorum hangisini önerirsiniz ?
  • mess updan geriisi hikaye
  • bende yeni mess up aldım 35 liraya
  • Sprey kullanıyorum, tigi masperpiece. malesef sadece anlaşmalı kuaförlerde bulabilirsiniz, fiyatıda 50 tl civarı ama başka bişey kullanmak istemeyeceksiniz.
  • elidor 7/24 kullanıyorum "belirgin hatlar" ibaresi bulunandan kesinlikle 1 damla su kullanmayınca mat gösteriyor
  • merhaba ya bu mess up dediğiniz şekillendiriciden almayı düşünüyorm fakat dediginiz gibi saca hic birşey sürülmemiş gibi gösteriyormu emin olmak istiyorm.
  • en sağlıklısı nedir arkadaşlar ? ben bi jöle kullandım zamanında çok kötü yapıyor saçı o yüzden uzun zamandır hiç bi şey kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

benim saç bir türlü kalkmıyo. fön çekiyorum wax sürüyorum birazda sprey sıkıyorum ama bir süre sonra saçım iniyor.saçım ortanın biraz üzerinde uzun. osis kullansam saçık dik kalır mı ?

bende de bu sorun var. ben biraz hacimli dursun istiyorum fakat kafama yapışıyor.
  • bu mess up nasıl bir şey? ben uzun zamandır wax arıyorum. kullandığım wax ortadan kayboldu ve o gitti gideli en az 5 çeşit wax denedim, hiç biri olmadı. benim istediğim şu: ele az alıp saça sürüldüğünde dahi sürer sürmez el nereye gidiyorsa oraya gidecek ve kalacak saç. yani şekil vermek kolay olacak. dik bile tutsan öyle durabilmeli gibi. azıcık bile olsa parlatmayacak. aslında bu kadar. denediklerim ya parlatıyor, az bile olsa ya da şekil veriyorsun ama sonradan düşüyor o saç. bir de benim dediğim wax gayet sertti, yani neredeyse katı gibiydi, ama diğer aldıklarım yumuşak, hatta bir tanesi neredeyse sıvı. mess up nasıldır? ankara'da nerde bulabilirim? çayyolunda özellikle...

• Mess up'ı adam gibi tanıtacak biri var mı...
  • Fön çok zararlı ya, koruyucu filan engeller mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Mess up'ı adam gibi tanıtacak biri var mı...

Osis mess up bir saç şekillendiricidir arkadaşım, her yerde bulamazsın kuaför sınıfı bir üründür yani bir tek kuaförlerde bulabilirsin ve de internet üzerinde çeşitli sitelerde (orjinallik önemli), ben uzun süredir kullanmaktayım her gün saçımı fönler şekil veririm, güzel bir fönün ardından istek doğrultusunda saçına sürebilirsin saçında diğer wax lar gibi yapışıklık hissi ve gün içerisindeki yıpranmalardan dolayı o tebeşir tozu gibi görüntüleri asla vermez kimisi uzun saç için önermiş ancak bu senin saçının yapısı ile alakalı düz saça muhteşem şekiller verdirebilirsin ben wax ürünlerini kısa saça öneririm osis mess up ürünü wax değil dax da değil değişik bir saç şekillendirici ürünü ben şimdiye kadar her hangi bir zararını görmedim saçımı da genelde kuaförler beğenirler ve istisnasız çoğu saç şekillendirici olarak ne kullandığımı sorarlar.kısacası öneririm umarım aradığın cevabı bulabilmişsindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

quote:

Osis mess up bir saç şekillendiricidir arkadaşım, her yerde bulamazsın kuaför sınıfı bir üründür yani bir tek kuaförlerde bulabilirsin ve de internet üzerinde çeşitli sitelerde (orjinallik önemli), ben uzun süredir kullanmaktayım her gün saçımı fönler şekil veririm, güzel bir fönün ardından istek doğrultusunda saçına sürebilirsin saçında diğer wax lar gibi yapışıklık hissi ve gün içerisindeki yıpranmalardan dolayı o tebeşir tozu gibi görüntüleri asla vermez kimisi uzun saç için önermiş ancak bu senin saçının yapısı ile alakalı düz saça muhteşem şekiller verdirebilirsin ben wax ürünlerini kısa saça öneririm osis mess up ürünü wax değil dax da değil değişik bir saç şekillendirici ürünü ben şimdiye kadar her hangi bir zararını görmedim saçımı da genelde kuaförler beğenirler ve istisnasız çoğu saç şekillendirici olarak ne kullandığımı sorarlar.kısacası öneririm umarım aradığın cevabı bulabilmişsindir.

Her gün fön zarar vermiyor mu, neler yapıyorsun korumak için? akşam hergün yıkıyor musun peki ossiten sonra?

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

quote:

Her gün fön zarar vermiyor mu, neler yapıyorsun korumak için? akşam hergün yıkıyor musun peki ossiten sonra?

Saçını nasıl fönlediğine bağlı o da, ben her gün kuaförün fönlediği gibi fön yapmıyorum yapamam da zaten, saçımı fönlerim ancak fırça ile değil, saçını çok fazla ısıya maruz bırakırsan elbette zarar görür biraz mesafeli fönlüyorum ,saçımı yıkamayı bazen unutuyorum açıkcası sabah kalktığımda kesinlikle yıkıyorum şampuan ile, sabun kullanmam sabun kullanacaksan da hacı şakir tarzı sabunlar yıpratır önermem, ben hatay sabunu kullanıyordum rengi sarımtırak yeşilimtırak bir renkte, osis i saçtan atması kolay iki el vur atarsın zaten gün içerisinde yine şekil de verebilirsin eğer imkanın varsa loreal kerastase kullanabilirsin süper bir şampuan ve bakım ürünüdür son söz olarak da saç spreyi kesinlikle önermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Offchu! -- 5 Aralık 2011; 15:56:15 >

• kuaförüm traştan sonra saçımı şekillendirmek için osis+ mess up kullanıyordu her seferinde.. beğenince bugün ben de aldım 36 liraya.. kuaförüm loreal ve schwartzkopf'un yetkili bayii, şık da biryer tavsiye ederim.. ankara sıhhiye'de özler dönerin yanında üns kuaför.. bulamayanlar buradan tedarik edebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirius_black -- 6 Ocak 2012; 17:30:43 >
  • up
  • AXE şekillendiriciler gerçekten başarılı.
  • proteo kullanıcısına yanıt
    Böle kırmızı kutulu metalimsi bir şey mi ve içindeki krem türü böle hafif gri birşey mi kardeşim. Ve 2 3 ay dayanıyor dedin saçımı yıkasam da şekli bozulmuyor mu yoksa kutu mu 2 3 ay dayanıyor ? Ben sadece saçımın önlerini rampa yapacağım. Resimdeki şey doğru ürün mü ?
     SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duer30

Böle kırmızı kutulu metalimsi bir şey mi ve içindeki krem türü böle hafif gri birşey mi kardeşim. Ve 2 3 ay dayanıyor dedin saçımı yıkasam da şekli bozulmuyor mu yoksa kutu mu 2 3 ay dayanıyor ? Ben sadece saçımın önlerini rampa yapacağım. Resimdeki şey doğru ürün mü ?
     SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER

Ve 2 3 ay dayanıyor dedin saçımı yıkasam da şekli bozulmuyor mu yoksa kutu mu 2 3 ay dayanıyor ? yattım yere...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.